Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2011 (2)

QUOTE(Vytao @ 2011 03 22, 16:43)
Man atrodo konsulinį mokestį reikia susimokėt nepriklausomai gauni vizą, ar ne. Tai jeigu negauni vizos, gaunasi 700-470(ar kiek ten)  g.gif
Būtent, tai aš ir noriu pasakyti, kad vargu ar verta eiti ir bandyti, nes vienokiu ar kitokiu atveju nuostoliai bus, geriausiu atveju mažesni, nei kad dabar, blogiausiu dar didesni, pastarasis dar greičiausiai ir realesnis yra.

P.S. Tik ką iš PLC atėjo laiškas su pasiūlymu registruotis pas juos bilietų pirkimui. Žadat kas nors tai daryti? Asmeniškai aš šiek tiek abejoju jų galimybe pasiūlyti kažką neva tai pigesnio.
Atsakyti
Man irgi atėjo laiškas dėl bilietų. Manau jie kažka panašaus siūlo ką ir pats gali susirasti, nors draugė minėjo, jog buvo tokių atvejų,
kai PCL tikrai pigesnių pasiūlė.

Na, bet kadangi bilietus jau turiu, tai dabar dėl to nesuku galvos ax.gif
Atsakyti
Sveiki,

Norejau pasiteirauti tu, kurie jau turi bilietus ar pirkote su galimybe grazinti bilieta?
Atsakyti
as pirkausi be galimybes grazinti bilieta ar pakeisti jo laika.
Atsakyti
QUOTE(St.jurate @ 2011 03 22, 18:56)
Sveiki,

Norejau pasiteirauti tu, kurie jau turi bilietus ar pirkote su galimybe grazinti bilieta?

Be. Ištikrųjų pradžiai norėjau su ta galimybe pirkt, bet kai pasidomėjau kainomis..
Tai visgi rizikuosim lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau daugelis cia is taupumo rizikuos pirkdami tuos be grazinimu ir keitimu:) as ju tarpe.. Duok Die, kad viskas ok butu:)
Atsakyti
O jus kurie pirkot, jau visi ambasadoj buvot? Is Vilniaus perkat?
Atsakyti
jokia cia rizika pirkti bilietus be grazinimo ar keitimo, dirbti juk vaziuojam, tai nebus taip ,kad sedesim ir nieko neveiksim. nebus vienur darbo teks susirasti kitur. aisku jei kazkas susizeis ar ka ,tai jau nori nenori tada teks pirktis bilieta ir grizti i lietuvele.
Atsakyti
QUOTE(ms_lovet @ 2011 03 22, 18:50)
O jus kurie pirkot, jau visi ambasadoj buvot? Is Vilniaus perkat?


Man su drauge tai dar toli iki ambasados, manau tik kokia geguze i ja vyksim kol dar gausim ta DS forma.. bet nusipirkom bilietus, nes kainos tai auga...
Atsakyti
Sveiki,

Turiu pasiulyma merginai arba net ir fainam vaikinukui , drauge su manim vykti i amerika,minesota. Turiu darbo pasiulyma dviems, del kebliu priezasciu mano buves kompanijonas negali vykti , nenoriu prarasti darbo pasiulymo , nes jis tikrai geras. Trumpai apie ji: valstija minesota, greito maisto ruosyba , nemokamas apgyvendimas, mokama 8$ per valanda , minimum 40h per savaite. isvyktume birzelio pradzioje , dirbtume iki rugpjucio 25-26, tada desimt dieneliu keliavimui , Lietuvoj planuoju buti rusejo 4diena.
Visi kas susidomes, prasau rasykite man i el.pasta, cia nelabai seku foruma. e.sosaite@gmail.com. Parasykite trupai apie save, pomegius, kokiu tikslu vaziuojate i Jav-uzsidirbimo ar pakeliavimo, na ir siaip viska wink.gif
Lauksi susidomejusiu wink.gif
Atsakyti
Nieko ypatingo, tiek, kad darbas ir tiek biggrin.gif

QUOTE(Kleodite @ 2011 03 22, 19:35)
Sveiki,

Turiu pasiulyma merginai arba net ir fainam vaikinukui , drauge su manim vykti i amerika,minesota. Turiu darbo pasiulyma dviems, del kebliu priezasciu mano buves kompanijonas negali vykti , nenoriu prarasti darbo pasiulymo , nes jis tikrai geras. Trumpai apie ji: valstija minesota, greito maisto ruosyba , nemokamas apgyvendimas, mokama 8$ per valanda , minimum 40h per savaite. isvyktume birzelio pradzioje , dirbtume iki rugpjucio 25-26, tada desimt dieneliu keliavimui , Lietuvoj planuoju buti rusejo 4diena.
Visi kas susidomes, prasau rasykite man i el.pasta, cia nelabai seku foruma. e.sosaite@gmail.com. Parasykite trupai apie save, pomegius, kokiu tikslu vaziuojate i Jav-uzsidirbimo ar pakeliavimo, na ir siaip viska wink.gif
Lauksi susidomejusiu wink.gif

Atsakyti
QUOTE(Kleodite @ 2011 03 22, 19:35)
Sveiki,

Turiu pasiulyma merginai arba net ir fainam vaikinukui , drauge su manim vykti i amerika,minesota. Turiu darbo pasiulyma dviems, del kebliu priezasciu mano buves kompanijonas negali vykti , nenoriu prarasti darbo pasiulymo , nes jis tikrai geras. Trumpai apie ji: valstija minesota, greito maisto ruosyba , nemokamas apgyvendimas, mokama 8$ per valanda , minimum 40h per savaite. isvyktume birzelio pradzioje , dirbtume iki rugpjucio 25-26, tada desimt dieneliu keliavimui , Lietuvoj planuoju buti rusejo 4diena.
Visi kas susidomes, prasau rasykite man i el.pasta, cia nelabai seku foruma. e.sosaite@gmail.com. Parasykite trupai apie save, pomegius, kokiu tikslu vaziuojate i Jav-uzsidirbimo ar pakeliavimo, na ir siaip viska wink.gif
Lauksi susidomejusiu wink.gif



Sveiki , dar karteli wink.gif

Norejau parasyti papildyma apie darba, is jusu uzduotu klausimu smile.gif
Visu pirma, vakar uzinojau,kad gyventi reikes kartu vienoje patalpoje su mano kompanijonu ,todel manau mane suprasite ir tikrai nesupyksite , jei noreciau,ka atsilieptu MERGINOS, atsiprasau visu vaikinu , kurie jau apsireiske, tikrai labai fainu parase;)

su siuo darbo pasiulymu as vykstu per PLC, pati esu ji suradusi, tad mokestis pats maziausias, nereik jokiems sponsoriams laidyti pinigu wink.gif

Darbo metu ruosime kazkokius tai uzkandzius kaip fri bulvytes ir t.t. Beje , dar labai labai didelis pliusas, jog darbo metu, galime valgyti NEMOKAMAI.

Reiskiasi nei nakvyne (kuri siaip vidutiniskai buna nuo 75-150$ per savaite), nei darbo metu maistui, nereikes isleidineti pinigu.Puiki galimybe pasitaupyti smile.gif

Laukiu laiskuciu;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kleodite: 23 kovo 2011 - 11:27