Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, verti žiūrėti vis iš naujo

QUOTE(siroma @ 2012 12 27, 20:03)
Dar bandžiau Debesų žemėlapį žiūrėt,bet lauksiu LT versijos,mat ten reikia gerai dialogus suprast,o aš rusų šiaip sau suprantu..Bet komentaruose jį arba labai peikia,arba labai giria..
Gal jau matėte kuri???

Aš mačiau. Antrą k tikrai nežiūrėčiau, nors ir nepasakyčiau, kad labai jau blogas. Toks įdomus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fudži @ 2012 12 27, 21:31)
Aš mačiau. Antrą k tikrai nežiūrėčiau, nors ir nepasakyčiau, kad labai jau blogas. Toks įdomus smile.gif

Aš irgi mačiau kino teatre, šiaip įdomus filmas, netradicinis siužetas, tik filmo pabaigoje supratau jo prasmę. Nesigailiu pažiūrėjus, bet antrą kartą irgi nežiūrėčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siroma @ 2012 12 27, 20:03)
O mane jie abu mikdė...
O aš Eglutes abi dalis kartas nuo karto pasižiūriu,labai lengvas ir  gerai nuteikiantis filmas smile.gif


aha šitie smagūs ir lengvi.
Eglutės 2 berods reklamuojant mačiau per TV. Tik pirmos lyg nerodė, iškart 2 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2012 12 27, 23:01)
aha šitie smagūs ir lengvi.
Eglutės 2 berods reklamuojant mačiau per TV. Tik pirmos lyg nerodė, iškart 2  g.gif


Pirmą rodė praeitais metais per šventes,žiūrėjom visi smagiai
Atsakyti
QUOTE(siroma @ 2012 12 27, 22:34)
Pirmą rodė praeitais metais per šventes,žiūrėjom visi smagiai


galėjo dabar vieną savaitgalį rodyt pirmą dalį, kitą jau naują. ne metų skirtumu lotuliukas.gif
Atsakyti
Ka tik perziurejom Frida. Labai patiko, keista buvo ziureti meksikieciu gyvenima, bet ispudi paliko ilgam. Meno pasaulis-ne visiems suprantamas ir ikandamas...
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2012 12 28, 16:29)
Ka tik perziurejom Frida. Labai patiko, keista buvo ziureti meksikieciu gyvenima, bet ispudi paliko ilgam. Meno pasaulis-ne visiems suprantamas ir ikandamas...

Senas,geras tikrai..Aš gal 3 kartus mačiau.
Kas nematė rekomenduoju pažiūrėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fudži @ 2012 12 27, 21:31)
Aš mačiau. Antrą k tikrai nežiūrėčiau, nors ir nepasakyčiau, kad labai jau blogas. Toks įdomus smile.gif

drinks_cheers.gif geras

man labiausiai patiko ir kelias dienas nepaleido,tai apie sibire gyvenantį senelį su anūku.labai rimtas ir gilus. filmas-sibiras.moramuras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 29 gruodžio 2012 - 17:56
Medisono grafystes tiltai...karta i metus paziuriu,toks gilus,manau kiekviena atrastu kazkiek saves ten...
Atsakyti
QUOTE(Sigita B. @ 2012 12 30, 23:46)
Medisono grafystes tiltai...karta i metus paziuriu,toks gilus,manau kiekviena atrastu kazkiek saves ten...


jo, šitas nepaprastai stiprus filmas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigita B. @ 2012 12 30, 23:46)
Medisono grafystes tiltai...karta i metus paziuriu,toks gilus,manau kiekviena atrastu kazkiek saves ten...

drinks_cheers.gif tikrai gilus..

Va šitą peržiūrėjau..Verčiantis susimąstyti filmas..Manau po kažkie laiko pažiūrėsiu dar kartą.

The words
Atsakyti
Pažiūrėjau Madisono grafystės tiltus. Fainas filmas, gal šiek tiek vyresni žmonės labiau įsijaučia į jį nei aš, labiau ten save atranda. Bet jaučiasi, kad labai gyvenimiškas.
Man patiko tame filme mintis, kad visada reikia pagalvoti prieš radikaliai kažką keičiant, ar verta dėl to aukoti kitų žmonių laimę ir ar paskui bus geriau. Ta moteris, Frančeska, teisingai sakė, jog jei ji būtų išėjusi su nauju vyru, nebūtų santykių su juo ar neaišku, kaip viskas susiklostytų, nes aplinkybės būtų kitos, visada kaltintų jį dėl to, kad paliko senus namus. O susigrąžinti seną šeimą būtų per vėlu. Ir šiaip apie moters gyvenimą, apie neišsipildžiusias svajones. Kad moteris gyvena vienokį gyvenimą kol išteka, paskui apsistoja, augina vaikus ir kai jau galvoja, kad va užauginau vaikus ir dabar vėl gyvensiu kaip norėsiu, jos negyvena, nieko nekeičia nes jau seniai būna užmiršusios, kaip reikia gyventi. Na, labai gyvenimiškas filmas.

Dar panašus filmas yra Last Night su Keira Knightly. Apie jaunesnę porą, kitokia filmo aplinka, kitokios aplinkybės, bet esmė filmo panaši.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paranoia: 02 sausio 2013 - 17:24