Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *50 Namučiai...

Sveikos,

Vos parsivilkau iš univero doh.gif

O parsinešiau su savimi Manuel Puig 'Moters vorės pabučiavimas'
user posted image

Dar norėjau pirkti Bret Easton Ellis "American Psycho", bet gal dar pavyks iš kur pasiskolinti ax.gif Teko filmą matyti, tai stiprus
QUOTE(Ingėnas @ 2011 02 12, 11:33)
Labas 4u.gif
Mačiau jau ir tą naująjį "Silva Rerum" leidimą. Kad kietais viršeliais (ypač jei nuo to kaina lyg ir nepadidėja) tai gal ir geriau.
Bet kas liečia BLK leidyklos knygas, daugumą jų pigiau galima įsigyti jų išparduotuvėje. Tyto alba tokios išparduotuvės neturi, ir pačioje leidykloje perkant jokių nuolaidų netaiko.

Šiaip pagal viską minkštais viršeliais knygos turėtų būti daug pigesnės už kitais viršeliais, nes daug paprastesnis technologinis procesas. Deja, pas mus nuo to kaina nepriklauso.

QUOTE(luiziana @ 2011 02 12, 13:50)

Žinai, tavo paveiksliukas priminė man skaniausią karštą šokoladą kokį man teko gerti, tai užsimaniau grįžti į kitus namus (UK) ax.gif

QUOTE(aistuliaa @ 2011 02 12, 14:50)
O ką, nemyli Lietuvos? laugh.gif

jei manęs kas nors paklaustų to, būčiau pasimetusi. Deja, neesu patriotė.... Bet smagu ir čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 02 12, 21:18)
Žinai, tavo paveiksliukas priminė man skaniausią karštą šokoladą kokį man teko gerti, tai užsimaniau grįžti į kitus namus (UK)  ax.gif
jei manęs kas nors paklaustų to, būčiau pasimetusi. Deja, neesu patriotė.... Bet smagu ir čia smile.gif


Aš ir pati negaliu pasakyti, kad myliu Lietuvą, jei jau tiksliau - myliu sau artimus žmones joje ir dėl to man čia gerai... laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 12 vasario 2011 - 20:25
Taigi seniai aisku, kad lietuviai nera patriotiska tauta...
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2011 02 12, 21:18)
O parsinešiau su savimi Manuel Puig 'Moters vorės pabučiavimas'
user posted image

Dar norėjau pirkti Bret Easton Ellis "American Psycho", bet gal dar pavyks iš kur pasiskolinti  ax.gif Teko filmą matyti, tai stiprus 


"Moters vorės pabučiavimas" labai noriu filmą pamatyti, tai knyga tikriausiai dar geresnė bus. Bret Easton Ellis- vienas iš rašytojų, apie kuriuos galvojau, kodėl lietuviai jų neišverčia. Pagaliau išvertė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2011 02 12, 19:43)
"Moters vorės pabučiavimas" labai noriu filmą pamatyti, tai knyga tikriausiai dar geresnė bus. Bret Easton Ellis- vienas iš rašytojų, apie kuriuos galvojau, kodėl lietuviai jų neišverčia. Pagaliau išvertė.  smile.gif

Jau suradau kas turi Ellis knygų, gerai kiek sutaupysiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2011 02 12, 19:04)
Agnė, gražus atsiliepimas  4u.gif Kažkaip aš jau vėl krypstu Remarko knygų link, reiks imtt kokią knygą  ax.gif


Dėkui 4u.gif

Tai ne tik krypk, bet ir skaityk bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Jungiuosi prie jusu,gal pritapsiu blush2.gif
Megstu skaityti,aisku tik kai surandu laiko,o surandu jo daznai book.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirena97 @ 2011 02 12, 20:23)
Sveikutes smile.gif
Jungiuosi prie jusu,gal pritapsiu blush2.gif
Megstu skaityti,aisku tik kai surandu laiko,o surandu jo daznai book.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif Pritapsi pritapsi, jei myli ir skaitai knygas biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien buvau Vilniaus BLK kaip skiriasi asortimentas nuo Šiaulių. doh.gif Ir išpardavimo knygų kiek daug. bigsmile.gif Nieko nepirkau,nes ir taip noriu krūvos naujų knygų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2011 02 12, 17:41)

Aš pagaliau pabaigiau Pascal Mercier "Naktinis traukinys į Lisaboną".


Gražus aprašymas, katilina. 4u.gif

Aš šiandien antrąkart pabaigiau skaityti Frajaus "Atėjūną". thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
adžani, svarbu viskas gerai baigėsi friends.gif vakar ir per žinias rodė - draugės kolegė žuvo Vilniuje per avariją

o aš pradėjau Prisiminimų dėžutė, visai maloniai pradžia skaitosi.
Atsakyti
Perskaičiau Antoine de Saint- Exupery "Mažasis princas". Buvau gana skeptiškai nusiteikusi, bet visai be reikalo- labai miela knygutė. Ypač patiko lapės žodžiai apie prisijaukinimą. Net truputį sugraudino. ax.gif
Ir dar viena patikusi vieta:

Aš žinau vieną planetą, kur gyvena ponas raudonu veidu. Jis niekad neuostė gėlės. Jis niekad nepažvelgė į žvaigždę. Jis niekad nieko nemylėjo. Jis niekad nieko neveikė, tik skaičiavo. Jis, kaip ir tu, visą dieną kartoja "Aš rimtas žmogus! Aš rimtas žmogus!"- ir vaikšto pasipūtęs it kalakutas. Bet jis ne žmogus, jis grybas! smile.gif
Atsakyti