Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas, pilvo plastika Nr.7.

Alenda, ne paslaptis zinoma, dariausi pas P.G. nes apart pilvo plastikos dariausi savu riebaliuku persodinima i veiduka , o kaip zinia P.G yra vienas geriausiu sios srities specu mirksiukas.gif
Atsakyti
Solimar, sudominai su tais riebaliukais i veiduka mirksiukas.gif o tai koki poveiki jie duoda ar raukslems cia uzpildyti? g.gif
Papildyta:
Ot matai kaip idomu, pasirodo tie musu visu nekenciami riebaliukai dar ir naudingi gali buti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(carvalho @ 2011 02 08, 20:46)
Sveika  4u.gif Na, celiulito siurbimas nenaikina smile.gif Tiesa, bent jau man slaunys atrodo geriau, nes kokia savaite po op pradejau naudoti anticeliulitini geli po baisiakelnem smile.gif baisiakelnes tipo efektui sustiprintim kaip is topshop reklamu biggrin.gif

na, tada tikrai gaila... o galetu but taip, kad vienu suviu 2 zuikiai nusauti biggrin.gif

QUOTE(alenda @ 2011 02 08, 23:45)


Na man siurbe nuo slaunu bet siurbimas celiulito nenaikina ir isvis as galvoju ar yra priemone kas ji naikina, nes ko tik nesu isbandziusi. bigsmile.gif



o kaip tie masazai? ar yra nors koks ju veiksmingumas?
Papildyta:
QUOTE(alenda @ 2011 02 09, 14:15)
Solimar, sudominai su tais riebaliukais i veiduka mirksiukas.gif o tai koki poveiki jie duoda ar raukslems cia uzpildyti? g.gif
Papildyta:
Ot matai kaip idomu, pasirodo tie musu visu nekenciami riebaliukai dar ir naudingi gali buti thumbup.gif

kiek skaiciau, tai riebaliukais didina skruostus ties skruostikauliais, kad labiau atsikise butu, taip pat smakra pakoreguoja.
Atsakyti
Alenda , riebaliukai i veida daugiau leidziami ne del rauksliu, bet formuoti veiduko ovalui- tai yra uzpildyti idubusias vieteles, mano atveju papildant skruostukus pasikelia siek tiek ir lupu nosies rauksle mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Feja.Niekadeja,2011 02 09, 15:54]
na, tada tikrai gaila... o galetu but taip, kad vienu suviu 2 zuikiai nusauti biggrin.gif
o kaip tie masazai? ar yra nors koks ju veiksmingumas?
Papildyta:

As i vakuumini masaza vaiksciojau kokius 2 menesius salone, paskui dar panasiai tiek namie su taurem zaidziau, + paprasta anticeliulitini dariausi, nu ka as zinau, kad celiulis dingtu tai taip tikrai nebuvo... Nu, gal pas mane jus tikrai DIDELIS smile.gif dabar su kremais terliojuosi, tai kaip ir geriau, bet kad dinges kur nors butu - tikrai ne schmoll.gif Cia turbut reikia viso komplekso (ko man nepavyksta) - tinkamai maitintis, sportuoti, ir tik kaip papildomas priemones tuos visus masazus ir tepalus naudot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(solimar @ 2011 02 09, 15:58)
Alenda , riebaliukai i veida daugiau leidziami ne del rauksliu,  bet formuoti veiduko ovalui-  tai yra uzpildyti idubusias vieteles, mano atveju papildant skruostukus pasikelia siek tiek ir lupu nosies rauksle mirksiukas.gif

As tai bijociau tokios proceduros...Esu kazkur skaiciusi, kad tie riebalai gali gumulais nueiti doh.gif
Atsakyti
sveikos,

su veidu daryt ka nors ir as bijociau unsure.gif maza ka....

kaip laikotes mergaites po OP ? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 09 vasario 2011 - 22:01
Ausra 1976 as po op visai gerai jei ta limfa nenervintu nes vis nesiliauja kaupusis jau 3 kartus trauke tai dar reiks tiek pat, o visa kita gerai.
Carvalho pritariu tau del celiulito- ko neisbandziau ir vakuminius masazus ir su medumi masazus ir povandeninius sroviu ir Weirgans limfodrenazinius kiek pamenu- niekas jo nenaikina, o dar kiek isleista brangiems kremams schmoll.gif gal ta oda siek tiek palygeja bet kad visai neliktu taip nera. blink.gif
Papildyta:
Solimar norejau pasiteirauti del veiduko ar rezultatu esi patenkinta? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
As ryt vaziuoju i paskutine konsultacija. Tikiuosi, viskas bus ok ir jau svajone regis ranka pasiekiama. Ir viliuosi be jokiu pooperaciniu komplikaciju smile.gif
Atsakyti
Panos, kada gi fotkes naujas imesit? g.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif

aš pabudau po narkozės biggrin.gif
Operavo pirmadienį (na ne į temą aš čia šiek tiek, nes man gi papulius operavo), bet vistiek norisi pasipasakoti rolleyes.gif
Kas liečia dėl dviejų op kartu, tai gerai kad nesidariau doh.gif , būčiau neištvėrusi, esu jautri skausmui, galiu save sukoncentruoti tik į vieną skaudamą vietą.
Plius dar virusas ant kitos dienos prikibo, tempa didžiulė doh.gif , vienu žodžiu namo grįžau po dviejų parų, bet vis dar sergu.
Papulių beveik neskauda, šiandien jau be nuskausminamųjų gyvenu, sutvarstyta viskas, pamėlynavę doh.gif
Atsakyti
alenda nu kaip nors 4u.gif vistiek liausis kauptis tie skysciai doh.gif linkiau kuo greiciau smile.gif

su pasikeitimais kutuce 4u.gif lengvai ir greitai biggrin.gif 4u.gif (kaip toj reklamoj hihihi.gif )
Atsakyti