Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumai

QUOTE(Nijolee76 @ 2013 09 30, 12:18)
***As naudoju AG Sinfully Black,visas kunas super grazu atspalvi igavo ir palyginus greitai mirksiukas.gif ,tik kojoms reik kitokio kremuko-su siuo nelabai eina idegt...


O kaip cia kojos neidega? g.gif Idomiai... O kaip kvapas sio kremuko pasideginus?
Atsakyti
QUOTE(Daiva R. @ 2013 09 30, 11:56)
Sveikos  4u.gif
Patarkit prasau koki krema pasirinkti
AG Hardcore Black 30x ar AG Sinfully Black ?

Parasykit prasau savo atsiliepimus apie siuos kremukus  ax.gif


Dabar prisiskaiciau visur visko ir jau susipainiojau galutinai doh.gif
Pasakykit man kas zinot, tie bronzantai nusiplauna? Ar kaip cia su jais yra? Geriau rinktis naturalu krema be bronzantu?
As noriu ilgalaikio tamsaus idegio, pati esu link sviesesniu odos tipu. Koki krema man patartumete naudoti? Nenoreciau, kad nusiplautu idegis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva R. @ 2013 09 30, 13:31)
Dabar prisiskaiciau visur visko ir jau susipainiojau galutinai  doh.gif
Pasakykit man kas zinot, tie bronzantai nusiplauna? Ar kaip cia su jais yra? Geriau rinktis naturalu krema be bronzantu?
As noriu ilgalaikio tamsaus idegio, pati esu link sviesesniu odos tipu. Koki krema man patartumete naudoti? Nenoreciau, kad nusiplautu idegis  blink.gif

as visada kremus be bronzantu perku, man su jais labai nepatinka schmoll.gif nelygus idegis gaunasi....man geriausi kremai sitos firmos yra...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 09 30, 15:30)
as visada kremus be bronzantu perku, man su jais labai nepatinka schmoll.gif  nelygus idegis gaunasi....man geriausi kremai sitos firmos  yra...


Dekoju uz pasisakyma. O kokius konkreciai patartumet naudot? Gal bandet Australian Gold Accelerator arba Gelee® with Hemp? Katras geresnis? Ir ar skaniai kvepia pasideginus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva R.: 30 rugsėjo 2013 - 13:40
QUOTE(Hedra:) @ 2013 09 30, 11:30)
as visada kremus be bronzantu perku, man su jais labai nepatinka schmoll.gif  nelygus idegis gaunasi....man geriausi kremai sitos firmos  yra...
user posted image

***Tai ir yra Australian Gold firma mirksiukas.gif Esu melynai baltos odos ir naudoju kremuka su bronzantu kuris padeda TOLYGIAI ir graziai naturaliai idegt.Nezinau kaip reik "taskytis " tuo kremu kad idegt nevienodai g.gif Ir tarp kitko jis skaniai kvepia,nors as po soliariumo visada einu po dusu
Atsakyti
sveikos,
esu atradusi pati geriausia soliariumo krema, puikus drekinantis ir nuostabiai kvepia , bet kur gauti truputi pigiau nei soliariume smile.gif is kur siunciates/perkate ?
mane konkreciai domina Swedish Beauty CHOCOLATE SILK
Atsakyti
Labukas!

Kaip cia tylu ohmy.gif reikia patarimo.. gal kas susidurete ir zinosit kodel taip darosi.

Po deginimosi soliariume apatine kuno dalis igauna nelygu idegi, toki kaip demelemis.. atrodo kaip kad buna oda ismetyta demelem kai jai salta.. net nzn kaip paaiskinti smile.gif bet gal kas susidure? Siaip niekada to neturejau, vat per pastaruosiu metus taip nutiko.
Ant saules idegu lygiai, graziai. O po soliariumo kojos kaip margos smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(spaicyy @ 2014 05 29, 11:23)
Labukas!

Kaip cia tylu ohmy.gif reikia patarimo.. gal kas susidurete ir zinosit kodel taip darosi.

Po deginimosi soliariume apatine kuno dalis igauna nelygu idegi, toki kaip demelemis.. atrodo kaip kad buna oda ismetyta demelem kai jai salta.. net nzn kaip paaiskinti smile.gif bet gal kas susidure? Siaip niekada to neturejau, vat per pastaruosiu metus taip nutiko.
Ant saules idegu lygiai, graziai. O po soliariumo kojos kaip margos smile.gif)

gal is vakaro kokius kremus naudojat kunui? man taip nera buve
Atsakyti
Sveikutes.
Prisijungsiu prie jusu smile.gif
Vaikstau i soleriuma esu ruda tik va kojos kazko baltokos biggrin.gif Gal patartumet koki geresni kremuka issigyt noreciau tolygiai idegti? Galvoju apie sita http://www.e-kremai....r_250_ml-1.html tik jusu nuomones noriu paklausti. ax.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif vakar buvau soliariume pirmą kartą šiais metais šį savaitgalį einu į vestuves tai susigundžiau kremu prieš soliariumą nežinau nei kokios firmos nieko tik tiek sakė su tais brodzatais ar kaip ten jie. Žodžiu tepiau ir veidą. Šiandien atsikeliu o prie akies tokių kraujosruvų pilna ar kam nors tai yra buvę ir ar greitai praeina?
Atsakyti
veidui yra spec. kremai. Juk jei netolygiai būtumėt išsitepus, vaikščiotumėt kaip zebriukas biggrin.gif bronzantai tai kaip savaiminio įdegio kremas
Atsakyti
nu geras.. as siaip nieko neismanau sitoj srity nes labai retai nueinu i soliariuma ir darbuotojos klausiau ar galima veida tept.. nu zodz db jau nieko nepakeisiu tik kazin ar greitai praeina nes atrodau tai nekaip o sestadieni svente verysad.gif
Atsakyti