Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(Sparnuota @ 2008 02 07, 23:42)
Bulbelių laukas belieka  fitness3.gif

O Tamstai, Gulbe pakirptais sparnais, user posted image į Dangų pakilti nešviečia niekada.

Baisiausia tai, kad Vaižgantė ant tiek susidomėjus dvasinėmis priežastimis, kad pamiršta mediciniškai pasitikrint pati vis ... user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sparnuota @ 2008 02 07, 23:35)
Čia tai žiaurokai  g.gif karusė pasiskundė dėl viršsvorio, tai jai pasiūlė į receptų skyrelį užsukt... umn.gif


painioji. Čia Chrienomantė pasiskundė viršsvoriu. tu įsivaizduoji koks gabalas į mano bulbelas nukris? blink.gif
QUOTE(Sparnuota @ 2008 02 07, 23:42)
Bulbelių laukas belieka  fitness3.gif

užtat dviguba nauda didis.gif ir figūra, ir jėga ir bulbos ant stalo didis.gif
Papildyta:
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 08, 00:01)

Baisiausia taiuser posted image

tikrini, ania mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 07 vasario 2008 - 22:15
Atšakėlės nuo širdies linijos susikryžiuoja ir sudaro daug trikampėlių. Chiromante, gal galėtum pasakyti, ar tai ką nors reiškia?
Vienoje knygoje mačiau paaiškinimą apie trikampį ant gyvenimo linijos, Veneros kalvos pusėje. Tai geras ženklas, jis reiškia lengvai įgytus pinigus.
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 02 07, 20:32)
Chiromante, ar keičiasi rankos linijos gyvenimo eigoje? nžn, ar letenos susiraukšlėjo labiau, ar kas, bet gyvenimo linija lyg pailgėjo, iki pat riešo. Ačiū

tarkim kaireje rankoje gyvenimo linija grazi,ryski,be trukimu,saleliu,kryzeliu,zvaigzduciu-vadinasi tau skirtas ilgas be dideliu ligu gyvenimelis.Kairej rankoj gyvenimo linija baigiasi ties pvz.,40 m.,bet su lupa matosi tarkim dvi plonos,vos iziurimos linijytes,einancios i likimo linija(pavyzdys is konkretaus gyvenimo)Greiciausiai zmogus per tuos 40 metu labai toli nugrybavo nuo "savojo kelio" ir jam prasideda bedos,ligos,problemos.Tosios linijytes,tai du keliai,dvi galimybes grizti atgal-i "savaji kelia" Tada reikia aiskintis,ka darei netaip-gal tau buvo lemta paskaitas universitete skaityti,o tu turguj zuvi pardavineji,arba skirta "blizgeti"visuomenej,o tu sedi kur nors patyrusiu smurta moteru prieglaudoj ir serveteles neri,o isivaizduoji,kad labai gera darba visuomenei darai....Kai suvoki,kad zuvis yra geris,bet NE TAU,ir imiesi veiksmu,kad pakeisti savo veikla-linija pradeda rysketi ir ilgeti.
Papildyta:
QUOTE(emiljana @ 2008 02 07, 22:25)
Atšakėlės nuo širdies linijos susikryžiuoja ir sudaro daug trikampėlių. Chiromante, gal galėtum pasakyti, ar tai ką nors reiškia?
Vienoje knygoje mačiau paaiškinimą apie trikampį ant gyvenimo linijos, Veneros kalvos pusėje. Tai geras ženklas, jis reiškia lengvai įgytus pinigus.

Trikampis beveik visada yra geras zenklas-tai taip vadinama"dieviskoji apsauga",bet rikampis turetu buti ryskus,taisyklingas,uzdarais kampais.Ant sirdies linijos jie reiskia jausmu apsauga.Pvz.gal brangusis susiras meiluze,bet tau pavyks nesuzinoti biggrin.gif (tik neisizeisk-as bandau juokauti).Kad lengvai igytus pinigus-pirma karta girdziu
Papildyta:
[quote=Karusia,2008 02 07, 22:14]
painioji. Čia Chrienomantė pasiskundė viršsvoriu. tu įsivaizduoji koks gabalas į mano bulbelas nukris? blink.gif

Sese,Krusia,ar tu drigniu apsiedei,koks gabalas,kokia Chrienomante-argi grazu sitaip apie artima savo pasisakyti.Ar,sese,mane matei,kad taip baisiai kalbi



