Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

QUOTE(arune @ 2011 02 07, 20:12)
na tikiuos, ne kiaulių gripas man  blink.gif , būtų gi pasakius gydytoja, jei įtaria, ir tyrimus atlikus... davė, tai ir paėmiau,  biggrin.gif , nieko neklausinėdama, ir džiaugdamasi, kad veltui  ax.gif

Pas mus du pakai nuo pernai, nes viena doze sudaviau ir tai abejoju, nes nelabai jam ten isejo sukvepuoti, o paskui visokiu nuomoniu prisiskaiciau apie tuos vaistus ir is vis nedaviau, pasveikom ir be tu vaistu mirksiukas.gif
http://az.atn.lt/str...antiems-vaikams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domogintare: 07 vasario 2011 - 19:21
Labukas, mergaites 4u.gif 4u.gif
Rasau is darbelio...dabar galesiu retkarciais prieiti prie kompo... thumbup.gif Bet nera raideliu su uodegytem ir taskiukais ir varnelem - tai todel taip negraziai rasau blush2.gif
Aruniuk 4u.gif , gal pades tau tie vaistukai galutinai issivynioti is gripu ...

robyte 4u.gif - kuo lengvesnio tau gydymo ir kuo geresnes savijautos...

romantike 4u.gif - laikysiu kumstelius. Viskas bus gerai...ir lauksiu is taves zineliu, tavo patirties. Bet vat atejau i darbeli, vaiku mazai, daug serga, truputi pabuvau ir jau gerkle skauda - gal cia psichologiskai... g.gif Bijau susirgti, kad vel nenusikeltu... ax.gif

Mergiukai, gal kas vartojat profilaktiskai Influcid nuo gripo - kokia jusu nuomone?

Ramaus vakariuko visoms. wub.gif Is nameliu rasysiu dailiau.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 07, 20:38)
Mergiukai, gal kas vartojat profilaktiskai Influcid nuo gripo - kokia jusu nuomone?

Aš vartoju, Rasyt... Pradėjau vartot jau susirgus gripu, gydytojos nurodymu. mano dozė po 12 tabletukių per dieną sučiulpti. O tau tereiktų profilaktinės dozės - kokias 6 per dieną. Nusipirk būtinai, homeopatinis preparatas, nepakenks tikrai. Jei jau gerklytę kirbina, kažko turi imtis! To Influcido jau pakuotę suvartojau, šiandien gyd. sakė dar pratęsti, vėl nusipirkau.
Atsakyti
Sveikutes MERGAITĖS 4u.gif
Labai aciu uz temute, rasu lankele. Perskaiciau viską. Laikykitės robyte, romantike, ifauru baik liudeti, gyvenk wink.gif.
GABIJA TAU gero markerio. Net neprasau, kad man ji darytu, nenoriu zinoti koks jis, nes praeita karta buvo virs 1000.
Arunele, sveikit su dukryte!
Man neblogai jau nugarai, geriu Movali. Tikiuos, kad ten stuburo problemos, o ne mts kauluos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 07, 21:38)
Mergiukai, gal kas vartojat profilaktiskai Influcid nuo gripo - kokia jusu nuomone?

As ji vartuoju visada 4u.gif Kai kas nors suserga is vaiku-iskart profilaktiskai,kai jauciu kad jau susirgsiu-tai kas valanda ciulpiu,man ne visada,bet daznai jis suveikia,ypac jeigu speji pacioj pradzioje pradeti vartoti smile.gif
O mazoji dabar geria Imunotrofin sirupa,zuves taukus ir vitamina C,tai tfu,tfu,tfu,jau 4 savaite be ligu,nors didzioji jau 2 kartus prasirgo.

Mergaites visoms jums kas praeina gydyma,kas serga,kas laukia operaciju 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas
Pirmiausia mano geroji žinia -markeris 10,5.Tai reiškia , kad mano chemijos veiksmingos.Šiandien ir kojų beveik nebejaučiu.

Gerklių skalavimui įkyriai pasiūlysiu vandenilio peroksidą.15 lašų -šaukštas vandens .
Skonio jokio.Nosies skalavimui užtenka 10 lašų, truputi graužia.

http://netzor.org/au...il-rak-mp3.html

удио-гипноз "Я победил рак!" - это цель чтобы вернутся к жизни! Это недостающее звено для надежды! Это ниточка за которую судьба дала зацепится! Э.Н.Л.П-За гранью возможного...


lАудио-гипноз "Я победил рак!" Это самое закрытое направление в гипнозе От Дмитрия Павлова и команды. Э.Н.Л.П-Экстрасенсорное Нейро-Лингвистическое Программирование.

Vakar radau šią hipnozę, įsirašau ir į lovelę , atsipalaiduoti ir įtikinti savo protą , kad aš galiu.

user posted image

Apkabinu visas.Sėkmės jums.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 08 vasario 2011 - 14:00
http://nnm.ru/blogs/...zhoanny_badvig/

Amerikietės gydytojos dieta nuo vėžio.
Atsakyti
Aciu visoms uz palaikyma! 4u.gif
Gabija, man irgi galvos oda skauda. Kai nukris visi plaukeliai, turbut jau neskaudes. Dziaugiuosi kartu gerais rezultatais. drinks_cheers.gif
O as nuo virusu ir gripu rankinej Gripp-Heeliu ir Engystoliu ginuosi.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robyte_ff @ 2011 02 08, 16:51)
Aciu visoms uz palaikyma! 4u.gif 
Gabija, man irgi galvos oda skauda. Kai nukris visi plaukeliai, turbut jau neskaudes. Dziaugiuosi kartu gerais rezultatais.  drinks_cheers.gif
O as nuo virusu ir gripu rankinej Gripp-Heeliu ir Engystoliu ginuosi.smile.gif



Geriausia plaukus nuskusti su mašinėle plikai , tada greičiau praeina skausmas.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 08, 14:59)
Pirmiausia mano geroji žinia -markeris 10,5.Tai reiškia , kad mano chemijos veiksmingos.

Jetus kokia gera žinia user posted image. , Gabija !!!
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2011 02 08, 19:17)
Jetus kokia gera žinia user posted image.  , Gabija !!!

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif Dziaugiuos ir as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2011 02 08, 18:17)
Jetus kokia gera žinia user posted image.  , Gabija !!!


Šiai dienai žinia gera, bet po pirmo gydymo buvo netgi 5 markeris , remisija buvo beveik pusantrų metų, o po to grįžo.Mano draugelis pasiduoda gydymui, bet linkęs metastazuoti.Pasilieka kažkur motininę lastelę ir laukia momento.
Oro šlykštumėlis .Sėdžiu kambaryje, prasivėdinu pasisimilkau.
Atsakyti