Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 6 tema

vanesax, vaiku kambarius jau esu isgyrusi, miegamasis irgi wub.gif wub.gif wub.gif labai silti ir jaukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(seima is 5 @ 2011 02 05, 15:16)
As irgi uzdejau 10cm, kai aukstos lubos na, nesiziuri, norisi platesniu, ir kokiu 2cm plocio... schmoll.gif
doh.gif KUR YRA AUKSTU PIRKTI? Nerandu...
Atrodo sioje temoje buvo apie tai diskutuojama?

O koks lubu aukstis? Pas mus 290cm.
Galim kokia foto sienos su grindu apvadais 10cm. ax.gif ? As vis galvojau, kad 10cm. uzteks, o dabar susimasciau g.gif
O kur foto i emeila siuntei tai ten nera dar apvadu, o tapetai tai grazus smile.gif
O tai apvadai 30lt uz metra g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 05 vasario 2011 - 16:37
Iriska, jei dar nevelu, as irgi uz dryzuotus tapetus, jau kazkada ir anksciau juos siuliau. Man asmeniskai dryzuoti super super grazu wub.gif
O tas vos vos gelsvas atsapalviukas su svetaine susisauktu. Ir tie platus plintusai prie ju mmm kaip grazu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2011 02 04, 22:35)

vanesax - kur pirkta lovos uztiesalas ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(seima is 5 @ 2011 02 05, 14:16)
As irgi uzdejau 10cm, kai aukstos lubos na, nesiziuri, norisi platesniu, ir kokiu 2cm plocio... schmoll.gif
doh.gif KUR YRA AUKSTU PIRKTI? Nerandu...
Atrodo sioje temoje buvo apie tai diskutuojama?

garantuoju, kad 10 cm nesiziuri.
Mums is karto buvo padare per klaida 2 cm storio, tai pasieme atgal, nuobliavo tuos 2 mm ir vel atveze thumbup.gif .
Priklausomai nuo to, kokio masyvumo bus durys ir kokio storio duru staktu apvadai, galima rinktis storesnius grindu apvadus.
Pas mus staktu apvadai nestori, tai 2 cm storio grindjuostes atrode per masyviai ir per daug griozdiskai. Tikrai 2-juose mm yra labai didelis skirtumas.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 02 04, 21:13)
mano giliu supratimu, tai butent lietuvoje. siustis tik tuo atveju, jei kazko jau nerandi cia, arba cia brangus, o uzsienuje randi pigiau. Tu paieskok dryzuotu tapetu kataloguose, manau rasi ka nors tinkamo. Na bent jau pabandyk  mirksiukas.gif


As neturiu galimybes po parduotuves vaikstineti, nes vaikas su manim. O jis daugiau ,kaip 15 min parduotuvei neisbuna. Todel man idealus variantas susirasti viska internete.
O LT parduotuves nieko pasiulyti internete nesiruosia schmoll.gif
Atsakyti
Kas plytelių ieškojote? Galbūt iš čia kas nors tiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 02 05, 20:39)
garantuoju, kad 10 cm nesiziuri.
Mums is karto buvo padare per klaida 2 cm storio, tai pasieme atgal, nuobliavo tuos 2 mm ir vel atveze  thumbup.gif .
Priklausomai nuo to, kokio masyvumo bus durys ir kokio storio duru staktu apvadai, galima rinktis storesnius grindu apvadus.
Pas mus staktu apvadai nestori, tai 2 cm storio grindjuostes atrode per masyviai ir per daug griozdiskai. Tikrai 2-juose mm yra labai didelis skirtumas.

Nuotraukos su grindimis neturiu, gal rytoj nufotografuosiu idesiu.... O tapetai is Dubingiu Stiliaus Arteles...Ech kaina, tai blink.gif , bet patiko mums jie, ko del grozio nepadarysi... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Iriska @ 2011 02 05, 22:44)
As neturiu galimybes po parduotuves vaikstineti, nes vaikas su manim. O jis daugiau ,kaip 15 min parduotuvei neisbuna. Todel man idealus variantas susirasti viska internete.
O LT parduotuves nieko pasiulyti internete nesiruosia  schmoll.gif

Pas mane tas pats variantas... nieko nera Lt, o kazi jei is kur siustis grindjuostes? Gal kas bandet?
Atsakyti
Aciu ,merginos, uz grazius zodzius. Kiek cia i tema, net pati nenutuokiu, keleta kartu esu minejusi, kad net nezinau koks konkreciai stilius mane traukia. Bet , kad greit jo tokio susikurti neina, tai tikra tiesa, dauguma daiktu kazkaip atsiranda savo laiku ir neplanuotai.Kadangi daug ka sena ( norom ar nenorom smile.gif ), tenka prikelti naujam gyvenimui- diagnoze "provansas" biggrin.gif

QUOTE(IvetaJ @ 2011 02 04, 21:45)

Labai smalsu, o kaip dekoruota virtuvė  g.gif

Virtuve dekoruota...kazkiek, bet mano manymu, net dekorai negelbeja, turiu vizija, kokios virtuves noreciau, tai jei pavyks ja igyvendinti, butinai pasidalinsiu smile.gif
QUOTE(bugagašenka @ 2011 02 05, 12:28)
jūsų virtuvė labai graži įpatingai tos servetkos spintelėse grožio ir jaukumo net gal sakyčiau kažkokio sentimentalumo suteikia, man labai patiko.

Labai gražūs namai, sveikinu

Aciu 4u.gif
Ten valgomojo zona svetaineje. Galiu pasakyti, kad svetaineje daugiau nera jokiu sekciju, apart dar vienos komodos is tos pacios serijos.

QUOTE(kristina-buziene @ 2011 02 05, 17:21)
vanesax - kur pirkta lovos uztiesalas ?  ax.gif

Uztiesalas pirktas cia 4u.gif

http://andeja.lt/mus...o-senamiestyje/

QUOTE(aistukas @ 2011 02 05, 16:55)
Iriska, jei dar nevelu, as irgi uz dryzuotus tapetus

drinks_cheers.gif jei dar ne velu, tik uz dryziukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2011 02 05, 22:14)
jei dar ne velu, tik uz dryziukus  wub.gif

Toks klausimėlis, kas nėrė dukrelei lovatiesę ar pirkta ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 02 05, 22:44)
Toks klausimėlis, kas nėrė dukrelei lovatiesę ar pirkta ax.gif ?

Pas mane abu berniukai biggrin.gif Lovatiese pirkta Humanoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2011 02 05, 22:47)
Pas mane abu berniukai  biggrin.gif Lovatiese pirkta Humanoje  smile.gif

Sorry, kažkaip pagalvojau, kad mergytės lova ten ax.gif
Atsakyti