Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 08, 15:59)
Labas
Pirmiausia mano geroji žinia -markeris 10,5.Tai reiškia , kad mano chemijos veiksmingos.Šiandien ir kojų beveik nebejaučiu.

Na, geriausia žinia, Gabijuk thumbup.gif thumbup.gif Gal dabar ir akelėse, ir mintelėse šviesiau... Begaliniai džiaugiuosi user posted image

romantike 4u.gif - laikau kumštelius user posted image
Papildyta:
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 08, 15:59)
Gerklių skalavimui įkyriai pasiūlysiu vandenilio peroksidą.15 lašų -šaukštas vandens .
Skonio jokio.Nosies skalavimui užtenka 10 lašų, truputi graužia.

Išbandyta ir tikrai veiksminga... 4u.gif Ačiū ...

Aš irgi dar galiu pasiųlyti kasdieną ryte ir vakare nosies šnerves plauti su ūkišku muilu be jokių kvapų ir priedų... Čia kažkokio ruso gydytojo ( pavardės nepamenu, reikia užrašuose pažiūrėti) patarimas - irgi darau profilaktiškai. Jis sako, kad tokia procedūra turėtų tapti tokiu pat įpročiu, kaip plauti dantis...
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 02 08, 22:37)
Na, geriausia žinia, Gabijuk  thumbup.gif  thumbup.gif Gal dabar ir akelėse, ir mintelėse šviesiau... Begaliniai džiaugiuosi user posted image

romantike 4u.gif - laikau kumštelius user posted image
Papildyta:

Išbandyta ir tikrai veiksminga... 4u.gif Ačiū ...

Aš irgi dar galiu pasiųlyti kasdieną ryte ir vakare nosies šnerves plauti su ūkišku muilu be jokių kvapų ir priedų... Čia kažkokio ruso gydytojo ( pavardės nepamenu, reikia užrašuose pažiūrėti) patarimas - irgi darau profilaktiškai. Jis sako, kad tokia procedūra turėtų tapti tokiu pat įpročiu, kaip plauti dantis...



ROMANTIKE linkiu sėkmingų procedurų.Kavai jau padengta, laukiame grįžant kuo greičiau.Viskas bus gerai.

user posted image


O aš dėkoju visoms už palaikymą.

user posted image

O su ūkišku muilu gal labai nepyknaudžiauti, nes gali labai išdžiovinti gleivinę.Gal kai ligą jauti ,tik tada.

Mano naujoji gyventoja Kitė po namus vaikšto tik naktimis.Dieną pasislepia, nepatinka chebra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 08 vasario 2011 - 22:01
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 08, 23:51)
Mano naujoji gyventoja Kitė po namus vaikšto tik naktimis.Dieną pasislepia, nepatinka chebra.

Vėliau įsidrąsins ir vaikščios, kada tik norės. tongue.gif Jai dar stresiukas nepraėjo - juk esminis lūžis jos gyvenime įvyko - katiniukai sunkiai prisitaiko prie vietos keitimo - juk nekurie iškeliauja atgal į buvusius namučius, nepaisant didelių atstumų. Svarbu, kad valgyti pradėjo, o vėliau ir meilumynų, ir džiaugsmelių atneš kiekvienam. Kaži, kaip Vilkė reaguos į Kitę? g.gif Ar ji tik trobinė katytė - į lauką neis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 08 vasario 2011 - 22:15
GABIJA, pati geriausia zinia! Dar keli kartai ir bus markeris 5! Linkejimai visiems is silto ir sauleto Londono! Cia jau pavasaris-zydi narcizai,naslaites...
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 08, 20:19)
Šiai dienai žinia gera, bet po pirmo gydymo buvo netgi  5 markeris , remisija buvo beveik pusantrų metų, o po to grįžo.Mano draugelis pasiduoda gydymui, bet linkęs metastazuoti.Pasilieka kažkur motininę lastelę ir laukia momento.
Oro šlykštumėlis .Sėdžiu kambaryje, prasivėdinu pasisimilkau.

linkiu si karta ir motinine pribaigt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2011 02 08, 23:55)
GABIJA, pati geriausia zinia! Dar keli kartai ir bus markeris 5! Linkejimai visiems is silto ir sauleto Londono! Cia jau pavasaris-zydi narcizai,naslaites...


