Įkraunama...
Įkraunama...

John Masters organics

Na baigesi mano JMO abrikosu kremukas veidui - tiksliau siandien subaigsiu vakare. Tai naudojau kazkur menesi su trupuciu (gal menesi ir savaite) ir visai patenkinta kaip naudojosi, sakyciau gana taupiai kaip 30ml. Tuo labiau, kad buvo kada ir diena, ir vakare tepdavausi juo, pradzioj ir vyras padejo naudot. Tai sakyciau laisvai 1,5-2men galima naudot. O tepdavau ne po mazai - po kokius 4-6 paspaudimus. ax.gif Siaip nezadu kartot, bet tikrai patiko. Tik vienas minusas atsirado vakar: kremuko dar koks penktadalis like, spaudziu spaudziu, o jis nebega doh.gif Tai kraciau ir spaudinejau, tai gal po kokiu 10 tu paspaudimu viena karteli issispausdavo. Tada vel kratau/spaudau/kratau. Na galiausiai atsisukau ir issikraciau. Siryt irgi su tais kratymais ir spaudimais zaidziau, bet vakare jau kaip pavyks, taip pasikremuosiu ir keliaus jis i siuksliadeze tuscias. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2011 04 01, 20:00)
Galima nuorodą? Nerandu, o užsikrėst noriu.


Pirma dalis
Antra dalis

Prašau. 4u.gif

Man su tais priemonių pribaigimas tas pats su Dr. Hauschka, nesuprantu, kaip jie tas priemones gamina, kad likučio iškrapštyti neina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 01 balandžio 2011 - 20:03
Esu bandziusi lavender shmapoo ir citrus neroli kond.- tikrai patiko. Nors mano plaukai nera itin isrankus. Taciau nuo kai kuriu priemoniu niezti galvos oda, pvz nuo laveros. O sie visai gerai. Plaukai taip greit nesiriebalavo.
Kad garbanas isgauciau (nes jos sunkiai pas mane banguojasi, bet banguojasi) nenaudojau isvis kondicionieriaus, labai puikiai plaukai susibanguodavo, o kai noredavosi tiesiu ir ilgu - uzsidedu kond. kaip kauke palaikau ir prasom - silkas ne plaukai.smile.gif
mano sarase laukia eiles: silk gel'is bei rose foaming wash....tik bijau kad gali oda traukti. Taciau nepabandes nesuzinosi:)



Atsakyti
QUOTE(mazoji_eglute @ 2011 04 01, 22:08)
Esu bandziusi lavender shmapoo ir citrus neroli kond.- tikrai patiko. Nors mano plaukai nera itin isrankus. Taciau nuo kai kuriu priemoniu niezti galvos oda, pvz nuo laveros. O sie visai gerai. Plaukai taip greit nesiriebalavo.
Kad garbanas isgauciau (nes jos sunkiai pas mane banguojasi, bet banguojasi) nenaudojau isvis kondicionieriaus, labai puikiai plaukai susibanguodavo, o kai noredavosi tiesiu ir ilgu - uzsidedu kond. kaip kauke palaikau ir prasom - silkas ne plaukai.smile.gif
mano sarase laukia eiles: silk gel'is bei rose foaming wash....tik bijau kad gali oda traukti. Taciau nepabandes nesuzinosi:)

as kaip tik sio sampuno laukiu o kondiske citrus turiu, labai patinka wub.gif
kas cia per gelis, prausiklis irgi labai isgirtas, jis sausai odelei, as turiu ta su grudeliais, mano oda daugelis prausikliu traukia o tas ne, oda jauciasi padrekinta, be galo svelni wub.gif tad manau po rose bus isvis svelnute, jis pas mane planuojamuose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramintele 26: 01 balandžio 2011 - 21:55
Atkeliu savo seniai rašytus atsiliepimus apie JMO prausiklius iš kitos temos mirksiukas.gif Mano odau labai sausa, jautri, linkusi į bėrimus.

John Masters Organics Linden Blossom Face Creme Cleanser - baltos spalvos, skysto pienelio konsistencijos prausiklis, skirtas sausai, ir tinkantis brandžiai odai. Šiaip tai yra labiausiai man nepatikęs JMO prausiklis. Neskaniai kvepia, prausiantis jausmas man irgi nelabai patiko, toks keistai lipnus, graužia akis, nors po prausimo oda minkšta ir padrėkinta, tačiau pastebėjau, kad čia visų JMO prausiklių savybė.

