Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės išmokos Airijoje

sveiki.gyvenu airijoje auginu du vaikus.Buvau issinomavusi savo vardu nama ir health centras apmokedavo dali sumos.Viena kambari dar buvau isnuomojusi svetimam zmogui bet kazkas paskunde atvaziavo patikrino,nutrauke visas ismokas.ir liepe rasyti appeal laiska.parasiau bet laukiu atsakymo jau metus.gal kas buvote susidure su panasia situacija idomu kiek to atsakymo dar teks laukt
Atsakyti
Laba diena vis gaudavau vaiko pinigelius kiekviena menesi, o va si menesi vaiko pinigeliu nesulaukiau, o moka kiekvieno menesio pirma antradieni, gal kas buvo susidures su sia problema, ka patartumet daryti?
Atsakyti
QUOTE(Raimondita @ 2011 02 02, 10:33)
Laba diena vis gaudavau vaiko pinigelius kiekviena menesi, o va si menesi vaiko pinigeliu nesulaukiau, o moka kiekvieno menesio pirma antradieni, gal kas buvo susidures su sia problema, ka patartumet daryti?

Girdejau ne viena tokia istorija. Dazniausia priezastis: jei socialas siunte forma, kuria turi uzpildyti darbdavys arba GP ir atgal tos formos negavo laiku, mokejimus nutraukia. Skambink jiems kuo skubiau ir klausk kas kaip ir kodel. Jei ju laiskas taves nepasieke, prasyk, kad siustu dar viena.
Atsakyti
QUOTE(Aghedo @ 2011 02 02, 14:07)
Girdejau ne viena tokia istorija. Dazniausia priezastis: jei socialas siunte forma, kuria turi uzpildyti darbdavys arba GP ir atgal tos formos negavo laiku, mokejimus nutraukia. Skambink jiems kuo skubiau ir klausk kas kaip ir kodel. Jei ju laiskas taves nepasieke, prasyk, kad siustu dar viena.


Man su kiekvienu tokio laisko atsiuntimu vis nutraukia smile.gif Va, irgi si menesi dar net nebuvau patikrinti, nesitikiu gauti. Ta laiska jie arba patys paveluotai atsiuncia, arba apsimeta, kad negauna laiku. Nesuprantu, ka jie taip bando pasiekti g.gif Gal taupo menesines islaidas kokias tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissse @ 2011 02 02, 14:42)
Man su kiekvienu tokio laisko atsiuntimu vis nutraukia  smile.gif  Va, irgi si menesi dar net nebuvau patikrinti, nesitikiu gauti. Ta laiska jie arba patys paveluotai atsiuncia, arba apsimeta, kad negauna laiku. Nesuprantu, ka jie taip bando pasiekti  g.gif Gal taupo menesines islaidas kokias  tongue.gif

O man jau senokai ta laiska besiunte... Anksciau budavo grieztai kas 3 men., o dabar jau tuoj pusmetis bus kaip negaunu. Tai su baime sedziu ir laukiu - nutrauks ar ne. Bet kol kas dar moka karsta.gif
Atsakyti
Man pernai buvo nutraukę be jokio perspėjimo. Iškart susiskambinau. Pasakė, kad atseit kompo klaida.... doh.gif Kitą kart sumokėjo už du mėnesius. Manau, taip jie irgi tikrina ar žmonės vis dar IRL gyvena wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Larissse @ 2011 02 02, 16:42)
Man su kiekvienu tokio laisko atsiuntimu vis nutraukia  smile.gif  Va, irgi si menesi dar net nebuvau patikrinti, nesitikiu gauti. Ta laiska jie arba patys paveluotai atsiuncia, arba apsimeta, kad negauna laiku. Nesuprantu, ka jie taip bando pasiekti  g.gif Gal taupo menesines islaidas kokias  tongue.gif


Bet vaiko pinigelius jie turi moketi jei vaikas gyvena airijoj. O kai negauni pinigelliu ka tu darai skambini ar kita menesi jie sumokes uz du menesius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimondita: 02 vasario 2011 - 16:20
QUOTE(Raimondita @ 2011 02 02, 15:18)
Bet vaiko pinigelius jie turi moketi jei vaikas gyvena airijoj. O kai negauni pinigelliu ka tu darai skambini ar kita menesi jie sumokes uz du menesiu?