Noriu į Londoną
Atsakyti
Sveikos naujoje temuteje! 4u.gif Vis uzsuku pas jus, pasidziaugiu geromis ziniomis. Siandien ir pati pasinaudojau jusu patarimu-skalavau gerkle vandenilio peroksido tirpalu- skausmas jau svelnesnis. drinks_cheers.gif
Cia radau atsitiktinai toki idomu straipsni, gal kas rasite sau naudingos informacijos (atsiprasau, jei kartojuosi):
http://www.ve.lt/nau...formule-388465/
Atsakyti
Sveikos naujoje temelėje 4u.gif Sveikinu Gabiją , Romantikei taip pat linkiu sėkmės.
Mano savaitės atostogos jau baigiasi. Rytoj į darbą. Vaikas kaip ir pasveikęs, dar biskį sloguoja. Bet man akies kažkoks uždegimas nepraeina, nuo slogos prasidėjo. Akis paraudus ir skaudena šiek tiek. Vaikui tas pats buvo, bet jam greitai praėjo. Lašinu vaistukus, bet užsitęsė.
Aš pasigirsiu, kad šaindien irgi markerį pasidariau. Sumažėjo, palyginti su praeitu ir telpu į normą (tik du iš viso esu darius ir nežinau koks prieš gydymą galėjo būti). oi kaip džiugina tokios žinios. Sėdžiu dabar vyno įkalus. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edmė: 09 vasario 2011 - 20:05
QUOTE(Edmė @ 2011 02 09, 21:30)
Aš pasigirsiu, kad šaindien irgi markerį pasidariau. Sumažėjo, palyginti su praeitu ir telpu į normą  (tik du iš viso esu darius ir  nežinau koks prieš gydymą galėjo būti). oi kaip džiugina tokios žinios. Sėdžiu dabar vyno įkalus.  drinks_cheers.gif

wub.gif Na, smagios žinelės paskutiniu metu... drinks_cheers.gif Tikrai yra ko švęsti... didis.gif

***

Kaži, kaip sekėsi mūsų romantikei.... g.gif

Ifauru 4u.gif - pasilinksmink iš širdies... ir aš noriu į Londoną... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Edmė @ 2011 02 09, 20:30)
Sveikos naujoje temelėje 4u.gif Sveikinu Gabiją , Romantikei taip pat linkiu sėkmės.
Mano savaitės atostogos jau baigiasi. Rytoj į darbą. Vaikas kaip ir pasveikęs, dar biskį sloguoja. Bet man akies kažkoks uždegimas nepraeina, nuo slogos prasidėjo. Akis paraudus ir skaudena šiek tiek. Vaikui tas pats buvo, bet jam greitai praėjo. Lašinu vaistukus, bet užsitęsė.
Aš pasigirsiu, kad šaindien irgi markerį pasidariau. Sumažėjo, palyginti su praeitu ir telpu į normą  (tik du iš viso esu darius ir  nežinau koks prieš gydymą galėjo būti). oi kaip džiugina tokios žinios. Sėdžiu dabar vyno įkalus.  drinks_cheers.gif


Ačių Dievui dar vienai geriau ir širdelei lengviau.

user posted image
Atsakyti
Edme ,liuks naujena drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na tikrai kaip smagu, kai tiek naujienų gerų thumbup.gif Kad ir toliau taip rolleyes.gif

o mes išvis ruošiamės iš Lietuvos išvažiuoti vasarą ax.gif Laukia naujas gyvenimo etapas - viskas nuo 0 biggrin.gif doh.gif
Atsakyti