Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 14, 13:33)
doh.gif  schmoll.gif M E I L Ė S !!!!!!!


Seserys mano, kaip smagu, kad jūsų mintys vingiuoja aukštesnių dvasinių dalykų link wub.gif wub.gif wub.gif Šią išraiškią ir didžią dieną, aš, Švytintysis Murkis, Meilės nešėjas, noriu pasidžiaugti su jumis

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shining Murkey: 14 vasario 2008 - 12:51
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 12, 11:39)
O tai, Sese Emijana, ta kilpa turi būti iš papiliarinių linijų ar raukšlių?  g.gif Nes kaip ir niekas čia nevartoja šito termino ir dabar susimąsčiau  g.gif O didysis trikampis tai po smiliumi delne?

Kapiliarinių. Trikampį, jei neklystu sudaro sveikatos, galvos, likimo linijos.
Sese, kaži ar nesigailėsi nepriėmusi sesers Chiromantės kvietimo, juk prie vynelio būtum galėjusi iškvosti visas chiromantijos paslaptis.
Atsakyti
QUOTE(tolima @ 2008 02 14, 14:42)
Kaip šiandien, tai gerai, o, Jadziune, ten visąlaik to ieškai vietose su dangčiu?

Ten jau išieškota meilės irnesakyk.gif

QUOTE(Chiromante @ 2008 02 14, 14:45)
Su toooookiu veideliu??? Pabuk su juo per ta kvaila valentino svente,o paskui vel susigrazink ana sena-toks mielas buvo,nepataikuniskas,nefyfiskas,neapsiseilejes....Nu sitas irgi toks,verciantis susimastyti-filosofinis-sakyciau

O šitas ką, fyfinis? rolleyes.gif Šitas senas mano wub.gif

QUOTE(emiljana @ 2008 02 14, 19:51)
Kapiliarinių. Trikampį, jei neklystu sudaro sveikatos, galvos, likimo linijos.
Sese, kaži ar nesigailėsi nepriėmusi sesers Chiromantės kvietimo, juk prie vynelio būtum galėjusi iškvosti visas chiromantijos paslaptis.

Kapiliarinių nėr pas many iš viso delnuose dry.gif O tas trikampis nesvarbu katroj rankoj? Kairėj yr ir net vienas kampas status rolleyes.gif
O Chiromantės aš bijau, nežinau, ką ana daro vynelio prisiurbus... nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 14, 19:45)
Kapiliarinių nėr pas many iš viso delnuose

Taip papiliarinių, suklydau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 14, 18:45)
Ten jau išieškota meilės irnesakyk.gif
O šitas ką, fyfinis?  rolleyes.gif Šitas senas mano  wub.gif
Kapiliarinių nėr pas many iš viso delnuose dry.gif O tas trikampis nesvarbu katroj rankoj? Kairėj yr ir net vienas kampas status  rolleyes.gif
O Chiromantės aš bijau, nežinau, ką ana daro vynelio prisiurbus... nail.gif

Sitas irgi geras-rimtas....israiska tokia...itikinanti biggrin.gif O vynelio prisiurbus as tai megstu apie bernus pasneket,jeigu ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 14, 21:17)
O vynelio prisiurbus as tai megstu apie bernus pasneket,jeigu ka biggrin.gif


Tai jau pastebėjom... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 14, 23:17)
Sitas irgi geras-rimtas....israiska tokia...itikinanti biggrin.gif O vynelio prisiurbus as tai megstu apie bernus pasneket,jeigu ka biggrin.gif

Apie bernus.. g.gif bernų jau skonį seniai pamiršau, nebežinočiau, ką su jais daryt reik, o tai vyro neturi, Chiro? Galėtumėm papipliotkyt Tavo vyrą ar boifrendą kokį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 14, 22:55)
Apie bernus..  g.gif bernų jau skonį seniai pamiršau, nebežinočiau, ką su jais daryt reik, o tai vyro neturi, Chiro? Galėtumėm papipliotkyt Tavo vyrą ar boifrendą kokį  rolleyes.gif

Turiu as ta vyra ir pakankamai normalu,bet tai ka,dabar apie bernus negaliu pakalbet.Pas mus visos raganos (nu beveik visos) vyrus turi,bet tai megstama tema per meetus
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 14, 22:37)
Tai jau pastebėjom... mirksiukas.gif

Ale ot kokia,kiba tu nemegsti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 15, 02:04)
Turiu as ta vyra ir pakankamai normalu,bet tai ka,dabar apie bernus negaliu pakalbet.Pas mus visos raganos (nu beveik visos) vyrus turi,bet tai megstama tema per meetus

Tai Tu ragana? ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 15, 00:05)
Tai Tu ragana?  ohmy.gif

nu biski moku visokiu.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 15, 02:10)
nu biski moku visokiu.... bigsmile.gif

Juodąja užsiimi kiek laisvalaikiu? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 15, 00:29)
Juodąja užsiimi kiek laisvalaikiu?  cool.gif

stengiuos net negalvot apie tai,ale ziauriai traukia....uztai ir mokausi visokiu -logiju biggrin.gif
Atsakyti