John Masters Organics Rose Foaming Face Wash - gana neutralaus kvapo, bespalvis ir taip pat labai skytas prausiklis, skirtas sausai, jautriai ir normaliai odai. Labai maloniai prausia, padrėkina odelę, prausiant akių makiažą galiu drąsiai atsimerkti - negraužia akių. Priekaištų jam neturiu.

John Masters Organics Jojoba & Ginseng Exfoliating Cleanser - be galo skaniai kvepiantis, geltonos spalvos prausiklis su smulkiais grūdeliais, tinkantis visiems odos tipams. Kadangi mano oda jautri, bijojau, kad tie smulkūs grūdeliai gali dirginti odą, tačiau nieko panašaus nebuvo. Pats prausiklis labai maloniai prausia, yra švelnus ir turbūt riebiausias iš visos trijulės, nes po jo oda jausdavosi komfortiškiausiai ir labiausiai padrėkinta.

Jeigu reikėtų sudėti juos į eilę pagal labiausiai patikusius, tai būtų pirmas būtų prausiklis su grūdeliais, tada rožių prausiklis ir paskutinėje vietoje tas smirdaliukiškas

O šiaip visi prausikliai turi vieną labai gerą savybę - yra be galo skalsūs. Pvz 5ml mėginuko man užtekdavo 5 - 7 kartams taip labai netaupant, vadinasi pilnos pakuotės užtektų geram pusmečiui jei ne ilgiau smile.gif
Atsakyti
Merginos, kur dar paruoda JMO pigiau be šitų dviejų man žinomų puslapių:

musthave.co.uk
justsonatural.co.uk

???

unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, smile.gif
Gal esate bandžiusios šias priemones, labai domina atsiliepimai...

John Masters Organics Bearberry Oily Skin Balancing Face Washuser posted image

John Masters Organics Bearberry Oily Skin Balancing Face Serum user posted image
Atsakyti
Vakar isbandziau Lavender & avacado intensive conditioner,tai nieko ypatingo mano plaukams (ilgi,tankus,tiesus,bet lengvai gali susibanguoti). Pats kondic. toks skystokas gan,greit ,,susigeria" i plaukus, isplovus minksti, viskas gerai, bet nera tokio slidumo kaip su kitais.
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 04 06, 09:37)
Vakar isbandziau Lavender & avacado intensive conditioner,tai nieko ypatingo mano plaukams (ilgi,tankus,tiesus,bet lengvai gali susibanguoti). Pats kondic. toks skystokas gan,greit ,,susigeria" i plaukus, isplovus minksti, viskas gerai, bet nera tokio slidumo kaip su kitais.



O kurie bandyti ekologiski geresni ir priduoda slidumo?
Atsakyti
QUOTE(Maserati. @ 2011 04 06, 10:37)
Vakar isbandziau Lavender & avacado intensive conditioner,tai nieko ypatingo mano plaukams (ilgi,tankus,tiesus,bet lengvai gali susibanguoti). Pats kondic. toks skystokas gan,greit ,,susigeria" i plaukus, isplovus minksti, viskas gerai, bet nera tokio slidumo kaip su kitais.

vat kaip visiems skirtingai ax.gif man atvirksciai is visu ekologisku bandytu sis patiko labiausiai, gerai drekina, priduoda slidumo, blizgesio ir svarbiausia neapsunkina mano 3 plauku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mella @ 2011 04 06, 14:07)
O kurie bandyti ekologiski geresni ir priduoda slidumo?

Tik sintetiniai man gera efekta suteikia. Ekologisku kitu net nesu bandziusi, kiek pamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mella @ 2011 04 06, 14:16)
Tuomet aisku, nes as ieskausi tokio ekologisko kuris efekta suteiktu kaip sintetinis smile.gif Ziuresim ar pavyks surast smile.gif
Ryt gal jau isbandysiu JMO citrus and neroli detangleri.

Labai giriamas Sante brilliant care smile.gif
Atsakyti