Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 6 tema

QUOTE(Tuoj @ 2011 02 23, 21:21)
Sveikos,
įmesiu ir aš savo "klasikos" nuotraukyčių. Jei kas labai rėžia akį, bučiau dėkinga už pastabas 4u.gif



Pats namukas tiesiog wub.gif
Viduje viskas atrodo, tiesiog ka tik suvezta ir pastatyta, toks vaizdas , kad dar negyvenama smile.gif Gal taip ir yra biggrin.gif
Svetaine thumbup.gif , manau, kad su laiku bus is vis wub.gif Virtuveje nuimciau ta lentyna, prie lango. tas langas nera toks didelis, kad ji dar uzdengti ax.gif
Valgomojo kedziu tikrai neliesciau, stalas g.gif nera aisku kaip naturaliai atrodo . Kol kas uztektu ant stalo patiesti servetele, artimo kolorito kedziu apmusalams, bei ikurdinti ant jos kazka mielo ir vaizdas iskart butu kitas wub.gif

Del sekciju biggrin.gif , neturiu jos ir nepasigendu, nors zinau, jei tureciau, tai butu prikista, ko reikia ir ko nereikia, o dabar tas reikia ir nereikia visitiek kazkur iskaisiota biggrin.gif .Cia as apie pasidejima ax.gif Buta su visa sekcija pardavem, kad tik nereiktu jos kartu temptis, kito kelio jos atsikratyti nemaciau lotuliukas.gif

Mamagabi, aciu uz tura po IKEA drinks_cheers.gif Veidrodziai tikrai uzkabino g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 24 vasario 2011 - 20:45
Labai ačiū visoms dar kartelį 4u.gif
Namas kol kas gana "sterilus", ilgainiui atsiras jaukių interjero detalių.

QUOTE(BevardeX @ 2011 02 24, 09:54)
Tuoj, nuostabus jūsų namukas. Statėt? Kokio jis dydžio?

Restauravome seną, didžiąją dalį teko perstatyti, gavosi apie 110 kv.m.
QUOTE(vida777 @ 2011 02 24, 18:13)
jei kedems restauracija nebutina, palikciau be jokios abejones tokias, kokios yra  wub.gif . Jos praktiskai yra vienos is visu baldu, inesanciu namams gyvumo.

Man jos irgi patinka, kokybė gera, nieko negadinsiu smile.gif

Kas klausėt dėl virtuvės - darė nedidelė firmelė, interneto puslapio neturi, jeigu aktualu, AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 02 24, 20:28)
Na nemazas ir yra
Średnica: 55 cm
Długość kabla: 1.4 m


ačiū 4u.gif, radau, yra ir kitas didesnis, 80 cm.
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2011 02 24, 16:49)
hmm, cia jau vel butu galima uzvesti ilgiausia diskusija, kas yra laikytina klasikiniu stiliumi, o kas ne... Bet vieningo apibrezimo nera ir vieningos nuomones tikrai nerasime. Bet jei klasikiniais baldais laikytume tuos, kurie yra budingi tam tikram istoriniam laikotarpiui ar stiliui iki moderno atsiradimo, tuomet sekcija niekaip negaletu butu priskirta klasikiniams baldams. Kaip Cobre minejo, ji nebent gali buti pagaminta klasikiniu stiliumi.
Jei gerai atsimenu is taikomosios meno istorijos (gal kas zino geriau, tai galetu patikslinti blush2.gif ), sekcijinio tipo baldai atsirado kazkur XX a. desimtmetyje, taigi pagal atsiradimo laika ir konstrukcijos ypatybes (ne pagal isorine stilistika, pritaikyta tam konkreciam baldui) - tai butu retro baldas smile.gif
O ar grazu ir ar tinka - skonio reikalas ax.gif  Man asmeniskai  negrazu, bet sutinku, kad gerai pagaminta ir priderinta sekcija gali buti labai praktisku baldu...  ax.gif

Jei pradetume gylintis i istorija, tai cia ne puses, ka dedam, rodom, nebetiktu tai temai.

QUOTE(Cobre @ 2011 02 24, 17:45)
Na ne blush2.gif Tik jus klasikiniais baldais vadinate viska, kas yra to stilizuota pagal klasika. Siaip tai jei jums toks baldas patinka, tai puiku. Man jis asocijuojasi su vietos ir pasidejimo trukumo sprendimu, todel tik kazkiek nustebino sprendimas toki balda tureti naujame name.
aciukas, paaiskinai moksliskiau kazkiek  biggrin.gif  cia tas pats, kaip televizoriaus spintele  smile.gif
tik as ne gal kazkaip ne taip pakreipiau viska savo postu, nenorejau gincytis, nei ka laikome klasika, nei apie tai, jog buna graziu sekciju, nei apie tai, ar aplamai tik klasika ar provansas turi stoveti musu namuose ir tik jie yra to verti. Grazu ar negrazu, tai cia skonio reikalas. Stiliaus grynumo tikriausiai irgi cia nei viena nesiekiame. Jei kazkam atrodo patogu ir grazu, liuks, man tai kaip tik atrodo baldas is bedos, kaip tam tikru problemu sprendimas.
Mano drauge irgi state sekcija, tiesa, visai kitokia, nei Rytines Kavos, bet jos motyvai irgi tokie patys. O namas gerokai didesnis nei Rytines kavos  doh.gif Bet kai pasake pagrindini argumenta, kad jai sekcija grazu, tai daugiau prie tos temos negrizom ir man nei klausimu nekilo, nei diskutuoti daugiau buvo apie ka, nes GRAZU yra gelezinis argumentas  thumbup.gif
Kokia faina ataskaita  thumbup.gif  bigsmile.gif

