Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 43

Kiek esu bandžiusi abiejų negilūs įtrūkimai. O small, jei plonesnis sluoksnis užteptas, gaunasi iš vis smulkūs įtrūkimai.
Gal tada geriau turėti tik large ir tepti plonu sluoksniu?
Et, nežinau...kaip mano sūnus sako kartais jis pasielgia "lievai" biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Turiu as klausimeli jums unsure.gif .
Turiu Artmanijos dekoravimo pasta. Ja pirkau pries metus. Ir tik dabar sugalvojau ja isbandyti blush2.gif . Isivaizdavau , kad ji bus tokia vientisa, kazakas panasaus i klijus tik tirstesne. O dabar tai ji gan skysta ir su mazytemis granulemis. Tai noriu paklausti, ar ji ir turi tokia buti? Sakau, gal maniske pasenusi ?
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2011 02 15, 21:05)
Kiek esu bandžiusi abiejų negilūs įtrūkimai. O small, jei plonesnis sluoksnis užteptas, gaunasi iš vis smulkūs įtrūkimai.
Gal tada geriau turėti tik large ir tepti plonu sluoksniu?
Et, nežinau...kaip mano sūnus sako kartais jis pasielgia "lievai" biggrin.gif

Kad anksciau buciau zinojus...
Nes dabar laukiu beveik 2 paras, nu nematau as tu itrukimu, gal jei po 48 h itrinsiu iskilimu ryskikli aukso spalvos gal jie pasimatys? Siaip regejimu nesiskundziu. Kazkokia nesamone schmoll.gif O dekoruoju mazus daikciukus, and baltu modelino karoliuku dazytu dazniausiai baltu akrilu klijuoju savo piesta motyva. Arba iskirpta is zurnalo. Pries tai ismirkau. Klijuoju kiek skiestu lipalu. Atrodo viska teisingai darau. O nera nieko cray.gif ar kam taip buvo cry.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 02 16, 11:27)
Kad anksciau buciau zinojus...
Nes dabar laukiu beveik 2 paras, nu nematau as tu itrukimu, gal jei po 48 h itrinsiu iskilimu ryskikli aukso spalvos gal jie pasimatys? Siaip regejimu nesiskundziu. Kazkokia nesamone  schmoll.gif O dekoruoju mazus daikciukus, and baltu modelino karoliuku dazytu dazniausiai baltu akrilu klijuoju savo piesta motyva. Arba iskirpta is zurnalo. Pries tai ismirkau. Klijuoju kiek skiestu lipalu. Atrodo viska teisingai darau. O nera nieko  cray.gif ar kam taip buvo  cry.gif


Pirma mintis - o gal pas jus dvikomponentė smulki? jei plonai tepėt pirmą sluoksnįgal labai neryškūs tiek įtrūkiai? g.gif
Antra mintis - kartais priemonė nesureaguoja dėl temperatūros (per žema gali būt), pabandykit ant mėginuko su džiovintuvu pakaitint ax.gif

tiek mano nekompetetingos (su Dala nesu dirbus) nuomonės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteliauskas: 16 vasario 2011 - 12:25
QUOTE(ruteliauskas @ 2011 02 16, 13:20)
Pirma mintis - o gal pas jus dvikomponentė smulki? jei plonai tepėt pirmą sluoksnįgal labai neryškūs tiek įtrūkiai? g.gif
Antra mintis - kartais priemonė nesureaguoja dėl temperatūros (per žema gali būt), pabandykit ant mėginuko su džiovintuvu pakaitint ax.gif

