Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios

Tai yra augalinis riebalas ir niekas daugiau. Ir riebalams baisiausias ne mikrobinis užterštumas (tiesiog mikroorganizmams tai savaime nepalanki terpė daugintis), o oksidacija, kurią pagreitina deguonis ir tiesioginė šviesa, šiluma.
Tad jei aliejus bus laikomas atitinkamoje taroje (uktame tamsaus stiklo butelyje) ir atitinkamomis sąlygomis (tamsioje, vėsesnėje - ne tiesioginės saulės ir šilumos veikiamoje vietoje), tai jis 'galios' net ne 2, o ir daugiau metų.
Atsakyti
Manau, tą bodyline.lt (lyg taip vadinosi g.gif ) pradedančioms reikia įrašyti, gal kokybė dar abejotina (nes nebandėm), bet kaina priimtina, gal pamėginimui ir užsikabinimui ir nereik iš užsienio siųstis...

Mergaitės - jei kas pirksit svarstyklytes iš užsiesio, tas už 6,25S - gal galėtumėt ir man pagriebt? Bandžiau savo Visa apmokėt, bet neleido...
Atsakyti
Sveikos, praitoje temoje kalbejote apie indelius. Tai as nusipirkau per akcija vaikisku tyreliu gal po 1lt, dabar turiu mazu stikliniu indeliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2011 02 02, 11:27)
Manau, tą bodyline.lt (lyg taip vadinosi g.gif ) pradedančioms reikia įrašyti, gal kokybė dar abejotina (nes nebandėm), bet kaina priimtina, gal pamėginimui ir užsikabinimui ir nereik iš užsienio siųstis...

Mergaitės - jei kas pirksit svarstyklytes iš užsiesio, tas už 6,25S - gal galėtumėt ir man pagriebt? Bandžiau savo Visa apmokėt, bet neleido...

Ir man paimkit, tik gyvenu Kazlu Rudoj tai dar iki manes siuntimas kainuos, bet man labai reiktu o jos visai nebrangios
Atsakyti
Na, as del eteriniu alieju vaikams, manau kad yra tokiu, kuriuos galima naudoti, ir tokiu, kuriu reiktu vengti... Levandas zinau kad tikrai galima, citrusu as kazkaip nebijau, KN juk turi net vaikams "mikrobu musykle". Tad manau kad galima, tik saikingai. Tik va idomu butu zinoti daugiu tokiu galima/negalima...
Atsakyti
Gal galit, ta prancuziska lupu blizgio recepteli parasyti. Kazkodel man butent to psl. neisvercia, raso jog neteisingas puslapio adresas.

As tai pirkciau 60 ml stiklinius indelius is Suva, gal dar kas prisijungtu is Vilniaus? Rasykit i AZ

Labai uzsimaniau ir as mazo plaktuvelio. Gal kas turit patirties ir galit paprotinti, ka geriau pirkti (kainos /kokybes santykis) ar pieno plakikli ar ta spec. kremams?
Atsakyti
Galvoju, kad man reikia va tokio va g.gif Kažin, gerai galvoju? biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Atsiprasau, kad pasikartosiu - ar niekas nera naudojes g.gif ?
QUOTE(Shana @ 2011 02 01, 11:14)
Sveikos.
ar kas nors yra gamines su situo
http://www.aromantic...-organic-uk.htm
4u.gif

Atsakyti
4u.gif sveikutes,perskaiciau visus jusu blogus,bet recepto kremo rankoms,gaminamo naudojant glicerina,neradau,kur galeciau surasti? ax.gif
Atsakyti
bella272 aciu uz svarstykliu nuoroda 4u.gif

As galeciau apsiimti stiklainiuku pirkima is www.suva.lt Mergaitem is kitu miestu galeciau persiusti, taigi jei dar yra norinciu, junkites mirksiukas.gif
Rudo stiklo indukai 30 ml su juodu uzsukamu dangteliu (dangtelis su balta tarpine), viso 72 vnt:
1. Liurda - 15 vnt, Vilnius
2. godė - 15 vnt, miestas???
3. Taskuotas_vabalas???

user posted image
user posted image

Vakar pabandziau Palomos krema be emulsikliu pasigaminti, bet nesigavo unsure.gif Tucumos sviesto neturejau, tai sviestmedzio 25 g dejau, vietoj sezamu al. - jojobos al., vietoj Ylang ylang vandens - Levandu hidrolato.
Issukus sviesta su aliejum ir pradejus pilti vandeni, susijunge koks 20 ml, o like 20 ml - taip ir liko plaukioti. Beda nedidele, ta vandeneli ant vatos uzsipilu ir veida nusivalau biggrin.gif bet jau kvapas levandu hidrolato doh.gif Nu levandas as labai myliu, prisisejau galybe, plantacija ruosiuos auginti biggrin.gif bet nuo hidrolato kvapo net galva issiskausta. O dar ciela litra is AZ nusipirkau doh.gif Reiks pilstyt i mazesne tara ir i pardavimu tema keliauti, kaina labai gera lyginant su LT parduotuvem
Merginos, o kaip jum levandu kvapas? Turiu dar roziu hidrolata, tai kvapas skaniai intensyvus, nors jausmas ant veido man labiau su levandu hidrolatu patinka.
http://palomaslabora...emulsikliu.html
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 02 02, 14:41)

Merginos, o kaip jum levandu kvapas?


Turiu irgi iš AZ, tai atsidarius net atsilošti reikėjo nuo kvapo intensyvumo biggrin.gif Bet po kelių savaičių naudojimo ant veido pradėjo labai patikti kaip jis kvepia, kažkaip nedaug jo gi pasiskirsto ant veido ir dingsta tas intensyvumas smile.gif Susigyvensit mirksiukas.gif
Atsakyti
Palomina, tavo bloge maciau, kad gaminai krema be emulsikliu. Tavo kremas ziuriu toks purus gavosi, o as vakar bandziau, tai mano toks skystimelis.
Proporcijos lyg ir tokios pat, bet as dar kokosu aliejaus dejau. Gal jie man viska sugadino. O gal mazokai saukau?
Atsakyti