Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

QUOTE(SECREAT @ 2011 02 01, 22:28)
ajaj kokia nelaime...kokis geris islietas....  unsure.gif

uhu, gaila labai verysad.gif Ziopla visai. Norejau plaukus pamaitint ir kaip paverciau ir..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 02 01, 21:32)
uhu, gaila labai  verysad.gif Ziopla visai. Norejau plaukus pamaitint ir kaip paverciau ir..... doh.gif

tai dabar maitinimo gavosi per akis cool.gif
Atsakyti
Merginos, turiu tokių klausimukų, ką manote apie ea naudojimą jaunesnėms panelėms, mano sesei 18 m. ir galvoju ar galiu jai į kremą lašinti ea, ar dėti mažesnį jų kiekį (1-2 lašiukus), ar geriau visai nedėt? Na ir ką manot apie AHA rūgštis tokio amžiaus odai? Tarkim jei tik kaukytes dabar karts nuo karto padaryti? nenoriu pridaryti, ko nereikia..
Placebo mano kompas rodo ne rausvą, o rusvą to blizgio spalvą. O kaip pats blizgis gavosi? malonus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 01 vasario 2011 - 21:58
Placebo man ir atrodo, kad ten labiau rusva spalvyte, o ne rozine 4u.gif o kaip pats blizgis, malonus lupom bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 02 01, 21:41)
Placebo mano kompas rodo ne rausvą, o rusvą to blizgio spalvą. O kaip pats blizgis gavosi? malonus?


Ane? o man rodo švelniai rožinę biggrin.gif
Blizgis, manyčiau, geras, malonus ant lūpų. Tik su tais mano skiedimais (po to dar mica brilliant daugiau įbėriau) per daug perlamutro doh.gif Žiūrėsiu dar ryt dienos šviesoj...
Atsakyti
QUOTE(Placebo. @ 2011 02 01, 22:53)
Ane? o man rodo švelniai rožinę biggrin.gif

man irgi svelniai rozine rodo
Atsakyti
Na, dar prie progos pasibėdavosiu blush2.gif
Prieš kelias dienas dariausi ir pomadą plaukams (galiukams), dėjau kokosų aliejaus, nilinio sviestmedžio, sezamų aliejaus, BTMS emulsiklio, apelsinų ea ir augalinio glicerino įlašinau, kuris, pasirodo netirpsta aliejuje. Aš ir žiuriu, kad kitą dieną paviršiuj skystimėlis plaukioja, išmaišiau, po kurio laiko vėl plaukioja doh.gif Pasirodo netirpsta. Ir to skystimėlio daugoka, silikono tai tik kelis lašiukus lašinau, negi ir sezamų aliejus atsiskyrė unsure.gif skystymėlis toks neaiškus, aliejingas...žodžiu, mistika, nesiseka biggrin.gif
Papildyta:
Nu gerai gerai, švelniai rusvai rožinė... bet rožinė biggrin.gif
noriu tokios spalvos kaip paveiksliuky verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Placebo.: 01 vasario 2011 - 22:05
QUOTE(Galadrielė @ 2011 02 01, 17:41)
Pavadinimų norėjau todėl, kad bendradarbis poryt važiuoja į Angliją keliom dienom, sakė žino kelias eko parduotuves Londone, tai maniau gal parvežtų smile.gif


oij tai labai naivu, nes tai sampunu bazes, kuriu UK gali visai ir nebuti, net pacioje FR jomis gali prekiauti tk AZ ir niekas kitas.
nereiketu drauges varginti su tokiais prasymais schmoll.gif

QUOTE(Placebo. @ 2011 02 01, 21:31)
Sveikos, atėjau pasiguosti...
Dariausi tokį lūpų blizgį

roziniam reikejo sitos - user posted image

QUOTE(Flos @ 2011 02 01, 21:41)
Merginos, turiu tokių klausimukų, ką manote apie ea naudojimą jaunesnėms panelėms, mano sesei 18 m. ir galvoju ar galiu jai į kremą lašinti ea, ar dėti mažesnį jų kiekį (1-2 lašiukus), ar geriau visai nedėt? Na ir ką manot apie AHA rūgštis tokio amžiaus odai? Tarkim jei tik kaukytes dabar karts nuo karto padaryti? nenoriu pridaryti, ko nereikia..
Placebo mano kompas rodo ne rausvą, o rusvą to blizgio spalvą. O kaip pats blizgis gavosi? malonus?

o kas blogai su EA? kodel ju nebutu galima naudoti 18-metems?
aha rugstis, naudojama mazais kiekiais i kauke ir nieko baisaus, tik klausimas ar jai jos reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2011 02 01, 23:15)
o kas blogai su EA? kodel ju nebutu galima naudoti 18-metems?
aha rugstis, naudojama mazais kiekiais i kauke ir nieko baisaus, tik klausimas ar jai jos reikia  ax.gif

Nebuvau iki šiol susimąsčiusi apie jų naudojimą, kol neperskaičiau jog vaikams vengiama. Tada mintis nušoko į pelargonijas, jos hormonus reguliuoja, tai išsigandau kad neprireguliuotų ko nereikia biggrin.gif
Kaukytę su AHA tepiau ant smakro, kaktos ir nosies, kur kemšasi oda, yra dėmelių ir paberta.
Dabar sau pradėjau su AHA ciklą, kaukę kelis kartus dėjausi (pagal AZ nusižiūrėta, darausi hidrolatą su guaru patirštinus į 5 ml lašinu 1 laš. aha), ir pasidariau silpną kremuką. Bijau per daug save džiuginti, tačiau dėmelės tiesiog kiekvieną dieną nyksta vis labiau, oda lygėja, labai švelni. Tik labai nubalau, nes nusiplovė kremo su DHA poveikis, bet jeigu taip ir toliau gražės, būsiu labai labai laiminga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 01 vasario 2011 - 22:35
QUOTE(Flos @ 2011 02 01, 23:32)
Nebuvau iki šiol susimąsčiusi apie jų naudojimą, kol neperskaičiau jog vaikams vengiama. Tada mintis nušoko į pelargonijas, jos hormonus reguliuoja, tai išsigandau kad neprireguliuotų ko nereikia biggrin.gif
Kaukytę su AHA tepiau ant smakro, kaktos ir nosies, kur kemšasi oda, yra dėmelių ir paberta. 
Dabar sau pradėjau su AHA ciklą, kaukę kelis kartus dėjausi (pagal AZ nusižiūrėta, darausi hidrolatą su guaru patirštinus į 5 ml lašinu 1 laš. aha), ir pasidariau silpną kremuką. Bijau per daug save džiuginti, tačiau dėmelės tiesiog kiekvieną dieną nyksta vis labiau, oda lygėja, labai švelni. Tik labai nubalau, nes nusiplovė kremo su DHA poveikis, bet jeigu taip ir toliau gražės, būsiu labai labai laiminga smile.gif

Knygoje AROMATERAPIJA NUO A IKI Z nerašo, kad nevartoti vaikams. Yra tik išskirta : Kurių negalima naudoti nėštumo metu, pirmus tris nėštumo mėnesius, kurių negalima epileptikams, aliejai, kuriais galima apsinuodyti, dirginantys odą ir darantys ją jautresnę, bei aliejai , sustiprinantys odos jautrumą šviesai. O jūsų sesė juk ne vaikas. Jeigu kuri nors grupė domina, galiu surašyti ax.gif
Atsakyti
merginos,o gal koki labai paprastuti recepta kaukes su AHA zinot?kad mazai ko reiktu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, sakykit, o kodėl natūralūs aliejai galioja taip ilgai- 2 metus? Ar naudojant juos butina laikyti sterialiai, kad nepatektų bakterijos ir pan.? Tiesiog vat iškilo toks klausimas, kodėl natūralus produktas taip ilgai galioja...
Ačiū jums labai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasytė: 02 vasario 2011 - 00:08