Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(Urartu @ 2008 02 05, 12:16)
P.s.Gal kas žinot VMI Pasitikėjimo telefono numerį?  hihihi.gif

1388 arba 1338. veinu atveju picų užsisakysi, kitu - teisingą darbą padarysi bigsmile.gif kuris kurio - nepamenu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 05, 11:04)
1. A ) ir B ) (Na pasakai "A", sakyk ir "B"  biggrin.gif )
Jei turtai dorai uždirbti, kam tada pažįstami?  mastau.gif
2. Tai kad aš atsisakiau savo egoizmo (paskatino Šviesa. Vaga. Spindulys ir Tiesa), susirūpinau kitų gerbūviu, štai ir dėl Tavojo,- na ne iš purvinojo egoizmo Seseris Jezuje raginau nelikti skolingomis už teikiamą Tavo informaciją, aš gi ne kokia ten Vaižgantė, katra, kai taip tai nieko negirdi-nemato, o kai tik kalba apie pinigus, išsyk drebtelėjo: "visi atsiskaitymai per mane"  unsure.gif  doh.gif , ana juk ir procentus pelnysis ant svetimo gero  unsure.gif Taigi kieno čia egoizmas veši?!  rolleyes.gif

Del A ir B - pazistamus tokiose vietelese prilaikyti nera blogai,sese,nes dar ne visi broliai ir seserys maldomis mums tik gerio linki,yra visokiu nedorai nusiteikusiu neprieteliu ir visokiu valkatu,kurie gviesiasi i mano kruvinu prakaitu uzsidirbta gera ir skleidzia komunizmo idejas,o piktas zodis,sese mano,dar labai gajus musu netobuloj visuomenej.O del egoizmo,tai mums seserims,labai dziugu ir miela matyti,kaip eini doros,supratimo ir artimo meiles keliu.Ir mane tuo paciu paprotinai,kad nera ko uz dyka dalinti savo brangiu ziniu,del tos pacios priezasties,matyt sesei Jezuje (tajai,kur ant sluotos joja-niekaip josios vardo neisimenu,ba nuo dideliu mokslu visai atmintis nusilpo) nesakysiu nieko apie emocini bagaza,tuo paciu mes ja paskatinsim paciai pasiknaisioti savo sielos ir pasamones gelmese,tuo padarydamos neikainojama paslauga,ane,sese Jadziune?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 05, 20:19)
nesakysiu nieko apie emocini bagaza,tuo paciu mes ja paskatinsim paciai pasiknaisioti savo sielos ir pasamones gelmese,tuo padarydamos neikainojama paslauga,ane,sese Jadziune?

va čia sese darai klaidą. kaip žmogus gali ieškoti kažko, kai nežino ko? ir dar patamsiuose? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 02 05, 18:52)
va čia sese darai klaidą. kaip žmogus gali ieškoti kažko, kai nežino ko? ir dar patamsiuose?  bigsmile.gif

Taip,sese,Karusia,su giliu liudesiu turiu pripazinti,kad daznai klystu ir pasiduodu nelabojo vilionems,bet,patikek,linkedama ir troksdama sesei Safarikids (och,pagaliau varda prisiminiau) tik pacio geriausio,paskatinsiu ijungti savo astru ir izvalgu prota,vardan savo sielos tobulejimo.
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 05, 20:58)
Taip,sese,Karusia,su giliu liudesiu turiu pripazinti,kad daznai klystu ir pasiduodu nelabojo vilionems,bet,patikek,linkedama ir troksdama sesei Safarikids (och,pagaliau varda prisiminiau) tik pacio geriausio,paskatinsiu ijungti savo astru ir izvalgu prota,vardan savo sielos tobulejimo.

dar labiau klysti, čia gi pilna prisijungusių ir neprisijungusių šviesos tiesos ir baltų lankų ištroškusių sielų bigsmile.gif Visuomenės švietimas, škias.
Atsakyti
Kuo pavirto gera ir įdomi chiromantijos tema. Kažkokių sektančių sesių sueiga.
Atsakyti
QUOTE(emiljana @ 2008 02 05, 22:04)
Kuo pavirto gera ir įdomi chiromantijos tema. Kažkokių sektančių sesių sueiga.
Ir ne bet kokių, o žadnų sektančių sesių sueiga. Jos nebenori dalintis savo žiniomis veltui. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 02 05, 18:52)
va čia sese darai klaidą.



