Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

gražus bateliai thumbup.gif čia dar nebaisiai rasoja, mano tai vienam lašais rasodavo ax.gif gal del karštos vasaros g.gif o tai labai fainas, norėjau paklaust del padekliuko čia pirktas ar gamintas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 02 07, 11:13)
gražus bateliai thumbup.gif čia dar nebaisiai rasoja, mano tai vienam lašais rasodavo ax.gif gal del karštos vasaros g.gif  o tai labai fainas, norėjau paklaust del padekliuko čia pirktas ar gamintas 4u.gif

pirktas, as tik nestandartiniams torciukams gaminu, o siaip pirktiniai padekliukai pas mane. uzsakineju per interneta.
Atsakyti
sveikos gal galetumet nukreipti mane , kur rasti recepta kremo kuris pilamas i maiseli ir per svirksta svirksciamas ??? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Isabelaa, tokiu kremu yra daug, grietineles, sviestinis, beze, sokoladisnis, ganasas, butent kokio tau reikia? Papuosimu temoje be komentaru virsuje yra visi receptai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 02 07, 14:53)
Isabelaa, tokiu kremu yra daug, grietineles, sviestinis, beze, sokoladisnis, ganasas, butent kokio tau reikia? Papuosimu temoje be komentaru virsuje yra visi receptai 4u.gif

nzn ko man reikai doh.gif pirma kart darysiu tortai dukrytes gimtadieniui, noriu papuosti torta . jauciu vaziuosiu nipirkti kaskokiu baiboku ir noriu aplink torta arba visa torta kaip ten lyg apdzibuoti . doh.gif o va to smases man ir reikia recepto . pacio paprasciausio 4u.gif galpadesit man? su tortais neturiu nieko bendro nieko apie juos nenusimanau. darysiu nekepta is maskarpones surio.


4u.gif 4u.gif
Atsakyti
tai paprasiausia butu grietinele puosti.O del mases , va cia receptukai, pasiskaitinek kuri butu tau lengviausia
http://www.supermama...howtopic=378104
Atsakyti
kaip padaryti ta dezutes dangti,kad nenuluztu?
[attachmentid=209502]
Atsakyti
Labas 4u.gif velutes konditerines ne tos pacios kaip floristines, jos apsuktos tokiu kaip popiereliu.....buvai Klaipedoj nuejus i ta floristu parduotuve tai sake, tokiu nera niekad tureje( buvau nusinesus pavizdy).......as pati naudoji tik konditerines thumbup.gif
na kad netusciom, mano gelyte
user posted image
Atsakyti
QUOTE(DONRA @ 2011 02 07, 15:29)
Labas 4u.gif  velutes konditerines ne tos pacios kaip floristines, jos apsuktos tokiu kaip popiereliu.....buvai Klaipedoj nuejus i ta floristu parduotuve tai sake, tokiu nera niekad tureje( buvau nusinesus pavizdy).......as pati naudoji tik konditerines thumbup.gif
na kad netusciom, mano gelyte


o kur gauti konditeriniu vieluciu?
Atsakyti
QUOTE(DONRA @ 2011 02 07, 15:29)

na kad netusciom, mano gelyte



Ui kokia grazi gele wub.gif thumbup.gif

QUOTE(k.lapelyte @ 2011 02 07, 15:30)
o kur gauti konditeriniu vieluciu?


uzsisakyti kur visi konditeriniai reikmenys ax.gif
Atsakyti
Labukas,
Vis trukdydavau jus su savo klausimais, tai dabar noriu prajuokinti su savo "sedevru", nes ismokau ikelti foto ax.gif
Mano tortukas, antras blynas, sakyciau pasviles, bet savam naudojimui thumbup.gif
Rafaelo, puosta sokoladine tvorele ir gelyte
user posted image
Naudojau paprasta sokolada, tai ziauriai suvargau, nes momentaliai tirpsta, tai nesiaus torta ir tvorele i balkona blush2.gif
Dar padariau per plonai kai kurias vietas, tai ir luzo blush2.gif
Zodziu ekperimentuosiu toliau, tik kad nera kam tu tortu valgyt, tai laukiu progu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 02 07, 15:35)
Ui kokia grazi gele wub.gif  thumbup.gif
uzsisakyti kur visi konditeriniai reikmenys ax.gif

nors viena parduotuve pasakykit,ar nuorodele kokia
Papildyta:
QUOTE(Reduke27 @ 2011 02 07, 15:40)
Labukas,
Vis trukdydavau jus su savo klausimais, tai dabar noriu prajuokinti su savo "sedevru", nes ismokau ikelti foto  ax.gif
Mano tortukas, antras blynas, sakyciau pasviles, bet savam naudojimui  thumbup.gif
Rafaelo, puosta sokoladine tvorele ir gelyte

Naudojau paprasta sokolada, tai ziauriai suvargau, nes momentaliai tirpsta, tai nesiaus torta ir tvorele i balkona  blush2.gif
Dar padariau per plonai kai kurias vietas, tai ir luzo  blush2.gif 
Zodziu ekperimentuosiu toliau, tik kad nera kam tu tortu valgyt, tai laukiu progu  ax.gif

vienas valgytojas bais nekantrauja paragauti lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti