Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės išmokos Airijoje

nu idomiai del jobseekerio, nes aiskiai parasyta kad reikia but isdirbus 2 metus g.gif nu tik valio jaigu duos 4u.gif
Na o del kitko visko, tai ir jai duos tai tik valio, kiekviena parasom ka zinom ir tiek.O kas buvo Lt tai ir lieka Lt , cia tikrai labai daug ir mokslus baigusiu ir Lt gerus darbus dirbusiu ir ilgai dirbusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
o kam tada prieme dokumentus jokseekeris? sake uztruks kelias savaites.
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2011 02 05, 21:35)
nu idomiai del jobseekerio, nes aiskiai parasyta kad reikia but isdirbus 2 metus g.gif nu tik valio jaigu duos 4u.gif
Na o del kitko visko, tai ir jai duos tai tik valio, kiekviena parasom ka zinom ir tiek.O kas buvo Lt tai ir lieka Lt , cia tikrai labai daug ir mokslus baigusiu ir Lt gerus darbus dirbusiu ir ilgai dirbusiu mirksiukas.gif

istikruju ziuri ir lietuvos staza cionais mirksiukas.gif bent musu atveju ligos pasalpai gauti,truko stazo,todel paprase ie LT.dokumentu kur dirbes
Atsakyti
o man pikta.vaikui 1,5 m, kada normaliai mamos grizta i darba? kai vaikui buna puse metu, be to ,dar pusantru metu iki gimimo galima buvo kazka daugiau nuveikti.nepalikote vaiko auklei - nepasiaukojimas,bet tinginyste.galejote tada studijuoti,dabar butumet labai nasi darbuotoja. ka Lietuvoje daro issiskyrus? motina dirba ,vaika remia tevas.

pasirodo,kad mokinta esate,tai ko snekate tokius briedus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 05 vasario 2011 - 20:43
Liomi labai negraziai kaltinate tinginyste, Jus nezinote situacijos- ir jums nevertetu tai spresti. As paklausiau paprastu klausimu. Kurie nemanau- kad butu atsakymas, o ypac Jusu. As esu motina- ir dziaugiausi motinyste ir tomis salygomis kokiomis gyvenau. Nereikia pavydeti, ar griezti danties.kad turejau dirbi nuo 6 menesiu.Cia yra forumas- o as i si parasiau, bet diskutuojama socialiniais klausimais- o ne tinginyste, ar tingejimu.Butu neuzteke dirbantiems dviems tevams ir auklei, ir vaiko gydymui bei vaistams.! kai kurie bjaurus Lietuviai. nesitikejau tokiu sia sutikti. tik bek ir rek. aciu uz pagalba, inforcija susirinkau.tikiuosi nepakliusite i tokia padeti.
Atsakyti
Kur Juozuke dingus? Reikia merginu ginca isspresti ax.gif Man atrodo, kad du-laivai priklauso pasalpos (nors sioje srityje nesu profesionale). Ir del jobseeker's allowance (ne benefit) irgi galima kreiptis.
du-laivai , jei atsidurciau tavo situacijoje, pirmiausia eiciau i vietini health boarda ir pasakyciau, kad mes su vyru 'split up' ir paklausciau kokius popierizmus reikia sutvarkyti del to. Tau, kaip vienisai motinai, turi priklausyti ir pinigai vaiku islaikymui, ir rent allowance (velgi, negaliu sakyti 100 proc., gal Juozuke pasirodys, patvirtins, arba paneigs).
Papildyta:
QUOTE(du-laivai @ 2011 02 05, 19:48)
Liomi labai negraziai kaltinate tinginyste, Jus nezinote situacijos- ir jums nevertetu tai spresti. As paklausiau paprastu klausimu. Kurie nemanau- kad butu atsakymas, o ypac Jusu. As esu motina- ir dziaugiausi motinyste ir tomis salygomis kokiomis gyvenau. Nereikia pavydeti, ar griezti danties.kad turejau dirbi nuo 6 menesiu.Cia yra forumas- o as i si parasiau, bet diskutuojama socialiniais klausimais- o ne tinginyste, ar tingejimu.Butu neuzteke dirbantiems dviems tevams ir auklei, ir vaiko gydymui bei vaistams.! kai kurie bjaurus Lietuviai. nesitikejau tokiu sia sutikti. tik bek ir rek. aciu uz pagalba, inforcija susirinkau.tikiuosi nepakliusite i tokia padeti.

As tave puikiai suprantu. Kartais pigiau yra vaikus namie auginti, nei samdyti aukle ir atiduoti jai visa savo uzdirbta minimuma.
Atsakyti
na nors vienas normalus zmogus, juk as JUSU cia neprasau,mane islaikyti,klausiu TIK patarimo,pasidalinti savo ziniomis,jeigu jau cia esate.
as skaiciusi,ir nemazai,ir buvau sitizen kazkada. tiesiog norejau pasitikslinti su jumis- kokia informacija as turiu. Motinai, vienisai- cia priklauso tikrai daug,kol susirandi darbeli. Tikiuosi parasys Juozuke. o gincytis nenoriu- tik cia uzpuole, tarsi is ju vogciau duona.!
Atsakyti
QUOTE(du-laivai @ 2011 02 05, 20:01)
na nors vienas normalus zmogus, juk as JUSU cia neprasau,mane islaikyti,klausiu TIK patarimo,pasidalinti savo ziniomis,jeigu jau cia esate.
as skaiciusi,ir nemazai,ir buvau sitizen kazkada. tiesiog norejau pasitikslinti su jumis- kokia informacija as turiu. Motinai, vienisai- cia priklauso tikrai daug,kol susirandi darbeli. Tikiuosi parasys Juozuke. o gincytis nenoriu- tik cia uzpuole, tarsi is ju vogciau duona.!

