Įkraunama...
Įkraunama...

Chiromantija

QUOTE(Chiromante @ 2008 02 15, 02:35)
stengiuos net negalvot apie tai,ale ziauriai traukia....uztai ir mokausi visokiu -logiju biggrin.gif

Et, tai bliogai irnesakyk.gif , sakiau, mažum pamokytai kokio "triuko". O be -logijų darbą turi kokį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 15, 00:53)
Et, tai bliogai  irnesakyk.gif , sakiau, mažum pamokytai kokio "triuko". O be -logijų darbą turi kokį?  g.gif

biggrin.gif aisku turiu-verslininke as biggrin.gif Bet dirbti as nemegstu is esmes,jei galeciau,is vis nieko nedaryciau
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 14, 19:45)
O Chiromantės aš bijau, nežinau, ką ana daro vynelio prisiurbus... nail.gif

Ale, gerą apsauginę intuiciją turi. Raganų aš irgi scare.gif
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 15, 09:46)
Bet dirbti as nemegstu is esmes,jei galeciau,is vis nieko nedaryciau

O kas mėgsta, gal tik darboholikai.
Atsakyti
QUOTE(emiljana @ 2008 02 15, 09:04)
Ale, gerą apsauginę intuiciją turi. Raganų aš irgi  scare.gif

O kas mėgsta, gal tik darboholikai.

Nu,sese,Emiljana ir nusnekejai cia biggrin.gif multiku gal prisiziurejai....Raganos fainos moteriskes-idomios,stiprios, NEFYFOS (tokioms vis gyvenima alergija turiu biggrin.gif ),o kad laisvalaikiu biski ka ten "pavarazija"-tai ka dabar tik kotletus vaikams ir diedams kepti prie plytos atsistojus biggrin.gif BAISU YRA NEZINOTI.......
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 15, 10:46)
biggrin.gif aisku turiu-verslininke as biggrin.gif Bet dirbti as nemegstu is esmes,jei galeciau,is vis nieko nedaryciau

Verslinykė-ragana cool.gif

QUOTE(emiljana @ 2008 02 15, 11:04)
Ale, gerą apsauginę intuiciją turi. Raganų aš irgi  scare.gif


O tai Tamsta ne ragana? g.gif Man apsauginė intuicija kraujyje cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 15, 10:09)
Verslinykė-ragana  cool.gif
O tai Tamsta ne ragana?  g.gif Man apsauginė intuicija kraujyje  cool.gif

Verslinyke tai as per prievarta,o ragana-is pasaukimo biggrin.gif Ale ko tu saugaisi? Vynelio gal nemegsti?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 02 15, 12:23)
Verslinyke tai as per prievarta,o ragana-is pasaukimo biggrin.gif Ale ko tu saugaisi? Vynelio gal nemegsti?

Na jei jau paklausei, atsakysiu. Vynelio nemėgstu, degtinę kartais geriu. O saugotis reikia šiais laikais visiems, visokių piktavalių pilna. biggrin.gif
Atsakyti
Taip ir neatsakei man, sese Chiromante, ar mano misija bus sėkminga verysad.gif Taip ir neatsakei... verysad.gif verysad.gif verysad.gif Bet tai tavo valia - nori - atsakai, nori - ne...
Atsakyti
QUOTE(Shining Murkey @ 2008 02 15, 12:55)
Taip ir neatsakei man, sese Chiromante, ar mano misija bus sėkminga  verysad.gif Taip ir neatsakei... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Bet tai tavo valia - nori - atsakai, nori - ne...

dry.gif pagal visas karmos chiromantijos beigi alternatyviai pozityvaus mąstymo teorijas - ne. nes abejoji savo misija cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 02 15, 13:24)
dry.gif pagal visas karmos chiromantijos beigi alternatyviai pozityvaus mąstymo teorijas - ne. nes abejoji savo misija  cool.gif

Tai kas mokiniams lieka, kai Mūza pati besiblaškanti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 02 15, 13:26)
Tai kas mokiniams lieka, kai Mūza pati besiblaškanti?  doh.gif

dantis prašiepti ir kibti į kulnus kitam guru cry.gif cray.gif cry.gif cray.gif cry.gif cray.gif cry.gif cray.gif cry.gif cray.gif cry.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 02 15, 13:28)
dantis prašiepti ir kibti į kulnus kitam guru cry.gif cray.gif cry.gif cray.gif  cry.gif cray.gif cry.gif cray.gif cry.gif cray.gif cry.gif cray.gif

Sese, Karusia, pirma, nesriūbaukite, nes ir taip drėgna, pelėsis įsimes doh.gif , antra, jei taip Mūzomis ir Guru švaistysimės, bus nekrikščioniška schmoll.gif , klysta ir Guru kartais, reikia atvest Mokytoją už rankos į "tako vagą" ir parodyt kryptį, kuria link ėjo rolleyes.gif , Murkis gal tiesiog pamiršo Misijos esmę,- nešti Meilę, o ne raganų klausinėti ar jam pavyks tai padaryti, padėkime nešti MIAjlę... wub.gif
Atsakyti