Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 07, 14:23)
Supranti, kai tik duodi ir nieko atgal neimi- švaistai savo jėgas, dorovinga, krikščioniška, bet nesveika  schmoll.gif , su kieviena duodama doze žengi žingsnį link Anapilio  rolleyes.gif , na palengva.
O kremavimas išpindėjusių tinginių išsigalvojimas, tų, katrie duobę per gruodą patingėjo kasti  irnesakyk.gif

Tu,sese,neskubek taip kategoriskai smerkt ir tinginyste kaltint.Cia tik is pirmo karto gali pasirodyt,kad gruodo pabugo....Cia kada paziurejau tokia bedieviu laida,kurioje pasakojo,kur nepatartina trobu statytis.Tai va,pasirodo kad nereiketu resti trobos prie uzlaidojimo vietos,ten ir suliniu nereiketu kasti ir ezeriuki maudytis nepatartina,jei toks netoliese yra,-ogi pasirodo,kad vargsas nelaimingas kunas po kiek laiko virsta kazi kokia tai skysta substancija ir isigeria i gruntinius vandenis ir nuteka i ezerus.... doh.gif Kadangi nuo vaikystes dievulis apdovanojo itin lakia fantazija,tai negerumas mane buvo apemes kokia savaite,net svorio numeciau(gal reiktu sita istorija i dietu skyreli parasyti) O as kaip tik maudytis vaziuodavau i tokia nuosalia vietele kapinaiciu papedej biggrin.gif Tai vat ir spresk dabar tinginiu ismislas ar tik teisetas pagoniskas(nu turbut krikscioniskas cia netiktu g.gif )noras.Jau geriau pavejui dailiai skraidyti,nei kokiu tai dvokianciu skysciu grioviais teketi...
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 07, 16:47)
Tu,sese,neskubek taip kategoriskai smerkt ir tinginyste kaltint.Cia tik is pirmo karto gali pasirodyt,kad gruodo pabugo....Cia kada paziurejau tokia bedieviu laida,kurioje pasakojo,kur nepatartina trobu statytis.Tai va,pasirodo kad nereiketu resti trobos prie uzlaidojimo vietos,ten ir suliniu nereiketu kasti ir ezeriuki maudytis nepatartina,jei toks netoliese yra,-ogi pasirodo,kad vargsas nelaimingas kunas po kiek laiko virsta kazi kokia tai skysta substancija ir isigeria i gruntinius vandenis ir nuteka i ezerus.... doh.gif Kadangi nuo vaikystes dievulis apdovanojo itin lakia fantazija,tai negerumas mane buvo apemes kokia savaite,net svorio numeciau(gal reiktu sita istorija i dietu skyreli parasyti) O as kaip tik maudytis vaziuodavau i tokia nuosalia vietele kapinaiciu papedej biggrin.gif Tai vat ir spresk dabar tinginiu ismislas ar tik teisetas pagoniskas(nu turbut krikscioniskas cia netiktu g.gif )noras.Jau geriau pavejui dailiai skraidyti,nei kokiu tai dvokianciu skysciu grioviais teketi...

ty palauk palauk, o kai garu per kaminą išeini ir mes čia turim uostyti visokias smarves? dry.gif arba pelenus išbarsto ir tos dvasinės substancijos mano bulbėse atsiranda?
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 02 07, 15:10)
ty palauk palauk, o kai garu per kaminą išeini ir mes čia turim uostyti visokias smarves? dry.gif arba pelenus išbarsto ir tos dvasinės substancijos mano bulbėse atsiranda?

Egoistiskai ziuri,sese Karusia.Nu kam rupi tavo bulbes.Mes apie aukstas materijas,o tu liapt nei si nei ta...Niekas nezino,kada paskutinioji ateis,todel norejau tau pasiulyt viena eksperimenta,ale po to pagalvojau,kad gal susilaikysiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 07, 17:40)
Egoistiskai ziuri,sese Karusia.Nu kam rupi tavo bulbes.Mes apie aukstas materijas,o tu liapt nei si nei ta...Niekas nezino,kada paskutinioji ateis,todel norejau tau pasiulyt viena eksperimenta,ale po to pagalvojau,kad gal susilaikysiu bigsmile.gif

umn.gif: aš irgi sakau - susilaikymas - didelė dorybė umn.gif:

beje - tavo aukštos materijos -dieta? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 07, 17:40)
Egoistiskai ziuri,sese Karusia. ---  Nu kam rupi tavo bulbes.

Sese, Chiromante, žiū dieta Tave blogai veikia doh.gif Anavaginagi, du Tavo teiginiai priešginiauja vienas kitam, ar pala, čia gal prieštaraudama Sesei Karusiai prieštarauji sau... g.gif Žodžiu, nesvarbu, abi Jūs Sesės wub.gif ir abi egoistės, egoistės todėl, jog viena piktinasi, kad kematoriumo pelenai ant jos bulbių krenta, o kitoji, kad anai nerūpi tosios bulbės, tad abi egoistės. Ale visi mumi egoistai, ką ir reikėjo įrodyti rolleyes.gif Tad, Sesės Jezuje, žmogiškoji prigimtis..... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 02 07, 15:46)
umn.gif: aš irgi sakau - susilaikymas - didelė dorybė umn.gif:

beje - tavo aukštos materijos -dieta?  wub.gif

Taip,sese,deja,bet su giliu liudesiu turiu prisipazinti,kad esu ziauriai patyrusi dietininke is didziosios raides,nes kovoju ne su kokiais niekingais 5 kilogrameliais,todel mano nervu sistema silpna ir prasau manes nenervint.Sakai-susilaikymas-dorybe?.....Nea,kai pagalvoju apie tavo bulbas,tai geriau gal nesusilaikinesiu
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 07, 18:02)
Taip,sese,deja,bet su giliu liudesiu turiu prisipazinti,kad esu ziauriai patyrusi dietininke is didziosios raides,nes kovoju ne su kokiais niekingais 5 kilogrameliais,todel mano nervu sistema silpna ir prasau manes nenervint.Sakai-susilaikymas-dorybe?.....Nea,kai pagalvoju apie tavo bulbas,tai geriau gal nesusilaikinesiu

ui ar žinai, kad dietos labai kenkia nervų sistemai? ypač, jei pavyksta - svetimai? : lotuliukas.gif tai gal jau susilaikyk nuo mano user posted image bulbių user posted image ir pasitenkink kapo duobe? user posted image
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 02 07, 16:15)
ui ar žinai, kad dietos labai kenkia nervų sistemai? ypač, jei pavyksta - svetimai?  : lotuliukas.gif  tai gal jau susilaikyk nuo mano  user posted image  bulbių  user posted image  ir pasitenkink kapo duobe?  user posted image

Na zinai,sese! Jau kokiu tu cia nekrikscionisku ir bedievisku paveiksliuku indejai,net negera man pasidare.Nu ir kam reikejo ta didele moteriska taip baisiai pastatyt? Pavyksta kartais ir man,todel nesinervinu kai dar kam nors pavyksta,bet kapo duobe vistiek ne man!
Atsakyti
O ką apie tai mano Spindulys. Vaga. ir Šviesa ? g.gif Ar nuomonė trys viename?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 07, 18:23)
kapo duobe vistiek ne man!

mastau.gif neįtilpsi? console.gif sese kaip griaudu cry.gif cray.gif
Atsakyti
A katram kampe čia chiromantija nusimetė? g.gif
Atsakyti
karusia, prasom i receptu tema, pasidalinkite savo sugebejimais mirksiukas.gif
Atsakyti