Tu dar senasias temukes permesk akimis, gal rasi kazkokia panasia istorija ir neimk i plaucius nemaloniu pasisakymu. Jau pacios skirybos nera toks jau malonus isgyvenimas, o kai reikia dar rupintis is kur gauti pinigu maistui ir bustui - labai tave suprantu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aghedo @ 2011 02 05, 22:03)
Tu dar senasias temukes permesk akimis, gal rasi kazkokia panasia istorija ir neimk i plaucius nemaloniu pasisakymu. Jau pacios skirybos nera toks jau malonus isgyvenimas, o kai reikia dar rupintis is kur gauti pinigu maistui ir bustui - labai tave suprantu  drinks_cheers.gif

aciu tau. bandysiu ieskotis kitais keliais.
tik nesitikejau (nors cia gyvendama jau supratau) kad Lietuvis, Lietuviui gerkle perkastu. bet dar karta pasakysiu- neprasau jusu duonos, ir nevagiu, tik patarimo paklausx
iau.o jei nezinote- neatsakinekite. Dziaugiuosi,kad vaikas bent 1.5 metu augo su mama,o ne su aukle. dauguma moteru tai pavydi...nes pacios neturi tokiu salygu.o mane kaltina tinginyste,nezinodamos apie mane ir vaika,bei mano seima. bjauru.!

dekui.iki
Atsakyti
QUOTE(du-laivai @ 2011 02 05, 19:40)
o kam tada prieme dokumentus jokseekeris? sake uztruks kelias savaites.

Praktiškai jie visų ir visus dokumentus priima ir pasako laukti apie dvi savaites. Juk priimdami dokumentus jie per daug nesigilina priklauso kas nors ar ne, vėliau sprendžia. Vat ir išsitempia tas laikas iki 8 savaičių, o tai ir dar daugiau doh.gif Nepriimtų popierių, tik triukšmo daugiau būtų. O dabar paėmė, su šypsena pasakė "po dviejų savaičių bus atsakymas" ir visi patenkinti. O paskui tik laišką atsiunčia.
Ir nereikia pykti ant kitų forumo dalyvių jei parašo tai, kas ne visai jums patinka 4u.gif Labai gali būti, kad visai nieko nepriklauso, tik CB. O visos papildomos išmokos priklauso tik išdirbus 2 metus. Nebent jūs savo jobseekerio ar benefito dalį gaudavote per vyrą (jei jis gaudavo tokią pašalpą). Ir visus tuos papildomus išmokėjimus tvirtina tikrai labai ilgai, per kelias dienas niekas nieko nepaskiria. Nebent health boardas kažkiek duos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aghedo @ 2011 02 05, 19:56)
As tave puikiai suprantu. Kartais pigiau yra vaikus namie auginti, nei samdyti aukle ir atiduoti jai visa savo uzdirbta minimuma.

Kartais pigiau, bet šiuo atveju būt buvę geriau kad du-laivai būtų padirbėjus, dabar lengviau būtų ką gauti 4u.gif Tik viena amžina "smulkmena" - niekada nežinai kas tavęs laukia atetityje ax.gif

QUOTE(du-laivai @ 2011 02 05, 20:01)
na nors vienas normalus zmogus, juk as JUSU cia neprasau,mane islaikyti,klausiu TIK patarimo,pasidalinti savo ziniomis,jeigu jau cia esate.
as skaiciusi,ir nemazai,ir buvau sitizen kazkada. tiesiog norejau pasitikslinti su jumis- kokia informacija as turiu. Motinai, vienisai- cia priklauso tikrai daug,kol susirandi darbeli. Tikiuosi parasys Juozuke. o gincytis nenoriu- tik cia uzpuole, tarsi is ju vogciau duona.!

Iš tiesų priklauso ir daug. Ir išmokos, ir medical card, ir socialiniai namai, ir...... Bet.... reikia būti dirbus čia arba ilgiau pragyvenus, ir kad jie būtų tikri kad eis suinteresuota čia pasilikti, o ne pagyvenus kelis metus, keliauti kitur. Ypač šiais laikais sunku gauti viską naujai. Yra lengviau toms, kurios jau gauna iš seniau.
Ir neužpuolė niekas, tik parašė, o kiekvienas skaitydamas pasirenka intonaciją pagal save. Beje, jos dirbančios, iš tiesų uždirba pašalpoms. Tai kad nėra ko labai pykti 4u.gif
Atsakyti
Du-laivai,nesigraudinkite,nera ko,teks visko gyvenime dar isgirsti.nesakiau,kad jus buvote bloga mama,tiesiog nematau priezasties kodel, vienu vaiku ,kelias valandas, negali pasirupinti tevas.as pati dirbau ir krutine maitinau .ir labai tuo dziaugiuosi,nes sedejimas namie labai nepalankus zmogui.tai tiesa.galite verkti ,buti isizeidusi,bet jei butumete dirbusi,butumete nesusi i bendra mokesciu katila,dabar,nutikus bedai, butu tikrai atseiketa.pasakykite vyrui ,kad imtu loana ir duotu jums su vaiku, pradziai,nes turejo vyrelis zmona namuose visus metus,todel dabar ir esate tokioje keblioje situacijoje.














Atsakyti
~pasakykite vyrui ,kad imtu loana ir duotu jums su vaiku, pradziai,nes turejo vyrelis zmona namuose visus metus,todel dabar ir esate tokioje keblioje situacijoje.~
ka tu turi omeny?
Atsakyti