Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(Chiromante @ 2008 02 08, 13:48)
Cia tai tikra tiesa,sese.Kaip vandenin ziurejai.Vakar ta pati norejau parasyti prie zemdirbiu punkto biggrin.gif O siaip jau tai supavydejau tavo darbo,kad taip lengvai gauni ranku anspaudu biggrin.gif ,nors tau ju visai nereikia,o man-nors nusisauk.Darbas ne is tolo netinka anspaudams gauti biggrin.gif

Darbas niekuo dėtas irnesakyk.gif , jei noro yra, gali savo artimuosius, šito forumo gudruoles, kaimynus, kolegas (jei tokių būna biggrin.gif ) ar kokius boifrendus pagaut, nutepti rankutes dažais ir atspausti delniukus ir pirštukus rolleyes.gif Ir analizuoji sau į sveikatą. Nepavydėk mirksiukas.gif , grožiui kenkia.
Atsakyti
QUOTE(emiljana @ 2008 02 08, 19:12)
Apie trikampį ir lengvai įgyjamus pinigus rašo patyrusios būrėjos pamokų knygelėje -Александра Крымова "Линии судбы на ладони"- paveiksliuke trikampis nupieštas, kaip anksčiau rašiau. Knygelėje yra daugiau įvairių ženklų paveiksliukų, todėl lengviau galima suprasti apie ką rašoma.
Vaidoto Kanišausko "Praktinė chiromantija" rašoma: linijos šakos į apačią nuo širdies linijos reiškia nelaimingą meilę ir išsiskyrimą, o į viršų- sėkmingą meilę.

Skaiciau.Dauguma knygu raso nepraktikai.As neturiu dideles praktikos-savarankiskai to mokiausi ilga laika,bet supratau,kad "neveikia".Kai baigiau kursus pas Asta Svirkiene ,pamaciau visai kita vaizda.Atskira zenklo reiksme labai stipriai pakoreguoja kiti faktoriai,o ta galima pamatyti tik "turint" rankas pries akis.
Papildyta:
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 08, 20:00)
Darbas niekuo dėtas  irnesakyk.gif , jei noro yra, gali savo artimuosius, šito forumo gudruoles, kaimynus, kolegas (jei tokių būna  biggrin.gif ) ar kokius boifrendus pagaut, nutepti rankutes dažais ir atspausti delniukus ir pirštukus  rolleyes.gif Ir analizuoji sau į sveikatą. Nepavydėk  mirksiukas.gif , grožiui kenkia.

biggrin.gif Dekui,sese,-ta ir darau-medziokles plotai baiginejasi,o gatvej gi nesikabinesiu prie zmoniu.Be to norisi idomiu charakteriu ir likimu zmoniu rankeliu... bigsmile.gif
Atsakyti
dafaj, aš tau ranką nuskenuoju, o tu man prognozes ar charakterius apibrėži bigsmile.gif Pažiūrėsim ką įžvelgsi per internetines platybes bigsmile.gif
Atsakyti
Chiromante, a Chiromante, o kur Tu baigei mokslus chii.. chirologijos ar ne? Na ar yra kažkokia aukštoji, aukštesnioji ar spec. mokykla, kur galima gauti chiromanto ar chirologo diplomą? Ar tik samaūčkos? g.gif Čia rimtai klausiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 08, 20:52)
Chiromante, a Chiromante, o kur Tu baigei mokslus chii.. chirologijos ar ne? Na ar yra kažkokia aukštoji, aukštesnioji ar spec. mokykla, kur galima gauti chiromanto ar chirologo diplomą? Ar tik samaūčkos?  g.gif Čia rimtai klausiu.  4u.gif

Rimtai,brangioji sese,atsakau-eziteriniu mokslu centras.Butent chirologija desto Asta Svirkiene,tarologija-cia-forume garsi-Galina Cibulskaja.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 02 08, 20:48)
dafaj, aš tau ranką nuskenuoju, o tu man prognozes ar charakterius apibrėži  bigsmile.gif  Pažiūrėsim ką įžvelgsi per internetines platybes  bigsmile.gif

