QUOTE(nataliuncik @ 2011 02 17, 21:28)
pavyks, tik kantrybės
pigiau, žymiai, jau nekalbant apie skonį, pvzd. man 1.5kg kepalas gaunasi su produktais, dujom nepilnus 1.6Lt
Kazkaip neitiketinai.
Paskaiciavau, tai mano rugine juoda duona - 1 kg kaina - be darbo beveik 5 lt

Dedu visokiu priedu ir tikrai labai saziningai skaciavau. Mat esu maisto ruosimo technologas tai darau visu savo kepiniu pilnas kalkuliacijas

Ir tai yra labai nedauuuug pigiau nei pirkti, tik tiek kad zinai ka dei ir skonis savas tikrai superinis.
QUOTE(Terra2 @ 2011 02 18, 08:46)
O jeigu rimtai, tai tikrai pigiau, jeigu turit omenyje produktų kainas. Bet kas liečia įdėtą darbą ir meilę kepant,- tai tikrai brangiau, bet tuo ji sveikesnė, skanesnė ir vertingesnė, negu pirktinė!
Tikrai