Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, verti žiūrėti vis iš naujo

Aš čia kažkada žiūrėjau "P.S. I love you" visų išgirtą, tai man nelabai patiko. Kažkoks pasirodė per daug neįtikimas. Ir šiaip... nuobodokas. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranoia @ 2013 01 30, 03:35)
Aš čia kažkada žiūrėjau "P.S. I love you" visų išgirtą, tai man nelabai patiko. Kažkoks pasirodė per daug neįtikimas. Ir šiaip... nuobodokas.  rolleyes.gif

nuobodokas?smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(grapa @ 2013 01 30, 13:08)
nuobodokas?smile.gif))


Tikrai taip. Net sunku paaiškinti kodėl. Tiesiog nekabino. smile.gif
Gauna ji tą laišką - jau aišku, kad ir darys, kaip ten parašyta. Gauna kitą - vėl viskas aišku. Galiausiai pabaigoj, kai ji tapo batų kūrėja, tai man kaip iš kokios pelenės istorijos stebuklas įvyko. Tiesiog realiam gyvenime viskas kur kas sudėtingiau nei tame filme. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukasss82 @ 2013 01 29, 15:23)
O gal kas patars kur rasti sita filma (The Impossible) atsisiusti su vertimu, kad ir i rusu kalba?  4u.gif

http://s6.filmai.in/...sible-2012.html vertimas mėgėjiškas, bet labai ausies nerėžia.
Atsakyti
QUOTE(Fen-berry @ 2013 01 26, 13:25)
Tikrai vertas dėmesio The Impossible.


drinks_cheers.gif

Man tai 'The Shawshank Redemption' labai labai, siaubo 'The Others', 'Changeling', sukrėtė, labai įsijaučiu į filmus, 'The Road', apie pasaulio pabaigą verysad.gif


Taip pat pritariu dėl 'I am Sam'
Atsakyti
QUOTE(Vaiv* @ 2013 01 29, 21:20)
Trys metrai virš dangaus 2010 metų versija laaaabai patiko! wub.gif

filmas paaugliams
Atsakyti
QUOTE(Pabaiga @ 2013 02 01, 19:19)
filmas paaugliams

o man patiko
Atsakyti
QUOTE(Pabaiga @ 2013 02 01, 19:19)
filmas paaugliams


Sutinku, bet man smagu buvo i juos sugrizt wub.gif patiko muzikinis takelis filmo, daznai tas dainas pasiklausau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabanne: 01 vasario 2013 - 18:32
QUOTE(Gabanne @ 2013 02 01, 19:31)
Sutinku, bet man smagu buvo i juos sugrizt  wub.gif patiko muzikinis takelis filmo, daznai tas dainas pasiklausau  4u.gif

aha muzikiniai takeliai man visi patiko:))
Atsakyti
Šiandien prisiminiau jau senokai matytą filmą "Trade". Žiaurus filmas, apie prekybą žmonėmis. Kai pagalvoji, kad tai vyksta realybėje verysad.gif
Papildyta:
Siunčiausi šį filmą iš linkomanijos, bet paieškojus manau galima rasti kur pažiūrėt online
Atsakyti
Rekomenduokite kas koki gera gera trileri. Ka nors panasaus i Kuzdesiu sala. Bet ka, kur butu pagalvoti ir su netiketa pabaiga smile.gif
Atsakyti
Pasivaikščiojimas debesyse

Šiandien rodys per TV3. Žiūrėsiu dar kartą smile.gif
Atsakyti