Įkraunama...
Įkraunama...

John Masters organics

Kaip sekasi naudoti Johno priemones?

Ms. Blonde, ar pasimoka pirkti tą plaukų pienelį?

Aš nusipirkau levandų ir avokado kondicionierių kondicionierių ir vazeliną. Ech, pasiilgau tų eko priemonių natūralių kvapų wub.gif

Mano plaukai tai super sudėtingi - ilgi, viršugalvis susiriebaluoja po kelių dienų, o galai sausenos, triušenos (nors kai su džiovintuvu pasuku stambiom garbanom, tai visai nieko atrodo). Tai va, tas kondiškė tai suteikė labai gražų blizgesį ir visiškai neapsunkino plauko. Dabar noriu nusipirkti dar šampūną, aliejuką plaukams ir aliejuką veidui. Ką rekomenduotumėte tokiems plaukams? Kad pvz aliejukas plauką padarytų paklusnesnį, bet nesuriebalintų?

O veidui reikia ko nors, kas drėkintų, bet nekimštų porų.

Beje, kokias alternatyvas naudojat JMO?
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 02 13, 21:31)
Ms. Blonde, ar pasimoka pirkti tą plaukų pienelį?

Beje, kokias alternatyvas naudojat JMO?


Sakyciau visai ne - man 'citrus&neroli' detanglerio neatstoja ir net arti nesilygiuoja schmoll.gif Tas roziu pienelis lyg palipina plauka, reikia ilgokai palaukt, kad susigertu, tai as ji nakciai kaip kauke naudoju - riebiai istepu plaukus nuo puses ir supynus i kasa miegu (ryte buna dar tokie dregni/riebus plaukai). Tai taip ir naudoju, kad tik sunaudot, o kazkur einant nerizikuoju juo tepliotis tik isplauta galva, kad nelikciau lyg riebaluotais plaukais paskutine minute...

Del alternatyvu nieko nepasakysiu - tik veidui turiu pakaitalo JMO 'spf30' kremui. Vietoj jo naudoju Andalou 'untinted bb cream', tai jis kiek tirstesnis, bet abu vienodai man patinka. thumbup.gif

Na dar Andalou turi kuno pieneli/losjona, kuris gana panasus kvapu i JMO kuno pieneli, bet kaip tekstura ir visa kita tai nezinau....
Atsakyti
Išbandžiau balzamą juodiems plaukams. Po pirmų bandymų labai patiko, kvapas taip pat. Plaukų neapsunkino, nesulipino, šukuojasi lengvai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pilkoji28: 12 kovo 2015 - 18:46
O spalvą kokią nors duoda?
Atsakyti
Man tai idomu tas blondiniskas kondicionierius ar nenugeltonina plauku.... Kolkas del to ir susilaikau nuo pirkimo, nes vietiniam supermarkete sio nera, o online perkant nera grazinimo sad.gif

Nors dabar labiausiai domina JMO kuno sveitikliai 4u.gif Ir aisku naujieji kuno prausikliai ir pieneliai.
Atsakyti
Aš tai labai noriu išgirti šį aliejuką nepaklusniems plaukams. https://johnmasters....-defrizzer.html

Man rodos, kad Raminta yra apie jį rašiusi, bet gal ir klystu.

Na, mano atsiliepimai: anksčiau mano plaukus suvaldydavo tik silikono pagrindu pagaminti aliejukai. Tuo pat jie mano plaukų galiukus ir silpnindavavo bei triušindavo. Išbandytos ekologiškos priemonės, aliejukai plaukus tik suriebalindavo arba išsausindavo alkoholis. O šis aliejukas yra mano pirmasis tobulasis aliejukas, nes jis puikiai suvaldo plaukus, suteikia glotnumo, ir kas svarbiausia - absoliučiai neriebalina. Gal tik užtepus iškarto plaukai atrodo pasiriebalavę, bet po to aliejus taip puikiai susigeria ir suteikia plaukams tokio tvarkingumo, kad atrodo išties sveikai ir gražiai, o riebaliuko perteklius išnyksta. Plius, man labai patinka žaliosios arbatos, o gal kalendulos (?) kvapas, toks švarus, natūralus. O kam nepatitkų, galiu nuraminti, po kokio pusvalandžio tas kvapas tiesiog išnyksta smile.gif

O dabar, gal parekomenduotumėte, katras JMO šampūnas labiausiai tiktų sausiems plaukams? Darau jau visą treatment'ą, naudoju avokado ir levandų kaukę, ji irgi yra super, neriebaluoja, ale tokį švelnumą mano sausgaliams suteikia wub.gif

Kaži, ar yra dar kokių alternatyvų Johnui? Kaip Pureology koks?

Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2015 03 12, 20:44)
O spalvą kokią nors duoda?

Net nežinau kaip geriau parašyt smile.gif mano plaukai juodi, tai skirtumo dėl spalvos intensyvumo nepastebėjau, bet labiau blizga, glotnesni ir malonūs liesti. Pats balzamas juodas, tai truputį nervina, kad apsitaško vonia, bet labai gerai nusiplauna, neįsigeria ta spalva niekur.
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2015 03 13, 10:47)
Aš tai labai noriu išgirti šį aliejuką nepaklusniems plaukams. https://johnmasters....-defrizzer.html

Man rodos, kad Raminta yra apie jį rašiusi, bet gal ir klystu.

O dabar, gal parekomenduotumėte, katras JMO šampūnas labiausiai tiktų sausiems plaukams? Darau jau visą treatment'ą, naudoju avokado ir levandų kaukę, ji irgi yra super, neriebaluoja, ale tokį švelnumą mano sausgaliams suteikia  wub.gif

Kaži, ar yra dar kokių alternatyvų Johnui? Kaip Pureology koks?

Taip as esu gyrusi smile.gif
man labai patiko sis
user posted image
Atsakyti
Dėkui smile.gif 4u.gif Aš irgi kažkaip apie jį vis pagalvoju smile.gif
Atsakyti
Kokį kremą veidui geriau rinktis į sausumą linkusiai odai?
Atsakyti
Nauoju kondicionieriu raudonai dazytiems plaukams. Ilgai svarsciau ar rizikuoti ji pirkti, nes mano plaukai vario spalvos, nera raudoni, o labiau "ryzi" smile.gif) bijojau kad nesuteiktu to raudono atspalvio, bet nieko panasaus- spalvos jis nesuteikia, bet duoda tokio blizgesio (koks buna tika nusidazius plaukus), plaukai slidus, glotnus, lengvai issukuojami. Tikrai nesitikejau kad jis man taip patiks bigsmile.gif Tik, aisku nervina, kaip ir kazkas pries tai rase, kad apsitasko visa vonia raudonai...

Dar isbandziau sveitikli (apelsinu-avieciu). Pats sveitiklis gana siurkstus/grubus (stambios tos cukraus daleles),smile.gif Tik gailiuosi, kad neemiau su citrinzole, nes sio kvapas nuvyle, man primena kazkoki medaus pyraga ar pan. Tikejausi gaivesnio kvapo. Bet siaip savo funkcja atlieka- gerai sveicia, aliejus pamaitina oda, smagus jausmas nusiprausus. Tik kainos ir kiekio santykis nedziugina rolleyes.gif nezinau ar kartosiu, nebent su nuolaida pasitaikytu.
Atsakyti
QUOTE(zuika_puika @ 2015 06 06, 16:01)
Dar isbandziau sveitikli (apelsinu-avieciu). Pats sveitiklis gana siurkstus/grubus (stambios tos cukraus daleles),smile.gif Tik gailiuosi, kad neemiau su citrinzole, nes sio kvapas nuvyle, man primena kazkoki medaus pyraga ar pan. Tikejausi gaivesnio kvapo. Bet siaip savo funkcja atlieka- gerai sveicia, aliejus pamaitina oda, smagus jausmas nusiprausus. Tik kainos ir kiekio santykis nedziugina  rolleyes.gif  nezinau ar kartosiu, nebent su nuolaida pasitaikytu.


Kaip tik pirkiniu temoj norejau klaust atsiliepimo.

As si sveitikli irgi turiu, tai pradzioj nustebino dydis, nors ir zinojau koki kieki perku. Paskui pamasciau, kad gal labai skalsus bus. Nu bet nelabai jis skalsus ir tikrai neilgam uzteks ax.gif Pirmakart pradarius tai to aliejaus nemazai buvo net ir kai ismaisiau sveitikli, o paskui kazkaip pradingo aliejus, liko i sausesne puse sveitiklis. Pritariu, kad siurkstokas jis, man norisi vandens uzsipilt ar kokio dusgelio, kad svelniau butu. Ir kvapo kito tikejausi (arba saldesio nuo avieciu, arba citrusu), bet nei tas, nei tas realiai... Pirkai su nuolaida, bet nebepirkciau net uz ta kaina, nes tokio pat gerumo man ir Hugo Naturals sveitikliai, o jie didesni ir tekainuoja +-$10.
Atsakyti