Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 6 tema

QUOTE(Aga @ 2011 02 05, 22:48)
Sorry, kažkaip pagalvojau, kad mergytės lova ten ax.gif

Tikrai nieko tokio biggrin.gif
Beda ta, kad pas mus berniukai isprausti i tam tikrus remus, tiek kambario dekoravime tiek aprangoje. Jei tik maniskiai nora pareikstu as jiems ir lele ant lovos ikurdinciau biggrin.gif .Kazkaip labai ramiai i tai ziuriu, man berniukas asocijuojasi ne tik su masinytem , kareiveliais ir t.t. Net rengdama buna, kad ir skarele su gelytem parisu biggrin.gif Ir tai tikrai nesusije su neisipildziusiais lukesciais, trecio irgi berniuko noreciau biggrin.gif
Atsakyti
nu šaunu thumbup.gif aš tai kasyčių labai norėčiau ax.gif flirt.gif
Atsakyti
Vanesax, labai jaukus interjeras wub.gif


O as noriu paklausti, kokia jusu nuomone, jei vonioje plyteles klijuotos dvieju rusiu, dydis 10x10, iki puses tamsesnes ryzos spalvos, nuo puses eina istrizai plyteles, to paties stiliaus, tik sviesesnes, plius su dekoruotom plytelem, kas kelios plyteles (panasiai kaip ant sitos sieneles virtuves, tik be virsutines juostos user posted image )

Ar daryti grindis sachmatais? tu paciu atspalviu didesnem plytelem? Nebus per daug marga? Kazkaip linkstu grindis daryti vienspalves tamsesnes.

Sienu plyteles 1 -

user posted image

Sienu plyteles 2 -

user posted image

Sienu dekoras -

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme_fatale: 06 vasario 2011 - 10:23
user posted image
grazu gi biggrin.gif

user posted image

tuoj bus nauja liga man biggrin.gif


user posted image
uzuolaidos grazios ir nuostabus fotelis.

user posted image
Atsakyti
4u.gif kažkaip čia užsukus pailsiu wub.gif

Vanesax,kūrybinga tai nerealiai,taip miela,kad dar ir dar norisi žiūrėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 02 06, 14:29)

grazu rolleyes.gif
gaila, kad mano diedui nepatinka dryzuoti tapetai, o tai tikrai kaip graziai atrodo..
Atsakyti
Femmefatale, as grindu sachmatiniu nedeciau, o taip kaip tu sakai- vienspalves tamsesnes nei sienu, arba net tokios spalvos kaip sienu apacios g.gif
O tu desi sendinta santechnika ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 02 06, 15:29)
user posted image
grazu gi biggrin.gif tuoj bus nauja liga man biggrin.gif


Labai wub.gif
Visos cia ta ir sakom group.gif - dryziukai valdo!!! thumbup.gif , tik su jais nereiktu "persudyti" smile.gif
Gali drasiai sirgti "ta liga" - ji sveikatai negresia mirksiukas.gif , ale ka su kaina daryti g.gif

O ka norejai pasakyti ta sekancia melyna miegamojo nuortaukele, nes jokio prierasiuko nepridejai rolleyes.gif
Jei jau rinktis/apsistoti ties zaliai/gelsvu interjeru, tai man graziau, kad jis butu islaikytas visam name (cia jau kartojuosi ax.gif ) ir tuo atveju miegamajame man graziau butu sie tapetai:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 06 vasario 2011 - 16:24
QUOTE(kvietkas @ 2011 02 06, 17:06)
grazu rolleyes.gif
gaila, kad mano diedui nepatinka dryzuoti tapetai, o tai tikrai kaip graziai atrodo..


O as tiesa pasakius net neklausiu blush2.gif "Ka tie diedai supranta" doh.gif cool.gif


Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 02 06, 17:23)
O as tiesa pasakius net neklausiu  blush2.gif  "Ka tie diedai supranta"  doh.gif  cool.gif


Ot tikra pravda drinks_cheers.gif
As is mandagumo aisku paklausiu "kas graziau" mirksiukas.gif , ale vistiek bus taip, kaip man graziau ir MB tai puikiai zino smile.gif

As jo neklausiu kaip ir ka muryti, tinkuoti, spakliuoti ir vamzdzius kloti, nes tai "vyru" reikalas, o grozius palikim moteriskoms sieloms -t.y. MUMS biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 06 vasario 2011 - 16:30
QUOTE(mamagabi @ 2011 02 06, 17:17)
Labai wub.gif
Visos cia ta ir sakom group.gif - dryziukai valdo!!! thumbup.gif , tik su jais nereiktu "persudyti" smile.gif 
Gali drasiai sirgti "ta liga" - ji sveikatai negresia mirksiukas.gif , ale ka su kaina daryti g.gif

O ka norejai pasakyti ta sekancia melyna miegamojo nuortaukele, nes jokio prierasiuko nepridejai rolleyes.gif
Jei jau rinktis/apsistoti ties zaliai/gelsvu interjeru, tai man graziau, kad jis butu islaikytas visam name (cia jau kartojuosi ax.gif ) ir tuo atveju miegamajame man graziau butu sie tapetai:


Tapetu man reikia tik 2 rulonu. Bandysiu gaudyti ebai is likuciu.
Miegamasis man tiesiog graziai spalvos parinktos ir suderinta viskas.
O del spalvos- 6 kambarius ir visus zalsvai/gelvai tikrai nedarysiu. schmoll.gif nuprotesiu. nors kas zino. Nevalingai jau svetaine gelsva, kabinetas irgi ta pacia spalva ir nupirkti zalsvi tapetai biggrin.gif tai jau 2 kambariai zalsvai/gelsvi + virtuve biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tik jauciu antras aukstas bus kitokiu spalvu, nes vaiku kambariu noriu zaismingu. cool.gif



Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2011 02 06, 17:26)
Ot tikra pravda drinks_cheers.gif
As is mandagumo aisku paklausiu "kas graziau" mirksiukas.gif , ale vistiek bus taip, kaip man graziau ir MB tai puikiai zino smile.gif

As jo neklausiu kaip ir ka muryti, tinkuoti, spakliuoti ir vamzdzius kloti, nes tai "vyru" reikalas, o grozius palikim moteriskoms sieloms -t.y. MUMS biggrin.gif


100proc drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 02 06, 18:23)
O as tiesa pasakius net neklausiu  blush2.gif  "Ka tie diedai supranta"  doh.gif  cool.gif

drinks_cheers.gif nebent neapsisprendziu smile.gif
Atsakyti