Įkraunama...
Įkraunama...

John Masters organics

QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 03 03, 02:54)
Kuo jis ypatingas? jo paskirtis kaip blizgalo? smile.gif

Nu, as taip suprantu, kad kaip blizgalas. Va, aprasymas.
John Masters Shine On is a leave-in hair treatment for hair shine and softness. A great natural-shine alternative to petroleum-based products. Uses organic kelp in place of synthetic silicone to smooth the hair shaft, resulting in supernatural shine & softness, all day long. Shine On gives a natural looking shine without weighing hair down. It does not leave oily build up on the hair shaft, which leads to dullness. Contains no petroleum-based silicone.
HAIR TYPES: Great for all hair types, even fine hair. Adds shine and volume to dull, limp hair.

HOW TO USE: Apply John Masters Shine On Treatment to wet or dry hair, style as usual. Excellent leave-in hair treatment to strengthen and fortify hair.


Atsakyti
Shopingai, kaip cia taip atsilaikei biggrin.gif bandziau ir as kuno pieneli su apelsinais ir vanile - kvepejo rankos net po 2 plovimu blink.gif lb patiko- svelnina, minkstina oda smile.gif
Atsakyti
heh, as tai neatsilaikyciau biggrin.gif joa, kvapas puikiai laikosi, beveik isimylejau jau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackberry: 05 kovo 2011 - 23:23
Beje, dar imesiu tolimesni komentara apie ta dienini abrikosu kremuka. Na siandien kazkaip pasiemiau ji ir ziuriu, kad visai nemazai nunaudotas jau (sunaudota 1/3, t.y. apie 10ml) per kazkur 2 savaites, naudojom kartu su vyru, bet nei vienas nenaudojam istisai kasdien (nes abu turim po kita krema), tai sakyciau greitokai naudojasi.... Siaip kremas lengvokas ir ziemai per lengvas (siltuoju metu manau pats tas butu), kartkartem pradeda oda lyg ir tempt, norisi daugiau drekinimo, nors katik bunu kremu pasitepus, tai tenka kazka papildomai tept. Nors maniskiui su misria oda jis netiko - vyras apibudina kaip riebu krema (tepa toki pat kieki kaip ir as, tai negaliu sakyt, kad riebus g.gif ), bet jam keli tokie baltagalviai spuogiukai iskilo ant veido ir itaria, kad nuo sio kremo, nes pradejus ji naudot taip. Tai gal tiesiog maniskiui netiko ir per sunkus gaunasi odai.... O as mielai naudoju ir dziaugiuosiu, bet nekartociau del lengvumo.
Atsakyti
QUOTE(blackberry @ 2011 03 05, 19:25)
nusipirkau siandien pieneli su apelsinais ir vanile, pirmas ispudis - kvepia kaip vienas australian gold soliariumu kremas biggrin.gif  bet manau pora kartu pasitepsiu ir pradesiu kaifuot biggrin.gif

Mane irgi kvapas užbūrė wub.gif Bet kuo toliau, tuo labiau erzint pradeda ta vanilė doh.gif Visi rūbai persigėrė ja. Reikės išbandyt bekvapį losjoną iš JMO. Beje, dėl drėkinimo, tai man per silpnai drėkina unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 06 kovo 2011 - 13:20
Gal kuri esat bandziusi serumus veidui, drekinancia kauke odai?

Pasinesiau as ant sios firmos, ilgas sarasas norimu produktu doh.gif
Atsakyti
Isbandziau John Masters Jojoba & Ginseng Exfoliating Face Cleanser, kvapas savotiskas, bet man malonus, tekstura kremine, maloni, bet man nepatiko tie grudeliai, astroki pasirode, ir juos sunkoka nuplauti, kiek ploviau, vis tiek pora liko ant veido biggrin.gif Buvo tik meginukas, kol kas nesugunde pilno dydzio prausiklio pirkt. ax.gif

