Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, verti žiūrėti vis iš naujo

Žiūrėjau vakar "Rūdys ir kaulai" (2012m.)- labai vertas dėmesio filmas, kai kur truputi šokiravo, nes kazkoks nesmagumo jausmas buvo tai matyti, bet vertas vertas...
Kitas "Žodžiai" (Words 2012 m.) toks atrodo pavadinimas. Nepaliko kazkokio įspudzio, filmas kaip filmas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migle111: 16 sausio 2013 - 13:53
Rūdys ir kaulai aš ir neseniai žiūrėjau, vietom man jis nelabai buvo toks, bet tikrai vertas dėmesio, visumoj man patiko smile.gif
Atsakyti
My name is Khan tikiu , kad jau minetas ne karta sioje temoje... Nuostabus kinas, ilgas, tai pasiruoskite ilgam geram vakarui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabanne @ 2013 01 18, 12:07)
My name is Khan   tikiu , kad jau minetas ne karta sioje temoje... Nuostabus kinas, ilgas, tai pasiruoskite ilgam geram vakarui  4u.gif

maciau thumbup.gif Man žiauriai patiko. Žiūrėčiau dar antrą ir trečią kartą...
Atsakyti
QUOTE(Gabanne @ 2013 01 18, 13:07)
My name is Khan   tikiu , kad jau minetas ne karta sioje temoje... Nuostabus kinas, ilgas, tai pasiruoskite ilgam geram vakarui  4u.gif

Paskaičius aprašymą, galvojau filme bus manipuliuojama autizmo liga, norint sukelti gailestį, bet labai apsirikau... Filmas išties geras, ne per daug melodramatiškas, kaip kad mėgsta indai... su gyvenimo išminties perliukais, ir tolerancija, kurios mums, lietuviams pasimokyt reikia...

Ačiū už rekomendacijas...
Atsakyti
Tikrai vertas dėmesio The Impossible.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fen-berry: 26 sausio 2013 - 12:29
QUOTE(Fen-berry @ 2013 01 26, 13:25)
Tikrai vertas dėmesio The Impossible.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Fen-berry @ 2013 01 26, 12:25)
Tikrai vertas dėmesio The Impossible.

pritariu ir kitiems rekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(Pabaiga @ 2013 01 29, 15:43)
pritariu ir kitiems rekomenduoju.


O gal kas patars kur rasti sita filma (The Impossible) atsisiusti su vertimu, kad ir i rusu kalba? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukasss82 @ 2013 01 29, 15:23)
O gal kas patars kur rasti sita filma (The Impossible) atsisiusti su vertimu, kad ir i rusu kalba?  4u.gif

Su rusisku vertimu yra kinozal.tv, o lietuviskai igarsintas yra filmai.in (ten vadinasi Pragaras rojuje) 4u.gif
Atsakyti
Trys metrai virš dangaus 2010 metų versija laaaabai patiko! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiv* @ 2013 01 29, 22:20)
Trys metrai virš dangaus 2010 metų versija laaaabai patiko! wub.gif

aha labai aktoriai grazus blush2.gif
Atsakyti