Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

QUOTE(.GABIJA. @ 2011 04 13, 09:57)
Linkiu, kad ketvirtadienį irgi būtų nudažytas šviesiomis spalvomis. 4u.gif



Aciu Gabija 4u.gif ,is tiesu sis ketvirtadienis pas mane nusvito sviesiausia spalvu palete biggrin.gif .Padare visus tyrimukus,momograma,ultragarsa,viskas pas mane saunu,kitas susitikimas su gydytoja geguzes 10, del atstatomosios operacijos.Gavau DVD,knygute su operacijos aprasymu,belieka pasirinkti,kaip noresiu ta operacija ,kad atliktu smile.gif .
Atsakyti
Va, kaip ir tikejomes, viskas puiku. Dziaugiuosi.

belieka pasirinkti,kaip noresiu ta operacija ,kad atliktu [COLOR=blue], geriausia pšyk ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2011 04 14, 18:06)
is tiesu sis ketvirtadienis pas mane nusvito sviesiausia spalvu palete

Puiku, carvel mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 04 14, 20:13)
Va, kaip ir tikejomes, viskas puiku. Dziaugiuosi.

belieka pasirinkti,kaip noresiu ta operacija ,kad atliktu  [COLOR=blue], geriausia pšyk ir viskas biggrin.gif




Aciu ,nu bandysiu prasyt geriausio,tik kaip zinot kas tas geriausias ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2011 04 14, 17:26)
O vakar padalyvavau su trumpa žinute , kai vyko diskusija su gluosniu - tai šiandien ne kaip jaučiuosi... blush2.gif Moderatorė ištrynė, bet kas iš to - vis tiek buvo pasakyta... blush2.gif Daugiau taip nedarysiu....

Nepergyvenk... Sakykime, kad tai buvo gynyba ax.gif Aš irgi negerai jaučiuos, kam nors aštrų žodį pasakius, na bet kartais taip išeina.
Atsakyti
Rasu lankele,tikrai nesiteisink ir nepergyvenk del keliu savo ziezirbeliu,tegul tokie mandruoliai kaip serksnas,gluosnis zino,kad pas mus ne tik jautrios sirdys,bet kad mes dar ir dantis turime biggrin.gif mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2011 04 14, 00:23)
Ifauru,kaip grazu,tikras pavasarys wub.gif O tu vis keliauji  thumbup.gif

Aha - tik ne taip, kaip Patricija - savo malonumui. Darbas toks...
Atsakyti
Ifauru,as jau grizau. Isvykdama pati bijojau, nes po ligonines savaite namuos bandziusi vaikščioti pati, pirmą kartą iš namų išėjau tiesiai į Maljorką. Grįžau sveikesnė, lovoje vartaus ir atsikeliu be skausmo. Tiesa, Majorkoj nusipirkau kriukį.
Linkejimai visoms, neskaiciau ką prirasete.



Papildyta:
Uzsuksiu!
QUOTE(GREK @ 2011 04 11, 21:14)
Ačiū Svetai už primintus prisijungimo duomenis - užsukit albumėlin pasisveikint  mirksiukas.gif


Dziaugiuos del carvel drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 14 balandžio 2011 - 20:25
QUOTE(arune @ 2011 04 14, 20:31)
Nepergyvenk... Sakykime, kad tai buvo gynyba  ax.gif  Aš irgi negerai jaučiuos, kam nors aštrų žodį pasakius, na bet kartais taip išeina.

drinks_cheers.gif Ir as taip pat,gailiuosi irgi kad pradejau diskutuoti ten,bet negalejau susilaikyti rolleyes.gif

carvel kaip smagu thumbup.gif

Patriccija ,sveika sugrizusi 4u.gif Ir kaip gerai jautesi thumbup.gif
Atsakyti
Patricija - welcome lotuliukas.gif sveika sugrįžusi, nu aš be žodžių bigsmile.gif ir lauksim smulkmenų apie kelionę.

Carvel - kaip gerai, kad viskas gerai bigsmile.gif

Naktinėju, ryt po pietų darban, nieko nespėju, neįsivažiuoju į ritmą niekaip, para per trumpa pasidarė biggrin.gif

Kam pomidorų daigeliai numiro, tai maximoj sėklos po 0,49lt., šiandien ir aš dar vieną partiją naujų pasėjau, nors ir likusieji ištvermingiausi jau atsigauna po truputį. Tręšiu kiaušinių lukštų mirkalu, gal susiims.
Atsakyti
Aciu mergaites,visoms sveikateles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Labas mergaitės
Šiandien gavau paskutinę chemo.Belieka tikėti , kad paskutinę.

Carvel, matai, kad fraktalai gali ir burti.Štai ir išbūrė tokį gėrį, kad esi sveika. 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Patricija džiaugiuosi , kad grįžai sveikesnė.Kaip sekėsi kelionėje judėti.Ar pavargai? Na negaliu tavimi atsistebėti.

Ifaurų kaip gera pajausti pavasarį, bet telikas rodė, kad Vengrijoje šis grožis buvo apklotas storu sniegu.

Rasų lanka aš nespėjau perskaityti ištrintos dalies, bet abejoju ar tavo gera dūšelė parašė, ką nors tikrai labai negero.Tik tau pačiai vaikštančiai gerietei baisiai atrodo.

Grek parašyk ar gera eiti į darbą.Jau tris metus nebeinu.

Aplamai , kodėl visi su karmom ir kad už už mūsų blogį , liga pristojo ,lenda
prie onkologinių.Ko taip visi nori patarti ir auklėti mus? Juk daug sunkių ligų yra ir be mūsiškės.

Vakar važiavau autobusu į klinikas, tai pažįstama tik pasisveikino ir nors stovėjo greta, kalbos nepradėjo.Jau ir taip daugelis mūsų bijo, o dar gluosnės iš mūsų karmines siaubūnes daro.Bet aš jau beveik neimu į galvą , tik stebiu žmonių reakciją.

Labanakt
Atsakyti