Papildyta:
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 07, 21:05)
Keičiasi, dar ir kaip, aš visą laiką tą tik bandau pasakyti, tatai priklauso nuo amžiaus, kūno pokyčių, ypač dėl svorio pasikeitimo, dėl visokiausių PH ir organizmo. Linijos keičiasi, kai kam net labai, tai išnyksta, tai atsiranda naujų, pagrindinės (lenkimo) išlieka, bet keičia formą, ypač nepastovios yra smulkiosios. Tad individualus ir nepakitęs išlieka tik papiliarinių linijų raštas  tongue.gif

Teisingai,sese.Pagrindines butinos,nes gyvybe,prota ir sirdi visiems privaloma tureti.Smulkios ypac keiciasi,nes jos yra taip vadinamos"itakos linijos"-tai zmones ateje i musu gyvenima ir iseje,ju pagalba ar kenkimas,ivairus ivykiai,susije su zmonemis.Smulkiosios taip pat formuoja kryziukus,zvaigzdutes,saleles ir kitus zenklus.Jie rodo atsitikimus,ligas,operacijas,traumas,avarijas,todel,zinoma,kad keiciasi.Idomumo delei,galima zvilgtereti i savo pazystamu rankas ir pastebesite,kad kuo zmogus kurybiskesnis,jautresnis,emocingesnis,tuo ranka labiau isvagota liniju bus.Paziurejus pas zemdirbi,kuris ramiai sau rugius augina,pamatytume pakankamai lygia ranka tik su pagrindinemis linijomis ir keleta smulkiu.Pas kareivius taip pat.
Papildyta:
Beje,iveliau klaida,atsakydama STAIGA. Kur linija ties 40 m. baigiasi,ten kalbejau apie DESINE ranka
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 08, 03:35)
1. Idomumo delei,galima zvilgtereti i savo pazystamu rankas ir pastebesite,kad kuo zmogus kurybiskesnis,jautresnis,emocingesnis,tuo ranka labiau isvagota liniju bus.
2.Paziurejus pas zemdirbi,kuris ramiai sau rugius augina,pamatytume pakankamai lygia ranka tik su pagrindinemis linijomis ir keleta smulkiu.
3.Pas kareivius taip pat.


1. Miela Sese, šalia sėdi kolega- jautrumo įsikūnyjimas doh.gif , rašo eilės, dūsauja (na už vyrą jo nelaikau, bet čia mano bėdos), duok lapces, sakau, nu nėr linijų pas aną daugiau nei pas mane schmoll.gif , vardan eksperimento tiesos, buvo patikrinti dar keli "pirmi sutikti", nieko ypatingo g.gif Man teko be galo daug žmonių daryti rankų pirštų ir delnų atspaudų (ne dėl įdomumo schmoll.gif ), tad panagrinėdavau slapta jųjų rankas. Leidžiu sau daryt išvadą, kad fiziologiškai moterų rankose yra kone dvigubai daugiau raukšlelių, papiliarinės linijos žymiai smulkesnės ir žymiai mažiau gilios nei vyrų. Kodėl. Todėl, kad yra be fiziologijos dar paprastas dalykas- jos kūno mase yra smulkesnės (tiesa, stambios ciocios linijos būna "gražesnės" kartais nei lieso vaikinuko biggrin.gif ) ir antras dalykas, moterys daugiau namų ruoša užsiima-indai, plovimas, skalbimas, lyginimas, visų išglostymasir pačiūčiavimas ir t.t. Rankų pirštai ir delnai juda, linijos trinasi (viršut. epit. sluoksnis), visam rankų vaizdzIAliui baisiai turi įtakos ne jokie išėję/parėję žmonės jų gyvenime, o amžius, hormonų pokyčiai, t.y. organizmo pokyčiai beigi kūno masės svyravimai. Kai oda išsausėja, prarandam svorio, linijų ženkliai padaugėja, aišku, tuos reiškinius galima kažkaip susieti su tam tikrais įvykiais gyvenime, bet aš nelikusi rolleyes.gif
2. Pala, pas žemdirbius? blink.gif Anys dirba daug fizinio darbo. Šiuolaikinis žemdirbys patiria nemažiau streso nei koks vadybininkas schmoll.gif , aha, pamėgink susitvarkyt dokumentus ES paramai gauti biggrin.gif , streso tokio bus, kad nežinosi, kur dėtis, pvz liūtys išplovė 40ha pasėlių ar rapsų doh.gif , ojojoj. Piktas bus žemdirbys ant tiek, kad eis Vyriausybės šturmuot, vėlgi kaulys kompensacijos, o ten žinai....praeik, Chiromante, kada biurokratų koridoriais... lotuliukas.gif
3. O ką kariai? blink.gif Jaunuoliai 18-22m. po pirmos misijos grįžta pražilę ir nuo tada ima Motiną tėvynę mylėti iš toliau, gal iš net Airijos kokios? biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū, Chiromante, savo vietoj esu, atrodo, gaila nežinau kur ta likimo linija, gal ta, kuri skersuoja nuo riešo? O kokio ilgio tas iki 40 metų?
Atsakyti
QUOTE(Staiga @ 2008 02 08, 09:05)
Ačiū, Chiromante, savo vietoj esu, atrodo, gaila nežinau kur ta likimo linija, gal ta, kuri skersuoja nuo riešo? O kokio ilgio tas iki 40 metų?

