Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *50 Namučiai...

QUOTE(Masako @ 2011 02 11, 17:59)
Mago net nepaemiau vakar blush2.gif  Reikia save kazkaip disciplinuoti pioneer.gif
Ingenai, itariau, kad jis ir taves neuzkabliuos... ax.gif


Aš galvoju, kad literatūrine prasme ji geresnė už "Kolekcionierių" ir juo labiau už "Prancūzų leitenanto moterį". Literatūriškai ji nugludinta, prasmių, gilių minčių joje nestinga. Bet skaitant mane pačią ji visgi kažkaip migdančiai veikia. Galbūt man nelabai tinka šios knygos nuotaika g.gif Na tokia labai angliška (savo lėtumu, galbūt net flegmatiškumu).
Pvz. "Chazarų žodynas" savo turiniu kur kas sudėtingesnė, bet skaitėsi kur kas mieliau ir netgi greičiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 02 11, 18:13)
man dabar iškilo klausimas, KODĖL? g.gif Aš jau pati labai susidomėjau šią knyga  biggrin.gif


Magas - tikrai tokia magiška knyga ir tikrai ne laisvalaikio skaitinys.
Fatimaallaai tikriausiai patiktų g.gif
O šiaip tai reikia pasiryžimo.
Aš ją skaičiau seniai, norėčiau skaityti dar kartą, bet kol kas atidėjau tą norą vėlesniam laikui.
Atsakyti
aš Magą labai seniai skaičiau, na, kitokia negu Kolekcionierius ir Prancūzų... citatų turiu išsirinkusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaitanti @ 2011 02 11, 17:34)
Magas - tikrai tokia magiška knyga ir tikrai ne laisvalaikio skaitinys.
Fatimaallaai tikriausiai patiktų  g.gif
O šiaip tai reikia pasiryžimo.
Aš ją skaičiau seniai, norėčiau skaityti dar kartą, bet kol kas atidėjau tą norą vėlesniam laikui.

Na kadangi man pasiryžimo netrūksta, tai ir bandysiu skaityti artimiausiu metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 02 11, 18:18)
mane labai sudomino šios knygos aprašymas:
http://tytoalba.lt/l...m...5&Itemid=79
Tai jau labai laukiu jos biggrin.gif

bigsmile.gif turetu but gera ax.gif
Atsakyti
nius pasaulio pabaiga bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

mano vyras, kuris neskaito knygų, perskaitė jau pusę knygos Metai Provanse bigsmile.gif
iš to sprendžiu, kad knyga laaaaaaaaaaaaabai įdomi lotuliukas.gif
Atsakyti

QUOTE(Masako @ 2011 02 11, 17:59)
As skaitau Johan Theorin Prieblanda - kaip ir tikejaus, labai idomu. Patinka atmosfera, kuriama intriga, pasakojimo stilius (patiks megstancioms skandinaviska literatura).
Davai perskaičius parduok man mirksiukas.gif flirt.gif 4u.gif

QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 02 11, 18:18)
mane labai sudomino šios knygos aprašymas:
http://tytoalba.lt/l...m...5&Itemid=79
Tai jau labai laukiu jos biggrin.gif
Nugi sudomino ir mane bigsmile.gif

QUOTE(Stikliukas @ 2011 02 11, 18:56)
mano vyras, kuris neskaito knygų, perskaitė jau pusę knygos Metai Provanse bigsmile.gif
iš to sprendžiu, kad knyga laaaaaaaaaaaaabai įdomi lotuliukas.gif
bigsmile.gif Nu tikrai pasaulio pabaiga, neskaitantis žmogus skaito knygą biggrin.gif siaubas biggrin.gif lotuliukas.gif Neklausei kas čia dabar jam nutiko, kad knygą į rankas paėmė? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielos Sparnai: 11 vasario 2011 - 19:02
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 02 11, 18:18)
mane labai sudomino šios knygos aprašymas:
http://tytoalba.lt/l...m...5&Itemid=79
Tai jau labai laukiu jos biggrin.gif

Aga,as irgi ja esu jau pasizymejus tarp norimu isigyti,pranesk,kai pamatysi jau knygyne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2011 02 11, 01:12)
Ta proga šiandien nušliaužiau į Studlendo "Vagą": papirkau Saramago "Evangeliją pagal Jėzų Kristų" ir Maugham "Pyragas, alus arba skeletas spintoje". Pirmajai buvo 10 proc nuolaida ("po algos"), o Maugham - akcijinė.

Antroji knyga man patiko- tokia lengva, ironiška, bet kad sužavėtų, teko du kartus ją perskaityti, nes pirmąjį didelio įspūdžio nepaliko.

QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 02 11, 02:02)
smile.gif tos dvi paskutinės knygos rusų kalba nėra romanai, jos priskiriamos kultūrai, istorijai ir menui. Labai spalvingos  bigsmile.gif

Žinau, užtat ir sakiau, kad noriu "negrožinio" Eco. smile.gif

Teko šiandien užsukti į Norfą ir Maximą, tai abiejose buvo nupigintų knygų, ypač nemažai Norfoj. Jei neturėčiau didžiulės krūvos dar neskaitytų knygų, kokias 3-4 greičiausiai būčiau nusipirkusi. Bet dabar apsiribojau tik viena- Jostein Gaarder "Cirko direktoriaus duktė".
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2011 02 11, 19:19)
Teko šiandien užsukti į Norfą ir Maximą, tai abiejose buvo nupigintų knygų, ypač nemažai Norfoj. Jei neturėčiau didžiulės krūvos dar neskaitytų knygų, kokias 3-4 greičiausiai būčiau nusipirkusi. Bet dabar apsiribojau tik viena- Jostein Gaarder "Cirko direktoriaus duktė".

Norfoj man rodos šiuo metu vyksta leidyklos Versus Aureus knygų išpardavimas g.gif
O Gaarder knyga man patiko, joje ir turiu jo parašą thumbup.gif

Aš tai kurį laiką jau taikau sau skaitymo metodą. Kiekvieną dieną perskaityti bent po 50pls. Jeigu kurią dieną nepavyksta paskaityti, tai tie 50pls prisideda prie kitos dienos. Bet jeigu kaip vakar, per dieną perskaičiau 250psl, tai dabar laisvai keturias dienas galėčiau neskaityt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 02 11, 19:18)
mane labai sudomino šios knygos aprašymas:
http://tytoalba.lt/l...m...5&Itemid=79
Tai jau labai laukiu jos biggrin.gif

Net labai įdomi turėtų būti. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 11, 19:20)
Aš galvoju, kad literatūrine prasme ji geresnė už "Kolekcionierių" ir juo labiau už "Prancūzų leitenanto moterį". Literatūriškai ji nugludinta,  prasmių, gilių minčių joje nestinga.

Man "Kolekcionierius" yra kultinė knyga. Mažai knygų kuriose tiek jėgos, tiek įtaigumo (vien manifestas ko vertas). Jos juk neįmanoma perskaityti ramiai, kartais tiesiog fiziškai pykina. Ir kas blogiausia - numesti negali... O "Magas" - tiesiog šiaip gera knyga smile.gif.
Atsakyti