Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, verti žiūrėti vis iš naujo

QUOTE(siroma @ 2013 01 01, 14:10)

Va šitą peržiūrėjau..Verčiantis susimąstyti filmas..Manau po kažkie laiko pažiūrėsiu dar kartą.

The words


Man patiko.

Dar pažiūrėjau šitą:
The Help (Tarnaitė)
Atsakyti
Labas rytas,

vakar žiūrėjau People Like Us, irgi patiko thumbup.gif
Atsakyti
Gal kartais kas matėte ir prisimenate, kaip vadinasi filmas apie moterį, kurios vyras žūsta avarijoje, o po laidotuvių ji atsibunda kelias dienas prieš įvykį nieko neprisimindama. Ir taip kartojasi, kol ji sudėlioja istoriją, kas nutiko.

Mielai pažiūrėčiau dar kartą, bet neįsidėmėjau pavadinimo, o su aktorių vardais man iš viso ne kas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2013 01 04, 22:35)
Gal kartais kas matėte ir prisimenate, kaip vadinasi filmas apie moterį, kurios vyras žūsta avarijoje, o po laidotuvių ji atsibunda kelias dienas prieš įvykį nieko neprisimindama. Ir taip kartojasi, kol ji sudėlioja istoriją, kas nutiko.

Mielai pažiūrėčiau dar kartą, bet neįsidėmėjau pavadinimo, o su aktorių vardais man iš viso ne kas  ax.gif


"Nuojauta" (Premonition). Nerealus filmas. Vaidina Sandra Bulok. Tas?
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2013 01 04, 21:47)
"Nuojauta" (Premonition). Nerealus filmas. Vaidina Sandra Bulok. Tas?


Taip, dėkui, tas drinks_cheers.gif Vat jį žiūrėsiu antrą kartą, nors pirmą žiūrėdama nubraukiau ašarą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2013 01 04, 22:47)
"Nuojauta" (Premonition). Nerealus filmas. Vaidina Sandra Bulok. Tas?

Nemačiau dar šito bigsmile.gif Jau siunčiuos.AČIŪ už pasiūlymą 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2013 01 04, 21:47)
"Nuojauta" (Premonition). Nerealus filmas. Vaidina Sandra Bulok. Tas?

siandien atsisiunciau ir paziurejau, tikrai vertas demesio filmas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dileira* @ 2013 01 05, 16:12)
siandien atsisiunciau ir paziurejau, tikrai vertas demesio filmas  wub.gif

Aš irgi pažiūrėjau, patiko 4u.gif
Atsakyti
Kas nors jau matė Debesų žemėlapį (Cloud Atlas)? Labai įdomus filmas su gilia mintimi :)patariu paziureti
Atsakyti
QUOTE(gretuliuuxsas @ 2013 01 06, 01:11)
Kas nors jau matė Debesų žemėlapį (Cloud Atlas)? Labai įdomus filmas su gilia mintimi :)patariu paziureti


Man reikia antrą kartą pažiūrėti, kad iki galo suprasčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2013 01 02, 18:22)
Dar panašus filmas yra Last Night su Keira Knightly. Apie jaunesnę porą, kitokia filmo aplinka, kitokios aplinkybės, bet esmė filmo panaši.

Vertas dėmesio thumbup.gif

Gal ir buvo minėtas, labai patiko Keistas Timočio Gryno Gyvenimas (2012) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marseta @ 2013 01 06, 10:25)
Gal ir buvo minėtas, labai patiko Keistas Timočio Gryno Gyvenimas (2012)  wub.gif

Labai labai patiko šis, toks mielas, šiltas wub.gif
Atsakyti