Nera uz ka,STAIGA,as tik siaip toki pavyzdi papasakojau.O likimo linija tai tikrai skersuoja nuo rieso ir standartiskai turetu eiti link didziojo pirsto biggrin.gif Metai-mazdaug taip-gyvenimo linija,skaiciuojant nuo pradzios iki pat rieso,dalijam pusiau ir tas taskas bus apie 35 m.
Papildyta:
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 08, 07:54)

2. Pala, pas žemdirbius?  blink.gif Anys dirba daug fizinio darbo. Šiuolaikinis žemdirbys patiria nemažiau streso nei koks vadybininkas  schmoll.gif , aha, pamėgink susitvarkyt dokumentus ES paramai gauti  biggrin.gif , streso tokio bus, kad nežinosi, kur dėtis, pvz liūtys išplovė 40ha pasėlių ar rapsų  doh.gif , ojojoj. Piktas bus žemdirbys ant tiek, kad eis Vyriausybės šturmuot, vėlgi kaulys kompensacijos, o ten žinai....praeik, Chiromante, kada biurokratų koridoriais... lotuliukas.gif
3. O ką kariai?  blink.gif Jaunuoliai 18-22m. po pirmos misijos grįžta pražilę ir nuo tada ima Motiną tėvynę mylėti iš toliau, gal iš net Airijos kokios?  biggrin.gif


Cia tai tikra tiesa,sese.Kaip vandenin ziurejai.Vakar ta pati norejau parasyti prie zemdirbiu punkto biggrin.gif O siaip jau tai supavydejau tavo darbo,kad taip lengvai gauni ranku anspaudu biggrin.gif ,nors tau ju visai nereikia,o man-nors nusisauk.Darbas ne is tolo netinka anspaudams gauti biggrin.gif
Atsakyti
smagus pavyzdėlis 4u.gif ir gyvensiu ilgai, laimingai ir gražiai, kaip Kažkas ten dainavo. Už tai ir ačiū smile.gif O letenas dažniau gal kremu pasitepsiu...
Atsakyti

QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 08, 09:54)
Kai oda išsausėja, prarandam svorio, linijų ženkliai padaugėja, aišku, tuos reiškinius galima kažkaip susieti su tam tikrais įvykiais gyvenime, bet aš nelikusi  rolleyes.gif
2

bet čia jau post factum išryškėja linijos, o ne prieš.

Papildyta:
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 08, 03:35)
Sese,Krusia,ar tu drigniu apsiedei,koks gabalas,kokia Chrienomante-argi grazu sitaip apie artima savo pasisakyti.Ar,sese,mane matei,kad taip baisiai kalbi

nu aš irgi ne Krusia blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 02 08, 14:58)
bet čia jau post factum išryškėja linijos, o ne prieš.

Papildyta:

nu aš irgi ne Krusia blink.gif

Pirmas pastebejimas,sese,labai teisingas,juk ivykius is delno galima numatyti visam gyvenimeliui. O del antrojo-tai sakiau,kad sunervinai mane taip bedieviskai kalbedama,todel ir klaidu pridariau
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 08, 17:30)
Pirmas pastebejimas,sese,labai teisingas,juk ivykius is delno galima numatyti visam gyvenimeliui. O del antrojo-tai sakiau,kad sunervinai mane taip bedieviskai kalbedama,todel ir klaidu pridariau

pirmas pastebėjimas iš esmės neteisingas, ir pati sau prieštaraujio - paskaityk ten kur rašei kad "žmogus išsuko iš savojo kelio"

p.s. aš chrienomantija - dieviška? bigsmile.gif
Atsakyti
Apie trikampį ir lengvai įgyjamus pinigus rašo patyrusios būrėjos pamokų knygelėje -Александра Крымова "Линии судбы на ладони"- paveiksliuke trikampis nupieštas, kaip anksčiau rašiau. Knygelėje yra daugiau įvairių ženklų paveiksliukų, todėl lengviau galima suprasti apie ką rašoma.
Vaidoto Kanišausko "Praktinė chiromantija" rašoma: linijos šakos į apačią nuo širdies linijos reiškia nelaimingą meilę ir išsiskyrimą, o į viršų- sėkmingą meilę.
Atsakyti