Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 6 tema

na as spalvas derinau prie tapetu, tai pasiemiau tapeta ir pirma issirinkau kelias spalvas is paletes derancias, paskui nesiausi i dienos sviesa ir prisitaikiau tip top. Taigi man dazymas pavyko is pirmo karto.
Kaip ir cia kazkas rase, pirma reikia pasirinkti pagrindine spalva, o tuos sviesesnius tonus tada ziureti tos spalvos.
Taigi aisku dar ta spalva pasikeicia sustacius baldus, nuo apsvietimo. Tuo paciu apsvietimu ta spalva dar galima kazkiek koreguoti.

Nezinau, gal jus labai gilinates, gal ten tas atspalvis kitam ir nepastebimas. O tuo labiau su laiku vistiek devisi ir dazai ir blanksta nuo saules.
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 02 25, 09:47)
O iš kur ėmėt pavyzdį?

Paskutinį kartą reikėjo dažyvės lovai. Tai iš palėtės išsirinkau dažus, pasakiau, kad mano dažyvė atrodytų tiksliai kaip tie dažai atspausdinti ant popieriaus (ne taip, kaip inde). Dariausi Himėjoje, jie man visada pataiko.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 24, 23:01)
JEI KAS TOKIA SPALVA ISGAUSIT, SAKYKIT  bigsmile.gif

tokia spalva... ryte ar vakare, sauleta diena ar apsiniaukusia, prie lemputes ar dienos sviesos, dideliame ar mazame kambaryje, pirmame ar antrame aukste lotuliukas.gif ?

Visiskai ir galutinai isitikinau, kad sienu spalva - tai loterija.
Keleta spalvu del sportinio intereso padaziau ivairaus dydzio kambariuose, skirtinguose aukstuose ir skirtingose pasaulio saliu pusese. Ir netgi tame paciame kambaryje ant skirtingu sienu. Visur ta pati spalva atrode skirtingai!.
Man labiausiai patikusi wub.gif koridoriu-laiptines-drabuzines spalva (visur vienoda) sviesios dienos metu yra bent kokiu 5 atspalviu.
Be to, spalva galiausiai isryskeja tada, kai susideda grindys, durys, susistato baldai ir susikabina uzuolaidos.

Kaip Dumblas ir minejo, geriausia spalvas rinktis pagal pavadinimus (ne kodus) - magnolija, vanile, persikas, meta... tada bent jau aisku kuria kryptimi einama.
Labiausiai nevykes mano pasirinkimas buvo "grietineles" spalva (bent jau taip ant to 2 cm dydzio paletes lopinelio atrode), o gavosi baltai citrinine, ypac kai pasviesdavo saule doh.gif , i ja vos paziurejus daresi bloga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 25 vasario 2011 - 10:39
QUOTE(Kristaline @ 2011 02 25, 10:47)
O jei išgausit tokią spalvą, man sakykit  thumbup.gif
Papildyta:

Nu man tai tikras košmaras buvo rinktis splavas...  tai į vieną pusę stipriai perlenkiau, tai į kitą doh.gif , ir iš 5 variantų išsirinkau artimiausią, bet dar toli iki norimo...
(Jau nebeleidau sau daugiau bandyti, nes ir kainuoja tie pamėginimai...  blush2.gif )
O iš kur ėmėt pavyzdį? Paskutinį kartą prieš važiuodama rinktis spalvų perverčiau krūvą žurnalų, kad atrasti reikiamą atspalvį, išsikirpau mano akimis tinkamą atspalvį ir pagal tą popieriaus skiautelę bandžiau atitaikyt paletę  lotuliukas.gif Aišku, varčiau ir karpiau ne inerjero žurnalus  tongue.gif , o pagal nuotraukas kompiuteryje labai sudėtinga parinkti spalvą... nebent kas turi nešiojamą  lotuliukas.gif

O kada tau reikia tos spalvos?
As ta pirma spalva rinksiu holui, derinsiu atspalvi prie antro auksto tapetu.
Tai arba nuotraukas atsispausdinsiu, kur yra norimos spalvos arba su visu laptopu keliausiu i parde biggrin.gif
Kazkada menesi laiko rinkausi 15 spalvu, tiko 5, o 5 buvo isvis kosmaras, taigi as tik uz bandyma bandyma, o ne iskart pirkti visa kieki.
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2011 02 25, 11:37)
tokia spalva... ryte ar vakare, sauleta diena ar apsiniaukusia, prie lemputes ar dienos sviesos, dideliame ar mazame kambaryje, pirmame ar antrame aukste  lotuliukas.gif ?