Tai va, grazi man ta klasikine mano sekcija ir tiek tongue.gif ir ne apie pasidejima buvo galvojama ja perkant.
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2011 02 24, 20:48)
Man jos irgi patinka, kokybė gera, nieko negadinsiu smile.gif

super teisingai pasakyta smile.gif .
Atsakyti
Cia man labai patiko thumbup.gif :
user posted image


Grazios durys, gera sienu spalva;
JEI KAS TOKIA SPALVA ISGAUSIT, SAKYKIT bigsmile.gif
user posted image


user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 24 vasario 2011 - 23:03
nemazai teko dirbti su spalvom,galiu pasakyti,kad niekad nepataikyse spalvos pagal parduotuves spalvu palete,jos ganetinai skurdzios.Galima isgauti tik pandymo metu,miksuojant.Nes lietuvoje prekybos centrai nelabai noriai pardavineja jau su spalva pagamintas spalvas,nes jiems labiau apsimoka maisyti vietoje, todel dazu kaina gali pakilti net tvigubai.Normaliuose salyse,populiarios spalvos jau buna sumaisytos,ir pirkdamas norim spalva,tau nebereikia moketi uz spalvos ingridijantus.As dejau ant tokiu vienkartiniu verslininku, noreciau kad ir jus ant ju padetumet.
Atsakyti
QUOTE(Dumblas @ 2011 02 25, 03:15)
As dejau ant tokiu vienkartiniu  verslininku, noreciau kad ir jus ant ju padetumet.


O tai ką siūlai daryt? Dažų vis viena reikia, dėl to perkam tai, kas yra LT parduotuvėse, maišom ir bandom laimę...
Atsakyti
paciam isgauti norima spalva dar maziau sansu cool.gif o ir finansiskai tai gali kainuoti daugiau nei parduotuvej kelis kartus pasiderinti ta spalva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilike: 25 vasario 2011 - 08:43
QUOTE(wilike @ 2011 02 25, 08:42)
paciam isgauti norima spalva dar maziau sansu  cool.gif o ir finansiskai tai gali kainuoti daugiau nei parduotuvej kelis kartus pasiderinti ta spalva

O man kazžkaip nėra problemos su tuo - nuvežu man patinkančios spalvos pavyzdį, paprašau, kad tokį išgautų - dar nebuvo, kad nepavyktų. Na blogiausiu atveju iš antro karto.
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2011 02 25, 10:17)
O man kazžkaip nėra problemos su tuo - nuvežu man patinkančios spalvos pavyzdį, paprašau, kad tokį išgautų - dar nebuvo, kad nepavyktų. Na blogiausiu atveju iš antro karto.

Na man namie irgi niekada nebuvo kad nepataikyčau g.gif Bet va lauke nepataikėm su spalva, bet kaip sakiau rekesoj puikiai aptarnavo ir kiek imanoma pataise ta spalva, kas beje nieko nekainavo
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 24, 23:01)
Cia man labai patiko thumbup.gif :
user posted image
Grazios durys, gera sienu spalva;
JEI KAS TOKIA SPALVA ISGAUSIT, SAKYKIT  bigsmile.gif
......
user posted image

O jei išgausit tokią spalvą, man sakykit thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Tuoj @ 2011 02 25, 09:17)
O man kazžkaip nėra problemos su tuo - nuvežu man patinkančios spalvos pavyzdį, paprašau, kad tokį išgautų - dar nebuvo, kad nepavyktų. Na blogiausiu atveju iš antro karto.

Nu man tai tikras košmaras buvo rinktis splavas... tai į vieną pusę stipriai perlenkiau, tai į kitą doh.gif , ir iš 5 variantų išsirinkau artimiausią, bet dar toli iki norimo...
(Jau nebeleidau sau daugiau bandyti, nes ir kainuoja tie pamėginimai... blush2.gif )
O iš kur ėmėt pavyzdį? Paskutinį kartą prieš važiuodama rinktis spalvų perverčiau krūvą žurnalų, kad atrasti reikiamą atspalvį, išsikirpau mano akimis tinkamą atspalvį ir pagal tą popieriaus skiautelę bandžiau atitaikyt paletę lotuliukas.gif Aišku, varčiau ir karpiau ne inerjero žurnalus tongue.gif , o pagal nuotraukas kompiuteryje labai sudėtinga parinkti spalvą... nebent kas turi nešiojamą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 25 vasario 2011 - 09:53