tiek mano nekompetetingos (su Dala nesu dirbus) nuomonės ax.gif

parasyta small cracks g.gif tai matyt smulki. Gal uztepus aukso dazu tie trukiai isryskes. g.gif Parduotuvej sake pirma laka tepti dviem sluoksniais. Del temperaturos, tai namie silta pas mus. Gal ta Dala nera gera.
Atsakyti
Dar kartą pasitvirtina, kad pigus daiktas, tai ir gaunasi šūds. Pasižiūrėkit gerai prieš šviesą, gal tikrai yra mažučiai įtrūkimai, kaip voratinklis. Nes daugiau laukti nebėra ko taip ilgai...
Aš vis iš "skūpumo" norėjau sunaudoti prisipirktą "papigiaja" to Dala, tačiau dariau su large.
Vienas šonas dėžutės puikiai susiskaldė, kitas-tik kraštelis. O tepiau vienodai ir lygiai, bent taip man atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2011 02 16, 14:57)
Dar kartą pasitvirtina, kad pigus daiktas, tai ir gaunasi šūds. Pasižiūrėkit gerai prieš šviesą, gal tikrai yra mažučiai įtrūkimai, kaip voratinklis. Nes daugiau laukti nebėra ko taip ilgai...
Aš vis iš "skūpumo" norėjau sunaudoti prisipirktą "papigiaja" to Dala, tačiau dariau su large.
Vienas šonas dėžutės puikiai susiskaldė, kitas-tik kraštelis. O tepiau vienodai ir lygiai, bent taip man atrodo smile.gif

Taip.. Bet visa kaina jo 15 lt, dabar puse kainos. Nuolaidos. Tai nemaniau, kad jis papigiai cia. Nes Rimi dekupazo lakai irgi 15 lt vienas. Turbut tikrai s...Kai praeis lygiai 48 h, patrinsiu ryskikli, gal kas isryskes. Nu kodel taip man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sig @ 2011 02 16, 14:57)
Dar kartą pasitvirtina, kad pigus daiktas, tai ir gaunasi šūds. Pasižiūrėkit gerai prieš šviesą, gal tikrai yra mažučiai įtrūkimai, kaip voratinklis. Nes daugiau laukti nebėra ko taip ilgai...
Aš vis iš "skūpumo" norėjau sunaudoti prisipirktą "papigiaja" to Dala, tačiau dariau su large.
Vienas šonas dėžutės puikiai susiskaldė, kitas-tik kraštelis. O tepiau vienodai ir lygiai, bent taip man atrodo smile.gif

gal labai plonai tepei, arba sepetelis buvo dregnas, dala krakle neturi gauti ne laselio dregmes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ADREV @ 2011 02 16, 17:10)
gal labai plonai tepei, arba sepetelis buvo dregnas, dala krakle neturi gauti ne laselio dregmes biggrin.gif

rimtai? siaip silver city puslapy raso, kad galima skiesti per pus su vandeniu net. nors as taip nedariau, tai gal tai ir yra problema g.gif

jeigu kalbam apie ta pati. ir ten raso apie tuos pacius

http://www.silvercit...is-rinkinys.htm

„DECOUPAGE STARTER KIT" dekupažo pradinis rinkinys: „Deco varnish gloss", „podge", „large crack base", „crackle glaze".
Naudojimas: užtepkite lygų sluoksnį ir leiskite išdžiūti. Galima tepti antrą sluoksnį, bet reikia tepti ta pačia kryptimi kaip buvo tepta ir pirmas sluoksnis. Geriausi rezultatai gaunami, jei naudojamas švelnus teptukas. Galima skiesti vandeniu 50:50. Negeltonuoja. Teptukus plaukite vandeniu, kol dar lakas nesukietėjęs.