As suprantu, kad visada ta spalva nebus vienoda.
Man reikia svetainei, kuri yra siaures vakaruose, tai as to rudumo noriu su vos vos geltonumo, kad duotu siltuma.
Kur idejau foto, tai kur foto su baltom durim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 25 vasario 2011 - 10:47
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 25, 10:44)
O kada tau reikia tos spalvos?
As ta pirma spalva rinksiu holui, derinsiu atspalvi prie antro auksto tapetu.
Tai arba nuotraukas atsispausdinsiu, kur yra norimos spalvos arba su visu laptopu keliausiu i parde biggrin.gif

Aš laptopo neturiu, dėl to pirmąkart labai pasigailėjau rolleyes.gif , o spausdint net nebandžiau, nes reikia labai jau gero spausdintuvo, kad tiksliai atspalvį atspausdintų, o dar ir nuo monitoriaus spalva labai priklauso...
Dar negreit reikės - gal po kelių mėnesių kažkur g.gif nes dabar tvarkomės miegamąjį, o jam atliko dažai nuo vaikų kambario (mat nusprendžiau kita spalva dažyt ax.gif ). Jeigu pavyktų kažką panašaus išgaut, būčiau labai dėkinga už koduką ir dažų firmą 4u.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 25, 10:44)
Kazkada menesi laiko rinkausi 15 spalvu, tiko 5, o 5 buvo isvis kosmaras, taigi as tik uz bandyma bandyma, o ne iskart pirkti visa kieki.

Tą tai aš jau suprata, bet negaliu sau leisti bandyt be galo... doh.gif
Vis tik šiokios patirties įgavau, kitąsyk jau bus lengviau ax.gif .

Ačiū visoms už patarimus wub.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 25, 10:44)
Papildyta:
As suprantu, kad visada ta spalva nebus vienoda.
Man reikia svetainei, kuri yra siaures vakaruose, tai as to rudumo noriu su vos vos geltonumo, kad duotu siltuma.
Kur idejau foto, tai kur foto su baltom durim.

Aš irgi norėjau šiltos rudos spalvos, man čia labai jau slidu pasirodė biggrin.gif
Atsakyti
Jauciu apsistojau ties sita lovyte maziukui is IKEA.

Tokia man grazi:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 02 24, 22:18)
paziurejau ikea.de ir is karto pasitaisau -
plevele (apsaugine) apklijuotas veidrodis, o ne remas. Tada remas turbut yra dazytas  thumbup.gif .


Va va, ir aš vokiškam puslapy pažiūrėjau, kad ne apie rėmo apklijavimą kalbama biggrin.gif Tada jei auksiniai rėmai mediniai ir dažyti, tai ir sidabrinis turėtų toks pat būti.
Dar ir kainas palyginau mirksiukas.gif Perkant Lenkijoj keliasdešimt Lt nuo vieno veidrodžio susitaupo. Nedaug, bet jei keletos reikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 25 vasario 2011 - 12:17
QUOTE(wilike @ 2011 02 25, 12:02)
na as spalvas derinau prie tapetu, tai pasiemiau tapeta ir pirma issirinkau kelias spalvas is paletes derancias, paskui nesiausi i dienos sviesa ir prisitaikiau tip top. Taigi man dazymas pavyko is pirmo karto.


Elgiausi lygiai taip pat ir rezultatas tenkina.
Nepamirškim, kad kiekvienas iš mūsų spalvas matome šiek tiek kitaip, tiksliau sakant, jas suvokiame skirtingai. Kartą ginčijomės su draugais, kokią spalvą kuris mato, kaip pavyzdį paėmėm vieno megztinį, tai vienam jis atrodo rudas, kitam - pilkas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juma81: 25 vasario 2011 - 12:30

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 24, 21:32)
Jei pradetume gylintis i istorija, tai cia ne puses, ka dedam, rodom, nebetiktu tai temai.

