Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinės,vienkartinės kelnaitės, įklotai

Aš turėjau tinklines kelnaites, deja, blogai prilaikydavo įklotą, dėl to geriausiai pravertė paprastos medvilninės kelnaitės.
Atsakyti
QUOTE(rasa 1017 @ 2014 03 19, 14:48)
Man tinklines kelnaites labai patiko, tikrai patogu

Tinklines kelnaites buvo patogu, gerai ir paketa laike, bet po cp per silpnai pilva prispaude, tai buvo labai nepatogu vaikscioti, atrode, kad pilva pamesiu lotuliukas.gif norejosi, kad stipriau prispaustu. Bet karsta diena tos tinklines tai super.
Atsakyti
Kiek reiketu visko tureti i ligonine? Turiu 2 pampersus, 4 3-io dydzio iklotus ir pasimeciau kiek ir kokiu dar nusipirkt? Namie tai ne problema, bet ligoninej nesinori kazko siuntinet, jei pritruks doh.gif
Atsakyti
Po gimdymo 4 dienas naudojau pampersus nuostabus daiktas thumbup.gif Vėliau devėjau ir dėviu įprastus apatinius ir įklotus kaip per mėnesines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2014 08 27, 23:12)
Po gimdymo 4 dienas naudojau pampersus nuostabus daiktas thumbup.gif Vėliau devėjau ir dėviu įprastus apatinius ir įklotus kaip per mėnesines smile.gif


Kiek mazdaug ju reikejo toms 4 dienoms?
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2014 08 27, 22:01)
Kiek reiketu visko tureti i ligonine? Turiu 2 pampersus, 4  3-io dydzio iklotus ir pasimeciau kiek ir kokiu dar nusipirkt? Namie tai ne problema, bet ligoninej nesinori kazko siuntinet, jei pritruks doh.gif

Aš nuėjau į eurovaistinę, tai man surinko visą komplektuką į ligoninę smile.gif bijau pameluoti, nes jau senokai gimdžiau, bandysiu prisiminti: 5vnt tinklinių kelnaičių, 5 vnt pačius didžiausius maxi, 5vnt normal ir 5-6vnt mažiausių (berods kad po tiek). nusipirkau ir palučių, nors jų nereikėjo smile.gif Visko man dar liko, nes pirmąją parą patarė naudotis ligoninės palutėmis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2014 08 28, 09:21)
Kiek mazdaug ju reikejo toms 4 dienoms?

8-10 vnt mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš buvau labai patenkinta tinklinėmis kelnaitėmis ir įklotais. Kažkaip vienkartinės kelnaitės (sauskelnės) man schmoll.gif Be to tik pirmą parą jų reikia, o vėliau jau galima ir su normaliomis kelnaitėmis ir įklotais po gimdymo.
Atsakyti
Pirmomis valandomis po gimdymo labai pravertė moteriškos sauskelnės, nes kai atsikelti negali tai nereikia sukt galvos, ar neteka pro šonus. Paskui tinklinės kelnaitės su iklotais. Tinklinių kelnaičių užteko 2vnt nes man nebuvo problema prasiskalbt
Atsakyti
Man puikiausiai tiko tinklinės kelnaitės ir tena įklotai. Sesės pirko specialius rinkinukus, ten po kelis vienetus skirtingu dydžių yra, tai joms taip pat patiko.
Atsakyti
buvau nusipirkus rinkinį į ligoninę, tinklinių kelnaičių ir įklotų nenaudojau, sunaudojau namie, ligoninėj labiausiai patiko sauskelnės suaugusiems, nes kraujas buvo lb suskystėjęs, stipriai kraujavau, tai tik šitos gerai sulaiko, būčiau žinojus, tik tokias būčiau vežusis.
Atsakyti
Patogiausiai yra nusipirkti rinkinys po gimdymo yra didelese eurovaistinese ir nieko galvoti ir skaiciuoti nereiks. Ten ivairiausiu dydziu iklotai tiek kiek is tikruju reikia. Pampersu poros per akis, nes juose viskas sunta ilgai nesinori deveti, tinka pirmai parai kai daugiausia isskyru.
Atsakyti