Įkraunama...
Įkraunama...

2010 m. Rugsėjinukų mamyčių skanumynai



Aš ką tik iškepiau šokoladinį pyragą, vakar gavau iš draugės receptą.
200g sviesto
200g miltu
100g cukraus ( man biski truko)
200g sokolado (juodo, tikro)
4 kiausiniai
500g vysniu (ne is kompoto, saldytu be kauliuku)
1.5saukstelio kepimo milteliu

Sviesta istrinti su cukrumi, tada kiausinius imusti, miltai su kepimo milteliais, sokoladas ir vysnios. as kepiau kazkur 180 tik laiko nezinau, greit iskepe vis paziuredavau su pagaliuku

skanaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krista: 04 lapkričio 2011 - 12:07
QUOTE(A14 @ 2011 11 04, 10:22)
NapAleonas, GAPoleonas arba KALOReonas

Kaip pavadinsi, nepagadinsi...

Produktai:
bemielė sluoksniuota tešla lapeliais - 2 pakeliai
Kremui:
virtas kondensuotas pienas (verdam apie 1,5-2 val)
250 g. sviesto
100 ml cukraus
100 ml pienomiltų
vanilės nemažai
0,5 litro pieno (aš dedu netgi šiek tiek daugiau)

Iškočiojame lakštus. Jie turi būti didesni nei A4 formato dydžio. Iškočioti bus paprasčiau, jei gausiai barstysime miltais. Gale lakštą subadome šakute, kad būtų mažiau pūslelinės.

Kremas:
Sviestą kaitiname su cukrumi, vanile, sudedame kondensuotą pieną, gerai maišome (taip gražęs jūsų dešinė ranka, o jei kairiarankė - kairė), gale įpilame apie pusę pieno kiekio. Kai kremas jau labai karštas likusį pieną gerai išmaišome su miltais ir supilame į masę. Maiįome, maišome, maišome... Kol užverda.

O tuomet tepame lakštus kremu. Paprasčiau tepsis, jei lakštą apversite - jis tada bus lygesnis. Kremo pasiliekame aptepimui.

Ant 11 lakšto kremo netepam, o paslegiame visą tortą. 12 lakštą (patį lieviausią) sutrupiname. Ir ištepus suslėgtą ir apipjaustytą tortą apibarstome.

Vuolia - skanaus 4u.gif

Visas tortas turi 7507kcal (per mytą buvo dviguba porcija).

user posted image


Pataisymai juodai
Atsakyti
Dolee varskes pyragas su snikersais


3 pokelius selgos rudų sausainių sutrini, ištirpini pokelį sviesto, tada jį supili i sausainius, išsuki su šaukštu ir subėrus i tortinę juos "prilipdai prie kraštų ir ant dugno palieki smile.gif tada masei 3 pokelius liesos varškės su mikseriu išplaki su vanilininiu (jo iš akies iberiu) ir nepilna stikline cukraus. Atskirai iki standumo išplaki grietinėle(30proc riebumo, nes liesesne neissiplaka), jos reikia 400ml bet aš pilu ir 450 ta didesnį indeli jai nuperku smile.gif viska maišai jau su šaukštu, galiausia istirpintą želatiną supili (jos reikia maždaug 3-4 didelių šaukštų). beje, tortinę su sausainiais reikia idėt į nšaldytuvą kad pastengtų kol susiruoši masę varškės smile.gif aj, ir galiausia i masę sutrupinti snikers šokoladukai dedasi, jų perku visada 4 supakavime smile.gif ir supylus masę vėl dedų į šaldytuvą kad pastengtų. ir viskas smile.gif labai paprasta čia zn smile.gif papuost kuo nori gali, as visada dedu vynuoges, bet tinka ir braskės, dar galima želės ant viršaus slkuoksnį už-pilti smile.gif skanaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alina_mart @ 2011 10 10, 17:24)

OBUOLIŲ PYRAGAS (mano anytos receptas)
Kaip ir žadejau rašau man skaniausio obuolių pyrago receptą.

Gaminimas:
Iš visų produktų rankomis užminkome tešla (geriau, kad sviestas butu kambario temperaturos ir supjaustytas kubeliais - lengviau minkosi). Kokį 1/4 tešlos dedam į maišelį ir kišam į šaldiklį - vėliau tarkuosim ant viršaus. Obuolius nulupame, išimame sėklas ir sutarkuojame stambesne (vadinamąja burokine) tarka. Baltymus (geriau atšaldytus) išplakame su cukrumi. Likusius 3/4 tešlos pirštais paskirstome ant kepimo popieriumi išklotos formos, suformuojame kraštelius. Dedame obuolius, pabarstome cinamonu (jei obuoliai rugstus, o norisi saldžiau, galima pabarstyti ir cukrumi) ir uzpilame su cukrumi išplaktais baltymais. Ant viršaus tolygia užtarkuojame tešlos iš šaldiklio. Kepame apie 35 min. 180 laipsnių orkaitėje (pyragas neturi paruduot, būna toks greičiau šviesiai geltonas).



