Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai IV

As tai vis laukiu tos knygos Pa Vei smile.gif kazi ar besulauksiu...kelios merginos prisijunge per skaipa pas mane, pazadejo atsiust - ir toliau kabo...Dar neprarandu vilties sulaukt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Otra @ 2012 06 15, 09:26)
As tai vis laukiu tos knygos Pa Vei smile.gif kazi ar besulauksiu...kelios merginos prisijunge per skaipa pas mane, pazadejo atsiust - ir toliau kabo...Dar neprarandu vilties sulaukt  doh.gif


Tai nelaukite kol jums parasys ir pasiulys atsiusti, pati parasykite kuriai nors, kad atsiustu smile.gif as niekad nerasau pirmoji, nes pas mane jau tiek kontaktu del tos norvegu kalbos, kad tiesiog pasimesciau tarp ju, kai man paraso visada atsiunciu smile.gif
Atsakyti
Noriu paklausti,gal kas turit Stein pa stein zodyneli?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazoji feja: 19 birželio 2012 - 17:01
Parasykit savo skype i az, atsiusiu

quote=Otra,2012 06 15, 10:26]
As tai vis laukiu tos knygos Pa Vei smile.gif kazi ar besulauksiu...kelios merginos prisijunge per skaipa pas mane, pazadejo atsiust - ir toliau kabo...Dar neprarandu vilties sulaukt doh.gif
[/quote]


Del kursu Gimnazitoje- patarciau pries perkant kursus issiklausineti del mokytojos kompetenciju ir patirties, nes bent jau Vilniuje destytoja ne itin patyrusi, paskaitos nuobodzios. Gaila, kad siuo metu daugiau neorganzuojama kitur kursu, nes tikrai buciau prasiusi grazinti pinigus ir eiciau kitur doh.gif
Atsakyti

[/quote]
Del kursu Gimnazitoje- patarciau pries perkant kursus issiklausineti del mokytojos kompetenciju ir patirties, nes bent jau Vilniuje destytoja ne itin patyrusi, paskaitos nuobodzios. Gaila, kad siuo metu daugiau neorganzuojama kitur kursu, nes tikrai buciau prasiusi grazinti pinigus ir eiciau kitur doh.gif
[/quote]

Tikrai ne visos destytojos tokios kaip parasete 4u.gif Musu buvo thumbup.gif
Atsakyti
Laba visoms, ar galite mane naujoke apsviesti kaip su jumis mokytis kalbos norvegu ir kur ir kaip gauti ta knyga Pa vei? aciu uz info is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vytaute_kn @ 2012 06 20, 13:36)
Laba visoms, ar galite mane naujoke apsviesti kaip su jumis mokytis kalbos norvegu ir kur ir kaip gauti ta knyga Pa vei? aciu uz info is anksto 4u.gif


Laba smile.gif pradinuku grupes jau nera nemokamos smile.gif Ir taip daugiau negu metus laiko buvo smile.gif O vadoveli galiu atsiusti per skype, parasyk man i AZ smile.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Renkama pradinuku grupe, mokinsimes kalba per skype. Kaina 500 KR arba 225 LT uz visa 1 lygi (A1). Medziaga atsiunciu. Mokslu pradzia apytiksliai nuo rugpjucio vidurio.
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2012 07 01, 17:57)
Sveiki smile.gif

Renkama pradinuku grupe, mokinsimes kalba per skype. Kaina 500 KR arba 225 LT uz visa 1 lygi (A1). Medziaga atsiunciu. Mokslu pradzia apytiksliai nuo rugpjucio vidurio.

thumbup.gif aš ko gero jungsiuos.
Jei gali papasakok plačiau kaip ten vyksta tas mokymasis - mokomės iš Pa Vei? kiek skyrių išeisim? kiek dienų per sav "susitinkam"? kokia forma vyksta pamokos? ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dei @ 2012 07 05, 23:50)
thumbup.gif  aš ko gero jungsiuos.
Jei gali papasakok plačiau kaip ten vyksta tas mokymasis - mokomės iš Pa Vei? kiek skyrių išeisim? kiek dienų per sav "susitinkam"? kokia forma vyksta pamokos? ir pan. smile.gif


1 lygis 1-10 temu smile.gif
Per savaite susitiktume du kartus. Zmones patys issinagrineja tema, padaro uzd, o kartu per skype tikrinames ar uzd padarytos gerai, jeigu buna neaiskumu del gramtikos, tada paaiskinu as. Skatinu pradziai issinagrineti viska patiems, nes tokiu budu labiau prisimeni viska, plius uzsitvirtina, jeigu dar as paaikinu. Tarp uzd buna, kad duodu testu, pasitikrinimui smile.gif
Atsakyti
Jei kursite dar nuo rugpjūčio mėn 3 lygio grupę ir aš mielai prisijungčiau smile.gif
Mano skype - blokste
Atsakyti
QUOTE(thewild @ 2012 07 09, 12:56)
Jei kursite dar nuo rugpjūčio mėn 3 lygio grupę ir aš mielai prisijungčiau smile.gif
Mano skype - blokste


3 lygio yra, bet mes jau ipusejome smile.gif
Atsakyti