Skambini ir klausi tolesniu nurodymu, kuriuos klusniai vykdai su viltim, kad mokejimai kuo greiciau bus atstatyti... Sumoka uz visa praleista laikotarpi.
Atsakyti
QUOTE(Aghedo @ 2011 02 02, 17:21)
Skambini ir klausi tolesniu nurodymu, kuriuos klusniai vykdai su viltim, kad mokejimai kuo greiciau bus atstatyti... Sumoka uz visa praleista laikotarpi.


As taip pat visada paskambinu. Ir visada atsakymas vienodas - pavelavai atsiusti laiska, pinigai bus tada ir tada. Niekada man neduoda jau kita menesi, koki 2,3 tenka palaukti. Net buvo keistas sutapimas - praejusia vasara skambinant del to pacio, ten automatiskai sake, kad kazkurio amziaus, gal jau kam 18, vasara pinigeliu negaus, mokejimai bus tik rugsejo menesi. Mes geguze gavom laiska, issiuntem. Saviskiui pajuokavau, kad ir mus nurasys i tuos, kuriems vasara moket nereikia smile.gif ir tiesa, tik rugsejo menesi gavom visus.
Atsakyti
Tik vakar pasiguodziau, kad negaunu formos is CB, tai siandien jau atejo biggrin.gif Ir vel data ant laisko 25/01/11.
Atsakyti
O as paskutini karta gavau Geguze laiska is CB,jauciu ir mane tuoj tikrins.
Atsakyti
QUOTE(Aghedo @ 2011 02 01, 23:08)
Tai juk as dirbu. Toj nuorodoj rasoma apie bedarbius. Va, jei mesciau darba, tada galeciau prasyti jobseekerio ir visa kita. O kol kas health boardas 'tariasi su virsininku' ka su mumis daryti. Jauciu, kita savaite vel teks kulniuoti pas juos...

Nu pati del saves skaitinejuos, nes rytoj zadu vel i health boarda eiti ir va ka radau
If you have no income, you may be entitled to the basic Supplementary Welfare Allowance. If your weekly income is below the Supplementary Welfare Allowance rate for your family size, a payment may be made to bring your income up to the appropriate Supplementary Welfare Allowance rate

http://www.citizensi...fare_allow.html

Tai ar jums tas netinka? Siaip kiek pastebejau dabar jau health boarde nebelinke viska pasakoti ir sakyti kas kam priklauso, paciam reikia ieskotis doh.gif ir jiems atnesus parodyti. O kodel tau jobseeker netinka?
Siandien buvau citizen iform centre, atsinesiau kruva dokumentu, tai moteriske apsalusi nuo mano situacijos, sako, taigi jums turi moketi doh.gif . Dar kitoms gal bus aktualu, sake man ne apeliacija reikejo pildyt Health boarde, bet nuejus prasyt case reveu, kad ten dar kart paziuretu ,jei yra kazkokie kiti duomenys nunesti, jiems parodyti ir t.t. nes tada patenki pas ta pati zmogu ,kuris nusprende nutraukti ir gali greit issiaiskinti ka nors, jei ten kas praziureta, o va apeliacijos gali laukti bele kiek...
Dar ejau su pazystama padeti jai susisneketi, tai ir sako negaliu patiketi,kad health boardas taip elgiasi unsure.gif jai is vis nutrauke mokejima , nei laisko jokio neasiunte...Idomu kiek uzsienieciu siuo metu pateke i panasia situacija g.gif Man jau kazkaip norisi su zurnalistais susisiekti.....
Atsakyti