DĖMESIO! Saugoti nuo vaikų. Nelaimingo atsitikimo atveju arba pasijutus blogai, nedelsiant kreiptis į gydytoją (jeigu įmanoma, parodyti šią etikėtę).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 16 vasario 2011 - 16:24
Sveiki,
Norėjau paklausti, gal truputį ne į temą smile.gif Noriu daryti auskarus dekupažo technika. Gal žinote, kur pirkti tokias tarpines detales - laikiklius, norint sujungti medinį auskaro pagrindą su ausele. tai ne tas paprastas žiedelis. Gerai būtų Klaipėdoje. Ačiū

Atsakyti
Pagaliau daejo, kas gali buti blogai...Nuklijavau lietuviska etikete, kas ant jos buvo neaiskiai prislebizavota. Skaitau angliskai, pasirodo dala laka nr1 reik dziovint 48 h, o nr2 24 h...O lietuviskai ant abieju parasyta dziuvimo laikas 24 - 48 h. Ir ta lietuviska nesamone angliskas aprasymas paprasciausiai uzdengtas...Tai matyt reik laukt kol nr 1 isdziusta ir po 2 paru tept nr 2...O as tai dariau po poros valandu. O ir darbai paskui tokie limpantys ir praejus 48 h, juk jie tokie neturetu buti???Kas zino???Auuu? Tik kad labai jau letai tada darbas eisis. Man kazkas cia rase, kad nr 2 tepa praejus kelioms h po nr 1...Ir vistiek iseina sake g.gif g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Sig @ 2011 02 15, 16:00)
Keistas tas man Gala lakas. Turiu ir large ir small crack, galima su large išgauti smulkius įtrūkius, galima tik vieną kažkokį brūkšnį. Nuo užtepimo storio, matyt, priklauso.
1-ąjį tepu - išdžiuvus dažams. 2-ąjį po +/- kelių valandų ir tada laukiu parą - pasirodys kas nors ar ne  biggrin.gif

Atsakyti
Dažniausiai pasitaikanti klaida-sekimas instrukcijomis pagal laiką. Dėl šios priežasties visad patariu net neįsiminti, juolab, užsirašinėti priemonių džiuvimo, reakcijos ir pan. laikus moterims, kurioms tai atrodo lemiama. Tai žinoti, žinoma, gerai, bet tik bendrai orientacijai, ne daugiau. Viskas turėtų būti atliekama, tik žiūrint rezultato, kuris priklauso nuo aplinkos sąlygų, sluoksnių storio, paviršių rūšies, prieš tai buvusių sluoksnių išdžiuvimo ir t.t.
Todėl reikia žinoti priemonių išdžiuvimo charakteringus bruožus ir įvertinti tai pirmiausia organoleptiškai. Laikrodis-rekordų fiksavimo palydovas, o ne kokybę garantuojantis prietaisas.
Tarkim, galėčiau pasakyti, kad baltais akriliniais dažais dažytas paviršius kambario temperatūroje džiūsta apie 1val. Ir tai bus labai netikslu. Kokia drėgmė, o, svarbiausia, kokie dažai? Pvz. (ir tai-ne taisyklė!), matiniai balti dažai tiek ir džius, o blizgi emalė gali džiūti iki 3 parų.
Dvikomponenčiai lakai ypač jautrūs aplinkos sąlygoms, todėl geriau žinoti jų išdžiuvimo požymius. Jei pirmas komponentas iš vandens pagrindo lakų rūšies, jis laikomas išdžiuvusiu, kai nuskaidrėja (kaip žinia, tepamas jis beveik baltas). Visiško nuskaidrėjimo stadijos taip pat reikia sulaukti ir iškart užtepti antrą sluoksnį. Tada galima palikti reakcijai, nesijaudinant dėl jos galutinio įvykimo fiksavimo. Čia skubėti net nepatartina, yra pavojus užvelti, užblizginti visą paviršių. Pirmo sluoksnio lipnumas turi būti, toks užmanymas, jis trūkiuose, uždengus antrąjį, "prikabins" porporiną.

Netikslus instrukcijų vertimas-toks pat skubos darbas, kokio kartais norisi ir dekoruojančioms. Bet kuo užsiimant, reikia patirties, įsigilinimo.

Geriausias būdas patirti-juodraštukai kiekvienai naujai įsigytai priemonei, nebijant eksperimentuoti, netgi peržengiant instrukcijos ribas. Taip, žiūrėkim, ir naujos idėjos gimsta 4u.gif
Atsakyti