Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 07, 00:33)
Aš tik noriu jums truputi paaiškinti , jei leisite  blush2.gif .... kodėl jūs vadinate ją PASTILIAŽU , rusiškai - Пастилaж ( apklotas - patiesimas ) ...tai  lietuviškai ji yra PASTILAŽAS  , be i raidės , kas čia tą pavadinimą tokį užnešė  unsure.gif ?

Čia jau matyt kokiu "slengu" patapo šitas žodis, kaip ir kažkodėl šitam forume dažnai sakoma "stengsta, sustengo" ir pan., o ne stingsta, sustingo hihihi.gif , nors nėra lietuvių kalboje tokio žodžio "stengsta" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 02 06, 21:42)
akys raibsta nuo tokių grožių  blink.gif  blink.gif  blink.gif  oho kiek jų daug užderėjo, neužeik tik dienelę  bigsmile.gif

aš paskutinį kartą sakau, tik nežinau kaip paaiškinti kodėl Jums rasoja jinai vis - MMG ant tortų nerasoja, jei tinkamai išvirsite sirupą ir aptepsite tortą sviestiniu kremu, jokio skirtumo kištas prieš dengimą į šaldytuvą ar laikytas kambario temperatūroje prieš dengimą, ar kištas jau puoštas į šaldytuvą ir atgal MMG TINKAMAI PARUOŠTA NERASOJA  smile.gif esu išbandžiusi visaip... vasarą taip, gali iškrėsti pokštų per dtaigios temperatūrų kaitos ir tai nesuprasi, kitą kartą dar ir nuo torto drėgnumo priklauso, bet žiemą MMG NERASOJA...

ir vis tiek aš už CIPCIUKO PASTILIAŽĄ  4u.gif  4u.gif  4u.gif


aciu jums labai uz atsakyma, bet as perku jau isvirta ta sirupa, bet kaip kazkuri rase, kad ji siek tiek vistik reik pavirti tai gal taip kita karta darysiu. ryt idesiu torta ir bus matyti, kaip jis rasoja. tik nezinau ar beverta, nes jau net beaiskinat srifto dydis keiciasi ax.gif
as tiesiog guodziuos, kad del kazkokiu priezasciu taip man gavosi. O su pastilazu taip nebuvo, tai kita karta su juo ir reiks draugauti.
BET VISTIEK ACIU UZ ATSAKYMA 4u.gif
Atsakyti
Cipciukėli, pasitaisysim 4u.gif man švelniau skamba nei „-lažas“, „-liažas“, kaip pliažas, maloniau skamba lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o lažas nuo pliažo taigi labai skiriasi, pasitaisysim, pasitaisysim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 02 07, 08:46)
Cipciukėli, pasitaisysim 4u.gif  man švelniau skamba nei „-lažas“, „-liažas“, kaip pliažas, maloniau skamba  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o lažas nuo pliažo taigi labai skiriasi, pasitaisysim, pasitaisysim  4u.gif


Man tai tas pats , kaip jums patogiau , tai sakykite , kad tik paskui ne butų kaip su tais dzibukais vienai hihihi.gif .

Ai ...dar tie jūsų tedžiai , kodėl ne meškinai , tai tada sakom ne viščiukas , o čikenas lotuliukas.gif ....nors sakau , man tas pats , aš nesu rasistė , tik visada nusišypsau perskaičiusi . ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 07 vasario 2011 - 10:13
Butent Tedis yra toks personazas biggrin.gif
Atsakyti
Personažas - taip ....bet kai ant torto sėdi paprasti meškiukai , ir rašo , ... " va tedžius nulipdžiau " ...na nežinau , tai savaitgalį aš čikeną lipdysiu biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 07 vasario 2011 - 10:24
QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 07, 11:23)
Personažas - taip ....bet kai ant torto sėdi paprasti meškiukai , ir rašo ,  ... " va tedžius nulipdžiau " ...na nežinau  , tai savaitgalį aš čikeną lipdysiu  biggrin.gif .

lotuliukas.gif artistė lotuliukas.gif
Atsakyti
Labadiena, ieskau vilnietes kuri galetu iskepti vestuviu torta 4u.gif . Rasykite i AZ
Atsakyti
QUOTE(wingaile @ 2011 02 06, 21:55)
tai kad metu tiek  drinks_cheers.gif  o laipsnių sočiai, miega komoj lotuliukas.gif
Papildyta:

nueik į gėlių parduotuvę, gražiai paprašyk, ir parduos , o galų gale ten pas jus klaipėdoj yra gėlių bazė, jei neklystu, ten irgi prekiauja tokiais daiktais, ir ne tik vielutės, bet ir teipo (kur apsuka vielutę juostelės) nusipirksi  smile.gif ir ženkliai pigiau nei parduotuvėj

Ar tos vielutės iš geliu parduotuvės tos pačios kurios vartojomos kulinarijai ar kitokios bigsmile.gif ar jos kaip čia pasakius higieniškos, estetiškos, g.gif aciprašau už kvaila klausima blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 07, 00:33)
Aš tik noriu jums truputi paaiškinti , jei leisite  blush2.gif .... kodėl jūs vadinate ją PASTILIAŽU , rusiškai - Пастилaж ( apklotas - patiesimas ) ...tai  lietuviškai ji yra PASTILAŽAS  , be i raidės , kas čia tą pavadinimą tokį užnešė  unsure.gif ?

o aš ir galvoju tiek laiko,ar aš teisi,ar kitos bigsmile.gif dėkui už paaiškinimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 02 07, 12:29)
Ar tos vielutės iš geliu parduotuvės tos pačios kurios vartojomos kulinarijai ar kitokios bigsmile.gif ar jos kaip čia pasakius higieniškos, estetiškos,  g.gif aciprašau už kvaila klausima blush2.gif

na bent jau prie teipo , kur subritone prekiauja tai tikrai parasyta floristinis, manau vielutes( bent kiek teko matyt) taip pat tos pacios mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip minejau atnesu ta torciuka.
Napaleonas, mmg mase ir aisingas, batukai maisyta mmg su pastilazo likuciais.
Jame ir bus matyti kaip mmg rasoja. Atsiprasau nuotrauka nera labai kokybiska.
user posted image
Atsakyti