Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2011 (2)

QUOTE(Marijukas @ 2011 03 21, 09:33)
ir kokius darbus dirbsite wellfleet? prieš pora metų dirbau ten wink.gif dabar dealiname su chathamu .. tai galbūt irgi apsilankysime cape code... aš jį dievinu, mes tik ten ir ieškomies darbą smile.gif


O kuom tave jis taip suzavejo?smile.gif)
Atsakyti
Man teko taip pat sudalyvauti Work and Travel programoje, tik as su drauge vykau per TJM agentura Vilniuje. Cia viskas vyko 2009 vasara. Siaip su tom programom galiu pasakyti, kad kelione atsiperka, bet parsivezi tik ispudzius ir geros vasaros prisiminimus, nes siaip realiai pinigu ten daug neuzdirbsi. Bent jau mes dirbom per du darbus, tai siaip ne taip i pliusa suejom, aisku leidom sau ir pakeliauti, bet juodai ir arem... Bet verta bent jau vien akart gyvenime tai patirti tikrai smile.gif Sekmes, vykstantiems wink.gif)))
Atsakyti
QUOTE(tagatis @ 2011 03 21, 12:31)
Ei, o nežinote ar plc gražina pinigus, jeigu nebegaliu vykti?  unsure.gif
Siūlau pasiimti sutartį ir ją pasiskaityti, ten tikrai turi būti nurodyta kada galima pretenduoti į sumokėtų pinigų grąžinimą. Kaip bebūtų, paslaugą iš principo jie tau jau suteikė, už kurią tu Jiems moki, todėl abejoju ar gali pretenduoti atsiimti pinigus, bet pasivartyk sutartį dėl visą ko.

P.S. Draugas mano buvo gana rimtai susižeidęs ir reikėjo operacijos, todėl vykti nebegalėjo, kiek žinau pinigų jis neatgavo, nors ir neesu 100 proc. tikras dėl to, senokai jau tai buvo.
Atsakyti
Ten gamta visai kaip Lietuvoje, praktiškai mūsų kuršių nerija, tai čia pliusas visiems jautruoliams ir pasiilgstantiems namų .. ir kas pirmą kartą važiuoja. Kurortas, ramus, Bostonas šale. Na man tiesiog ten patiko, juk kiekvienas su savo poreikiais. Jei pasiseks antrą kartą ten nuvykti, mažiau rūpesčių bus kas, kaip, kur. Ten nejaučiau būdama jokios įtampos. Pats Wellfleetas na toks kaimas ... bet užtad yra Provincetownas arti.. kur linksma ir smagu smile.gif
Atsakyti
Provincetownas tai tikrai nuostabus!! Mes norejom gauti darba ten.. taciau ;/
Bet North Truro arti ji jo, tai planuojam antra darba susirasti provincetowne smile.gif
Atsakyti
Provincetownas, cia ne tas miestelis geju ir lesbieciu sostine? smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Mantas887 @ 2011 03 21, 21:31)
Provincetownas, cia ne tas miestelis geju ir lesbieciu sostine? smile.gif)



Tas tas wink.gif
Atsakyti
Kas dar neturit darbo bandykit parašyt šitam. Jis dar ieško darbuotojų smile.gif
Darbas Ocean City, Maryland.

We pay minimum wage of $7.25. I dont provide housing; it's something you going to look for yourselves ..sorry
After a week (Maximum) of training if you fit for the job; We can actually give you up to 40 hours a week.
this also depends on how busy we get here at the beach. (restaurant is right on the beach).
We can also find a common ground for you and allow you to find another job. But we have to be your first priority.
www.atlanticstand.com

siskoa67@gmail.com
Atsakyti
Tai su ambasadore gal galima kaip nors pakalbėti, kad nepraleistų. :? ***, 700 Lt juk čia koks 10... Reikia tikrai pasidomėti.
Papildyta:
SUtarty parašyta, kad jeigu jau į ICEO išsiuntė, tai nebesusigražinsiu pinigų... EIna nx nesąmonė... Bent dalį galėtų.
Atsakyti
Ambasadoje gal ir galėtum kokią nors istoriją sukurti, kad tėvai arba draugai tave labai spaudžia važiuoti, bet pats tu to visai nenori ir kad nepraleidimas būtų tik paslauga tau - gal ir išdegtų, kas čia žino smile.gif. Bet nepamiršk dar vieno, kad ambasadoje reikės mokėti konsulinį mokestį, kuris irgi nemažas ir kad vis tik gavus vizą bus tik dar daugiau nuostolių nei kad dabar.
Atsakyti
QUOTE(Da_Master @ 2011 03 22, 15:25)
Ambasadoje gal ir galėtum kokią nors istoriją sukurti, kad tėvai arba draugai tave labai spaudžia važiuoti, bet pats tu to visai nenori ir kad nepraleidimas būtų tik paslauga tau - gal ir išdegtų, kas čia žino smile.gif. Bet nepamiršk dar vieno, kad ambasadoje reikės mokėti konsulinį mokestį, kuris irgi nemažas ir kad vis tik gavus vizą bus tik dar daugiau nuostolių nei kad dabar.


Man atrodo konsulinį mokestį reikia susimokėt nepriklausomai gauni vizą, ar ne. Tai jeigu negauni vizos, gaunasi 700-470(ar kiek ten) g.gif
Atsakyti
Pzdc, nesikeikiant... Rašiau laišką plc, tai nieko gero nežada. Tipo jau nebepavyks atgauti man pinigų.
Atsakyti