Sese,man nereikia niekam nieko irodineti,o ypac skeptiskai nusiteikusiems zmonems.Turiu pakankamai darbu(ne chirologjos ir tarologijos srityse biggrin.gif )-to mokiausi tik del to,kad man tai IDOMU aplamai.Ir mokysiuos visko sitose srityse,ko tik mokys,nes esu visiskai apolitiska,neziuriu jokiu debilisku laidu,apart "Ekstrasensu musiai",man neidomu,ka veikia kaimynai,kas su kuo miega,kiek uzdirba,kiek moka bankams ir t.t. Cia,forume,sutikau idomiu protingu moteru,mums idomu ir gera,nes mes domimes tais paciais dalykais.Buvo idomu su Jadziune-apturejau tikrai daug teigiamu emociju.....O internetu daug kam dariau prognozes,kai kas gali patvirtinti,kad pasakiau ivykius,kuriu nenuspejo nei viena bureja(chirologijoj jokiu burtu ir nera).Tai daryti nelengva,nes tikrai kokybiskas nuotraukas esu gavusi tik kokius keturis kartus.O apie tavo charakteri- galiu daug lengviau padaryti biggrin.gif- va dabar pat issidelioti kortas ir pamatyti tavo charakteri ir dar daug kitu dalyku.tik kad man nelabai idomu,deja.
Atsakyti
Pas mane desinėje rankoje gyvenimo linija baigiasi labai anksti, suskildama į dvi atšakas,kurios sueina į likimo liniją g.gif . Kairėje rankoje to nėra. Tai vadinasi ne tuo keliu einu?? unsure.gif

Chiromante, ar galėtum žvilgterėti į mano rankas? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indreja: 09 vasario 2008 - 00:24
QUOTE(indreja @ 2008 02 09, 00:17)
Pas mane desinėje rankoje gyvenimo linija baigiasi labai anksti, suskildama į dvi atšakas,kurios sueina į likimo liniją  g.gif . Kairėje rankoje to nėra. Tai vadinasi ne tuo keliu einu?? unsure.gif

Chirologe, ar galėtum žvilgterėti į mano rankas?  rolleyes.gif

nelabai isivaizduoju,kaip tos dvi atsakos sueina i likimo linija? bet jeigu sueina,vadinasi gyvenimo linija nesibaigia biggrin.gif Su tais keliais nereikia priimti tiesiogiai,as tik toki pavyzdi parasiau...bet jei abieju ranku linijos labai stipriai skiriasi,na tai.....Jei kairej rankoj matosi tai,kas likimo duota,o desinej visai kitoks vaizdas,tai matyt ne tuo biggrin.gif Bet gi ne visada tai yra blogai.
Atsakyti
Gyvenimo linija suskyla i dvi,nors dabar geriau pažiūrėjus, netgi tris atšakas ir susikerta su likimo linija. Mane tas labai neramina, nes turėčiau suprasti,kad gyvenimo nedaug man skirta g.gif .
Atsakyti
Jei pavyks atsiusti geras nuotraukas-paziuresiu.Turi matytis visi pirstai tokioj padety,kurioj jie buna,atpalaidavus ranka,turi nekristi jokie seseliai ant delnu,nes jie uzdengia linijas
Atsakyti
O nuskenuoti delnai netiks? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(indreja @ 2008 02 09, 00:26)
Gyvenimo linija suskyla i dvi,nors dabar geriau pažiūrėjus, netgi tris atšakas ir susikerta su likimo linija. Mane tas labai neramina, nes turėčiau suprasti,kad gyvenimo nedaug man skirta  g.gif .

neprisigalvok nesamoniu,tai net nepanasu i joki "nedaug" Tikrai prastas zenklas yra tik vienas.
Papildyta:
QUOTE(indreja @ 2008 02 09, 00:30)
O nuskenuoti delnai netiks?  unsure.gif

viena panele atsiunte,tai net pagrindines linijos prastai matesi.Gali pabandyti.Man reikia tik dvieju nuotrauku-kaires ir desines rankos
Atsakyti