Labai skaniai skamba 4u.gif Noreciau pabandyti issikepti, bet dar noriu pasitikslinti -ar baltymus plakti su cukrumi iki standziu putu?
Atsakyti
***** blush2.gif tai o ka su tais lakštais daryti?juos iškepti reikia prieš sutepant kremu ar paskui reik kepti kaip jau suteptas g.gif nu gal kvailas klausimas ale,,, blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2011 11 04, 21:40)
Labai skaniai skamba 4u.gif Noreciau pabandyti issikepti, bet dar noriu pasitikslinti  -ar baltymus plakti su cukrumi iki standziu putu?

Taip, iki standziu putu, kiek iseina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alina_mart @ 2011 11 05, 14:34)
Taip, iki standziu putu, kiek iseina 4u.gif



Aciu! 4u.gif Butinai isbandysiu.
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2011 11 05, 11:51)
***** blush2.gif tai o ka su tais lakštais daryti?juos iškepti reikia prieš sutepant kremu ar paskui reik kepti kaip jau suteptas g.gif nu gal kvailas klausimas ale,,, blush2.gif

Nors ne manes klausi, bet atsakysiu, nes man irgi tas buvo idomu ir gavau atsakyma is A14 biggrin.gif
Lakstus kepti kol parunda, neilgai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LittleMiracle @ 2011 11 06, 20:19)
Nors ne manes klausi, bet atsakysiu, nes man irgi tas buvo idomu ir gavau atsakyma is A14 biggrin.gif
Lakstus kepti kol parunda, neilgai smile.gif

Dėkui,nors atsakymo ir nesulaukiau,bet kad daryti iš žalios tešlos nereikia supratau lotuliukas.gif ir juos kepiau po viena smile.gif
Atsakyti
Keksas "NEGRIUKAS"

Pirmi produktai
200 g margarino(sviesto),
2 stiklines cukraus,
2 dideli saukstai kakavos,
trys saukstai vandens,
~100 g juodo sokolado (cia pati sugalvojau idet).

Antri produktai
1,5 stiklines miltu,
1 nubrauktas saukstelis su trupuciu sodos,
5-7 saukstai grietines arba kefyro,
3-4 kiausiniai,
siek tiek likerio, arba kitokio alkoholio(nebutina).


Visus pirmus isvardintus produktus sudeti i puoda ir pakaitinti, uzvirus dar pavirti kokias 5 minutes, kol mases virsus ims blizgeti.

Miltus sumaisyti su soda, supilti i isvirta mase ir ismaisyti. Supilti grietine arba kefyra, imusti kiausiniu trynius, ipilti likeri. Ir viska ismaisyti. Pabaigoje sudeti isplaktus kiausiniu baltymus ir vel viska atsargiai ismaisyti. (Viska sudeti i karsta mase). Galima dar prideti riesutu, arba sokolada deti su riesutais

Kepiau 180 laipsniu orkaiteje. ( ~1val.)

Receptas Rugiageles26 (SM).
user posted image
(nuotrauka mano).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rabelkyte: 21 lapkričio 2011 - 22:42
Aviziniai sausainiai

receptas is beatos knygos, ziurejau interne receptu, bet ne visur deda medu, man jis cia butinas wub.gif ir siaip mano akim ziurint sitas receptas idealus.

20-30 sausainiu Reikes:
2 st. aviziniu dribsniu (gali buti ir su dziov. vaisiais, tinka tikrai)
2 st. kokoso drozliu
1 st. miltu
1 saukstelis cinamono
150 gr. sviesto
2 saukstai medaus
1 nepilna st. cukraus
2 kiausiniai


i dubeny supilam kokosus, avizas, miltus ir cinamona.
istirpinam sviesta, sumaisom ji su medum, kad medus istirptu, tada pilam cukru ir kiausinius. ismaisom.
sita mase uzpilam ant avizu, kokosu, miltu. ismaisome. gauname tirsta, beveik minkoma tesla. is jos rankom ar saukstu formuojam rutuliukus. juos dedam i skarda (isklota sviest popierium), sakute rutuliukus priplojam. zodziu as saukstu pakabinu ir dedu tokius blynus, ir viskas. kepam 190 laipsn. apie 20min. kol graziai paruduos. neperkepkit, nes kepa labai greit.
tikrai labai skanus wub.gif

user posted image
paimta is: receptumedis.lt
Atsakyti
Įdaryti obuoliai su varške ir džiovintais vaisiais

user posted image

Reikės:

Obuolių
Varškės (300gr)
Džiovintų vaisių mišinio (razinos, sultanos, apelsinų žievelės, citrinų žievelės) - geros dvi saujos
Tamsiai rudo cukraus (~100gr), dėjau iš akies
Citrinos sulčiū pora šaukštų
1 kiaušinio
Eiga:

Vaisius apverdam ir nusunkiam. Obuolius išskobiam.
Į puoda dedam vaisių mišinį, cukrų ir citrinos sultis ir paverdam. Tuo tarpu sumaišom varškę su kiaušiniu. Supilam vaisius ir prikemšam obuolius.
Kepti 30 min 200*C.
Skanaus smile.gif
Atsakyti