QUOTE(Chiromante @ 2008 02 05, 18:58)
Taip,sese,Karusia,su giliu liudesiu turiu pripazinti,kad daznai klystu


čia jus rožinė kažkas taip įkvėpė? bigsmile.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(feličitavas_tarakonas @ 2008 02 06, 00:03)
čia jus rožinė kažkas taip įkvėpė?  bigsmile.gif  unsure.gif

Būdamas Meilės nešėju, tikiuosi, kad taip, sese mano wub.gif
Atsakyti
O taip wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo feličitavas_tarakonas: 05 vasario 2008 - 23:28
Chiromantijos knygų paveiksliukuose vaizduojamos dažniausiai pasitaikančios linijų formos. O, jei linijų formos neįprastos. Pavyzdžiui, antrame puslapyje pateiktų rankų linijos: kairės rankos- su širdies linija viskas aišku, bet gyvenimo linija neįprasta. Ar teisingai suprantu -dviguba, sutrūkinėjusi? Dešinės rankos- neaišku ar širdies linija sutrūkinėjusi, o gal trumpa ir vidurinė linija reiškia Veneros žiedą?
Atsakyti
QUOTE(feličitavas_tarakonas @ 2008 02 05, 23:03)
čia jus rožinė kažkas taip įkvėpė?  bigsmile.gif  unsure.gif

Aha,tikrai,Kai tik ateinu i sita skyreli,vietoj to,kad galvoj suktusi chirologiniai terminai,prasideda(nepriklausomai nuo mano valios) kazi koks tai sektantinis ikvepimas.Rozines sesers itaka..... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(emiljana @ 2008 02 05, 22:04)
Kuo pavirto gera ir įdomi chiromantijos tema. Kažkokių sektančių sesių sueiga.

Is tiesu,tema gera,idomi ir labai reikalinga.Bet niekas nevyksta del nieko.Gal but sitas,kaip tu pavadinai,sektantizmas i ka nors issirutulios.....O seses,ne sektantes,tai geros ir protingos moterys.Plius,turincios superini jumoro jausma,kas musu gudziais laikais retenybe.O siaip tai as irgi noreciau,kad temoje TAIP PAT butu kalbama ir i tema
Papildyta:
QUOTE(emiljana @ 2008 02 06, 01:13)
Chiromantijos knygų paveiksliukuose vaizduojamos dažniausiai pasitaikančios linijų formos. O, jei linijų formos neįprastos. Pavyzdžiui, antrame puslapyje pateiktų rankų linijos: kairės rankos- su širdies linija viskas aišku, bet gyvenimo linija neįprasta. Ar teisingai suprantu -dviguba, sutrūkinėjusi? Dešinės rankos- neaišku ar širdies linija sutrūkinėjusi, o gal trumpa ir vidurinė linija reiškia Veneros žiedą?

Zmogus piese ten tikrai nekruopsciai,juk matosi biggrin.gif Pati babandyk nupiesti saviskes "iprastas linijas",pamatysi,kas gausis. O tas piesinelis (paziurejau)-nieko ten neiprasto,tiesiog daug visokiu ivykiu bus gyvenime.Ir pats gyvenimas bus toks...nelengvas.Daug permainu nelabai maloniu.Bet is tokio piesinelio negalima spresti.Ta trukusi gyvenimo linija gali reiksti liga,bet reikia ziureti,kas ten darosi to trukio vietoj,gal yra kokie zenklai,gal plonyte linija.Del sirdies irgi neaisku,ar ji taip nupiese aukstai einancia sirdies linija,ar jos is vis nera(kuo nelabai tikiu)
Atsakyti