Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

patarkit, bronzantui iš Sigmos F20 ar F25 labiau tiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 01 16, 11:10)
patarkit, bronzantui iš Sigmos F20 ar F25 labiau tiktų g.gif


Imciau F20 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 01 16, 12:24)
Imciau F20 mirksiukas.gif

4u.gif ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2012 01 15, 20:34)
O Jums nuo mineralinės ne greičiau jie taip lyg susiriebaluoja ir susivelia, nei nuo paprastos birios? nes aš tokią išvadą pasidarius, kad tikrai dažniau tenka plauti mineralinę naudojant. Būna, kad tiesiog nemaloniai tepasi, išplaunu ir pagerėja iškart.


na kazkaip nesusiriebaluoja, gal nuo sepetelio priklauso? va su kremine iskart sulipdavo sereliai, o nuo mineralines viskas tvarkoj, nesivelia g.gif
Atsakyti
užsisakiau F20 biggrin.gif laukiu laukiu laukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 01 17, 10:50)
užsisakiau F20 biggrin.gif laukiu laukiu laukiu ax.gif


Kiek atsiejo?



Atsakyti
Parkeliavo mano EcoTools šepetėliai. Visumoj esu patenkinta, šepetėliai daug minkštesni nei iš Coastal Scents.
1. EcoTools Bamboo Foundation Brush
user posted image
Naudoju skystai pudrai tepti, dar iki galo nemoku greitai ir tolygiai užsitepti, nes anksčiau tepdavau pirštais. Bet po truputį po truputį ir bus thumbup.gif

2. EcoTools Bamboo 6 Piece Eye Brush Set
user posted image
Labai visi patinka akims, nebado, švelnūs drinks_cheers.gif kiekvienas atlieka savo paskirtį.

3. EcoTools Bamboo 5 Piece Brush Set
user posted image
Du apatinius naudoju šešėliams, bet galima naudoti ir maskavimui.
Mažas kabukis man kiek per mažas veidui, norėtųsi didesnio. O tas didesnis, dar nepanaudojau ax.gif
Tai tiek įspūdžių.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 01 17, 10:52)
Kiek atsiejo?

nuskaičiavo 78, bet pagal muitinės kursą gavosi 74 su centais, tikiuosi praslįsiu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Gisana @ 2012 01 17, 10:58)
2. EcoTools Bamboo 6 Piece Eye Brush Set
user posted image
Labai visi patinka akims, nebado, švelnūs  drinks_cheers.gif kiekvienas atlieka savo paskirtį.


šitą ir aš užsisakiau, laukiu parkeliaujant, lyg man dar maža būtų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 01 17, 10:58)
Parkeliavo mano EcoTools šepetėliai. Visumoj esu patenkinta, šepetėliai daug minkštesni nei iš Coastal Scents.


O kiek uz visa sita geri atsejo? Man jie labai zavus atrodo.Tik kad siustis tai nemoku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 01 17, 10:58)
3. EcoTools Bamboo 5 Piece Brush Set
user posted image
O tas didesnis, dar nepanaudojau  ax.gif
Tai tiek įspūdžių.

tą didesnįjį galvojau bronzantu pritaikyti g.gif bet galiausiai vis tik nusipirkau F20 g.gif

QUOTE(aureka @ 2012 01 17, 11:13)
O kiek uz visa sita geri atsejo? Man jie labai zavus atrodo.Tik kad siustis tai nemoku  doh.gif

jokio mokslo čia nereikia, tik kortelę tinkamą atsiskaitymams internetu pasidarykit ir tada jau tik knopkes spaudyt lieka smile.gif tokie rinkinukai iHerbs +/-10$ berods mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žvarba: 17 sausio 2012 - 11:17
QUOTE(aureka @ 2012 01 17, 12:13)
O kiek uz visa sita geri atsejo? Man jie labai zavus atrodo.Tik kad siustis tai nemoku  doh.gif

55Lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gisana @ 2012 01 17, 11:58)

2. EcoTools Bamboo 6 Piece Eye Brush Set

3. EcoTools Bamboo 5 Piece Brush Set



šitų ir aš laukiu ax.gif tikiuosi patiks ax.gif
Atsakyti