drinks_cheers.gif
mes irgi desim name savo sekcija azuoline 4,5m smile.gif


virduliukas jau rado nauja seimininke (buvo net kelios norincios mamytes) , tad pagalvojau, kad galetume pasiulyti viena kitai daikteliu, kuriu nepritaikem, nes panasaus skonio temele ir kitai gal labai tiks ... ax.gif
Atsakyti
Merginos,reikia patarimo 4u.gif

Jau kelinta savaite suku galva del spintos pasirinkimo miegamajame.Butu namas,butu persirengimo kamabarys,o dabar dvieju kambariu butas tai nera didelio pasirinkimo.Na ir niekaip nenusprendziu kokia spinta rinktis.Kol kas turim tik lova,grindis ir stalines lempas...Uzuolaidos ir sienu spalva rinksiuos veliau.
Lova
http://www.obc-uk.ne...ed-pettigoe.htm

Lempos

http://www.chandelie...ucts_view_all=1

Grindys siek tiek sviesesnes nei sitos,paskutines nupirkom -jau isimtos is pavyzdziu.

http://www.ukfloorin...r_Flooring.html

Tai va ir galvoju,lovos remai juodi,lempu kotai juodi reiketu kaip ir juodu staliuku salia lovos.Jei staliukai juodi,tai tiktu spinta juoda,bet tada kambarys labai tamsus bus.

Jei spinta ruda bus,tai jei mazdaug grindu spalvos tai atrodys per daug vientisai,jei kitokia medzio spalva ar ne per didele makalyne.
Nu vienu zodziu pasimeciau,gal jus kokiu ideju pametetumet? 4u.gif

Mamagabi,vakar issiunciau kirkdale i LT.Pagamino greitai,baldus turejom per desimt dienu nuo uzsakymo.Per daug neispakavom,sofa iki puses "isrengem",kokybe matosi liuks,vaizdas liuks,nu zodziu nesigailiu,kad pirkau,jauciasi,kad tarnaus ilgai.Uz 3viete sofa ir didziuli foteli mokejau £150.00 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 25 vasario 2011 - 14:22
QUOTE(valpurgija @ 2011 02 25, 13:25)
drinks_cheers.gif
mes irgi desim name savo sekcija azuoline 4,5m  smile.gif
virduliukas jau rado nauja seimininke (buvo net kelios norincios mamytes) , tad pagalvojau, kad galetume pasiulyti viena kitai daikteliu, kuriu nepritaikem, nes  panasaus skonio  temele ir kitai gal labai tiks ... ax.gif


Tikrai pritariu del daikteliu siulymo, juolab kad ir pati turiu keleta graziu, bet mano namuose 'neprigijusiu' daiktu. Tik turbut sioje temoje tam nebutu tinkamiausia vieta - gal reiktu sukurti atskira temele su atitinkamu pavadinimu skelbimu skyrelyje?

nenoriu veltis i tolesnius gincus, bet nesusilaikysiu ir replikuosiu - istorija buvo pamineta kalbant apie tai, kas yra klasikiniai baldai ir nereiketu istorijos reiksmes nuvertinti tik del to, kad kazkam patinka arba nepatinka sekcijos lotuliukas.gif Juk butu keista, jei klasikos gerbejos nemyletu istorijos (ypac taikomosios dailes!) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2011 02 25, 15:25)
Tikrai pritariu del daikteliu siulymo, juolab kad ir pati turiu keleta graziu, bet mano namuose 'neprigijusiu' daiktu. Tik turbut sioje temoje tam nebutu tinkamiausia vieta - gal reiktu sukurti atskira temele su atitinkamu pavadinimu skelbimu skyrelyje?

nenoriu veltis i tolesnius gincus, bet nesusilaikysiu ir replikuosiu - istorija buvo pamineta kalbant apie tai, kas yra klasikiniai baldai ir nereiketu istorijos reiksmes nuvertinti tik del to, kad kazkam patinka arba nepatinka sekcijos lotuliukas.gif Juk butu keista, jei klasikos gerbejos nemyletu istorijos (ypac taikomosios dailes!) mirksiukas.gif


LAbai domiuosi butent realia klasika. t.y. autentiskais dvarais , namai ir t.t. ir tikrai Britanijoje nenaudoja sekciju. schmoll.gif Todel pritariu Cobrei. kad sekcijos pagamintos klasikiniu stiliumi, bet jos nebudingos klasikiniams interjerams.
Ir fraze "man grazu" yra sventa. biggrin.gif
Atsakyti