Įkraunama...
Įkraunama...

Calvin Klein: pasidalinkim

o aukštaūgėms ar tinka? baiminuosi dėl rankovių ilgio blush2.gif reikėtų mažiausiai 65cm.
Atsakyti
QUOTE(dina_ @ 2013 01 31, 09:43)
o aukštaūgėms ar tinka? baiminuosi dėl rankovių ilgio  blush2.gif reikėtų mažiausiai 65cm.

Cia jau loterija. Pagal manekene matau, kad netrumpos.
Atsakyti
QUOTE(dina_ @ 2013 01 31, 09:43)
o aukštaūgėms ar tinka? baiminuosi dėl rankovių ilgio  blush2.gif reikėtų mažiausiai 65cm.


Tikrai tik S. Mano rankos ilgos (amzina rankoviu ilgio problema), auksta.S dydis buvo kaip tik 4u.gif



va, cia skelbime M dydzio CK striukes ismatavimai ir modelis pateikti, gal pades orientacijai,421 zinute:
http://www.supermama...;#entry60643187
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semilga: 31 sausio 2013 - 10:29
QUOTE(Semilga @ 2013 01 31, 11:28)
Tikrai tik S. Mano rankos ilgos (amzina rankoviu ilgio  problema), auksta.S dydis buvo kaip tik 4u.gif
va, cia  skelbime M dydzio CK striukes ismatavimai ir modelis pateikti, gal pades orientacijai,421 zinute:
http://www.supermama...;#entry60643187

Padejot 4u.gif garantuotai reikia S, tik beda kad spalvos nebeliko verysad.gif

Atsakyti
Kas gali patarti del CK kelniu dydzio? Nesu matavusi, bet noriu uzsisakyti kaprius, tai koki dydi geriau imti 2 ar 4, jei dzinsu nesioju W26 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2013 05 14, 20:54)
Kas gali patarti del CK kelniu dydzio? Nesu matavusi, bet noriu uzsisakyti kaprius, tai koki dydi geriau imti 2 ar 4, jei dzinsu nesioju W26  smile.gif

Rasykit imatavimus.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2013 05 15, 09:22)
Rasykit imatavimus.


Net neisivaizduoju, neturiu su kuo issimatuoti. Tiek to, bandysiu parduotuvei matuotis, nes kaip supratau, CK daznai padidinti buna smile.gif
Atsakyti
Gal kam aktualu bus.Pirkau tokius, labai faini:
http://www.6pm.com/c...ns-gracie-taupe
Deja...
tik kodel negalejo kokiu uztrauktuku padaryt paciame modelyje, vos koja "igrudau" (kol kas viena, nes desine koja dabar traumuota, nenorejau vargint).Ir tai mano koja siaura,plona, normalia keltim,ploksciapadei kojai isvis modelis netiktu...
Tai dabar galvoju, negi kaskart reiks sitaip vargt, gal batsiuvys padarytu uztrauktuka gale, nors nesinori nauju odiniu batu ardyt, taisyt... doh.gif
Aulas, tiesa, tai platokas lieka, kai mano blauzda plona, bet kai toks nesimetriskas modeliukas taip ir buvo, matyt, toks ju uzmanymas.Bet tikrai nera taip,kaip nuotraukose atrodo,kad emei ir ikisai, pakankamai platu atrodo, deja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semilga: 26 birželio 2013 - 10:44
sveikos, gal kuri turit sia suknele? siaip S nesioju ar tiks 4 dydis? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2013 07 04, 22:44)
sveikos, gal kuri turit sia suknele? siaip S nesioju ar tiks 4 dydis? g.gif 


Tokios butent neturiu, bet CK turiu pora tokio tipo suknelių, tai jų dydis 2. Nešioju S
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2013 05 14, 21:54)
Kas gali patarti del CK kelniu dydzio? Nesu matavusi, bet noriu uzsisakyti kaprius, tai koki dydi geriau imti 2 ar 4, jei dzinsu nesioju W26  smile.gif

2, o gal net 0 reiketu!
Atsakyti
Mergynos, o is kokio puslapio jus siunciates CK? ax.gif
Atsakyti