Įkraunama...
Įkraunama...

John Masters organics

QUOTE(Pelė snaudalė @ 2014 11 27, 10:24)
O prausiklis tas rožių?


taip, rožių putos smile.gif tik man žiemą pasausindavo šiek tiek jis.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2014 11 27, 09:51)
mano oda irgi sausa, tai rekomenduoju abu jų prausiklius (tik gal dabartiniam orui geriau būtų kreminis), rožių ir abrikosų kremą (pati dabar jį ir naudoju) bei vitamino C serumą smile.gif
Tonikai, mano nuomone, neverti dėmesio - rose/aloe per lipnus, o levandų už tokią kainą nevertas, yra ir pigesnių gerų hidrolatų smile.gif


O kuris yra kreminis?
Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2014 11 27, 15:16)
O kuris yra kreminis?


liepų žiedų. Dar yra toks šveičiamasis prausiklis su jojoba, bet man stambūs ir aštroki tie grūdeliai pasirodė, kasdien tikrai nenaudočiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2014 11 27, 15:33)
liepų žiedų. Dar yra toks šveičiamasis prausiklis su jojoba, bet man stambūs ir aštroki tie grūdeliai pasirodė, kasdien tikrai nenaudočiau  smile.gif


Ačiū labai! Bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2014 11 27, 16:14)
taip, rožių putos smile.gif tik man žiemą pasausindavo šiek tiek jis.

Šitos putos ir man sausino veidą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2014 11 27, 16:33)
liepų žiedų. Dar yra toks šveičiamasis prausiklis su jojoba, bet man stambūs ir aštroki tie grūdeliai pasirodė, kasdien tikrai nenaudočiau  smile.gif


Gal labai jautri tavo oda, nes nors saviske ir prie jautresnes priskiriu, bet tas jojoba prausiklis man net per svelnus, ty jis toks kasdieninis. Isvis kiek naudojus sveitikliu su jojoba, tai visi man jie svelnus.
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2014 11 27, 18:04)
Šitos putos ir man sausino veidą doh.gif


Man atrodo putos kaip tokia forma visada sausina labiau. Dabar is 100% Pure turiu putu prausikli, tai jauciasi, kad labai nuprausia oda ir net traukia, jei nepasikremuoju iskart. Netgi tureti ranku muilai (ne JMO aisku) man skirdavosi to paties gamintojo, jei vienas putos, o kitas iprastinis skystas.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 11 27, 23:06)
Gal labai jautri tavo oda, nes nors saviske ir prie jautresnes priskiriu, bet tas jojoba prausiklis man net per svelnus, ty jis toks kasdieninis. Isvis kiek naudojus sveitikliu su jojoba, tai visi man jie svelnus.


Aha, šiaip jautri oda smile.gif Aš su jojoba esu dar tik Pai šveitiklį bandžius, tai labai palyginti negaliu, bet Pai man grūdeliai pasirodė smulkesni ir švelnesni nei JMO g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ar yra naudojusiu visa veido prieziuros linija riebiai/probleminei odai? Kokie atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutic: 01 gruodžio 2014 - 00:58
QUOTE(Honey @ 2014 12 01, 00:31)
Aha, šiaip jautri oda smile.gif Aš su jojoba esu dar tik Pai šveitiklį bandžius, tai labai palyginti negaliu, bet Pai man grūdeliai pasirodė smulkesni ir švelnesni nei JMO g.gif


Pai ir as turejau, bet man rodos svelnumas grudeliu kaip ir toks pat, nors bendrai imant man kazkoks svelnesnis/skystesnis Pai sveitiklis.
Atsakyti
Ateinu pasipasakot apie naujus produktus 4u.gif Pasinaudojau Black Friday nuolaidom - tik ejo turbut tiek, kiek is Europos siuntinys eitu, bet kai neskubu, tai pakentejau.....

green tea & calendula purskiamas kondicionierius - jau apsiprantu su kvapu, bet pirma mintis buvo 'feeee' biggrin.gif Tiesa sakant, tai nei veido, nei kuno, nei plauku priemones is JMO man nesmirda, netgi labai malonus kvapai, bet sis kondicionierius nekoks pasirode. Na tikrai ne is tu, kur pasipurski ir megaujies kvapu. Bet kuo toliau, tuo visai baigiu priprast, nekvepia visdar, bet bent jau pakenciamas. O kas del savybiu, tai dar ne tiek daug naudojau, bet atrodo neblogas (nekartociau tik del kvapo) - plaukus paglotnina, pasvelnina, nesuriebaluoja.

rose & apricot plauku pienelis - net nezinau del sio g.gif Kvapas man irgi kazkuo nelabai patinka, o efekto gerai nepajauciau: pasvelnina plauka, ilgai tas islieka, bet atrodo kazkiek lipnuma jauciu (bent jau pradzioje, po keliu valandu susigeria puikiai). Velgi ne tiek ilgai turiu, bet as kazko panasiau i detangleri tikejausi, o prie aprasymo mini, kad galima ir kaip lengva styling priemone ji naudot....

Ziuresiu kaip toliau seksis man sias priemones naudot, bet kolkas ne vienos nekartociau, o 'citrus & neroli' detangleris man favoritas.
Atsakyti
Man tai veido serumas su žaliąja arbata kažkokiom rūkytom dešrom atsiduoda smile.gif
Atsakyti