Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai IV

QUOTE(rinarita @ 2012 06 04, 21:37)
Na, manau, kad mūsų dėstytoja tiesiog padalino tą mokomąją medžiagą į dvi dalis  unsure.gif . Nes A1 lygiui mes gavome tik iki 10 temos, o kursai baiginėjas su 7 skyriumi.. Tai , jei įmanoma, padėkit man neišmanėlei  unsure.gif


Parasyk man i AZ, atsiusiu smile.gif
Atsakyti
gal vyksta kokios pamokeles ismokti kalba skype ar kazkaip? noreciau prisijungti, nes man labai aktualiu.
Atsakyti
QUOTE(liepuke777 @ 2012 06 11, 10:12)
gal vyksta kokios pamokeles ismokti kalba skype ar kazkaip? noreciau prisijungti, nes man labai aktualiu.


Laba, siuo metu turiu grupe 3 lygio ir pora asmeniniu mokiniu smile.gif 1-2 lygio nemokamos grupes jau baigesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2012 06 11, 15:50)
Laba, siuo metu turiu grupe 3 lygio ir pora asmeniniu mokiniu smile.gif 1-2 lygio nemokamos grupes jau baigesi smile.gif

Artemide23, labai ačiū už mokomąją medžiagą. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Šią savaitę pradėsiu lankyti antro lygio kursus. Gal po to bus galimybė ir dėl trečio kreiptis.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rinarita @ 2012 06 11, 16:13)
Artemide23, labai ačiū už mokomąją medžiagą.  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Šią savaitę pradėsiu lankyti antro lygio kursus. Gal po to bus galimybė ir dėl trečio kreiptis.. wub.gif

o kur lankysite jei ne paslaptis antrą lygį?
Atsakyti
Važinėsiu iš Šiaulių į Panevėžį.
Atsakyti
QUOTE(rinarita @ 2012 06 11, 20:47)
Važinėsiu iš Šiaulių į Panevėžį.

Aišku, ačiū.

Na aš Kaune neradau dar. Gal kas žinote kur formuojama būtų grupė Kaune antro lygio? Gimnazita, kurioje ėjau pirmą dabar nerenka.
Atsakyti
QUOTE(dei @ 2012 06 11, 21:12)
Aišku, ačiū.

Na aš Kaune neradau dar. Gal kas žinote kur formuojama būtų grupė Kaune antro lygio? Gimnazita, kurioje ėjau pirmą dabar nerenka.


sveikute, bet rašo kad renka smile.gif

http://www.gimnazita..._kalbos_kursai/


Bandei pasiskambinti?
Atsakyti
QUOTE(Mamyte87 @ 2012 06 12, 10:34)
sveikute, bet rašo kad renka smile.gif

http://www.gimnazita..._kalbos_kursai/
Bandei pasiskambinti?

laba, taip, ir skambinausi ir užsiregistravau, taigi kai susirinks grupė turėtų man pranešti.
Bet sakė žmonės administracijoje minėjo, kad dėstytojai neapsiima antro lygio.

O renka ten tikriausiai pirmą lygį...
Atsakyti
Reikia man grizti i Lietuva, ir eiti destyti 2 ir 3 lygius biggrin.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai, Artemide23 smile.gif. Aš Šiauliuose taip pat Gimnazitoje teiravausi - reklamą pasileidę, kad renka A1 ir A2, tačiau realiai renkamos grupės tik A1. O į antrą lygį nebelabai kas ir susirenka, visi išdumia į Norvegiją smile.gif
Atsakyti
turbut tame ir bėda, kad i a2 vos keli norintys beateina. Tai ir nesusirenka, nieko nepadarysi, mano pussesere irgi laukia laukia, kol kokia grupės susidarys Gimnazitoje A2 Kaune, norvegų kalbos smile.gif
Atsakyti