Atsakyti
Gavau pomadą, bet jaučiu teks parduoti... Nes mano 5 plaukams per riebi, ji kaip sviestas, o aš galvojau, kad bus lengvos kreminės tekstūros. verysad.gif Labiau tiktų storiems, sausiems plaukams. Kol kas dar pabandysiu susidraugauti, bet vieną kartą tepiau, suriebalino plaukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 24 kovo 2011 - 14:26
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 03 05, 22:57)
Shopingai, kaip cia taip atsilaikei  biggrin.gif bandziau ir as ji- kvepejo rankos net po 2 plovimu  blink.gif  lb patiko- svelnina, minkstina oda  smile.gif

bet koks naturalumas tiek ilgai kvepeti gali paaiskinkit man? g.gif

QUOTE(micefee @ 2011 03 24, 14:25)
Gavau pomadą, bet jaučiu teks parduoti... Nes mano 5 plaukams per riebi, ji kaip sviestas, o aš galvojau, kad bus lengvos kreminės tekstūros.  verysad.gif Labiau tiktų storiems, sausiems plaukams. Kol kas dar pabandysiu susidraugauti, bet vieną kartą tepiau, suriebalino plaukus.

nepergyvenk,gal iprasi naudoti,nepadauginsi ir bus gerai mirksiukas.gif

kaip tik akcija John Masters Organics Blood Orange & Vanilla Body Milk 236ml tik 12£ bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gatinha2 @ 2011 03 24, 14:08)
Isbandziau John Masters Jojoba & Ginseng Exfoliating Face Cleanser, kvapas savotiskas, bet man malonus, tekstura kremine, maloni, bet man nepatiko tie grudeliai, astroki pasirode, ir juos sunkoka nuplauti, kiek ploviau, vis tiek pora liko ant veido  biggrin.gif Buvo tik meginukas, kol kas nesugunde pilno dydzio prausiklio pirkt. ax.gif

o as suzaveta prausikliu, na tie grudeliai man nusiplauna normaliai, odos nedirgina nors kuperozine ji pas mane, gerai poras pravalo thumbup.gif

QUOTE(micefee @ 2011 03 24, 15:25)
Gavau pomadą, bet jaučiu teks parduoti... Nes mano 5 plaukams per riebi, ji kaip sviestas, o aš galvojau, kad bus lengvos kreminės tekstūros.  verysad.gif Labiau tiktų storiems, sausiems plaukams. Kol kas dar pabandysiu susidraugauti, bet vieną kartą tepiau, suriebalino plaukus.

Nea ji sviestine, visad youtube zvilgtelk atsiliepimu ten parodo ir teksturas smile.gif

O as dideliam liudesy, negausiu savo issvajoto aliejuko bei shine on parduotuve parase kad nebeturi sandely ir atsauke mano uzsakyma cray.gif

Isbadziau Moraco molio kaukyte, tai pirmas ispudis labai geras wub.gif oda liko paskaistejus, svaresne, svelni, nesudirgusi thumbup.gif kvapas irgi neykyrus, skalsi smile.gif
Atsakyti
Traukia ir mane JMO wub.gif kol kas turiu tik plauku galiuku aliejuka- naudoju, tiesa, ne kiekv diena, siaip laabai patinka! Neriebina, malonus lb.
Dabar testuoju kremuka riebiai odai, jis kaip aloe gelis- kas turejo, zinos. Labai greitai susigeria, ziuresim. Ipyle Biotekoj. thumbup.gif Nes kol kas naudoju nenaturalu veido krema, lb ieskau naturalaus tinkancio.
Atsakyti
Pries kelias dienas pabandziau shine on geli,tai labai patiko,noriu jo jau biggrin.gif tepiau ant isplautu,sausu plauku, is pradziu galvojau,kad jis isvis nieko nepadarys,bet padare,zodziu,reikia tikrai nedaug,antraip gali sulipinti plaukusk kazkiek (panasiai kaip aliejukas), tepiau nuo galiu kokius 10 cm,duoda plaukams sunkumo, apskritai,pas ka reti plaukai, gali netikti, bet patiks storaplaukems. Na,ir aisku turetu drekinti.
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 03 27, 19:39)
Traukia ir mane JMO  wub.gif  kol kas turiu tik plauku galiuku aliejuka- naudoju, tiesa, ne kiekv diena, siaip laabai patinka! Neriebina, malonus lb.

Sito nebandziau, bet pasirode is principo nelabai vertas kainos, nes ml itin mazai,o tokia priemone nera sunku ir paciai pasigaminti,nes ten realiai ivairiu aliejuku misinys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maserati.: 27 kovo 2011 - 20:05