Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

.GABIJA., na tikrai, ka mums gali duoti PET? Kaip man, pavyzdziui, ka? Juk pati zinau is senesniu tyrimu, jog iskrypusiu lasteliu buvo rasta daug kur mano kune. Na, paaiskinkit kas nors?

Kaip tavo kraujukas ar atsistate? Tiesa, skaiciau, sauniai aprasei, kaip tavasis vyras margucius margino biggrin.gif .
Atsakyti
Balandžio vidury užgeso *Gabriella* ... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valaura: 29 balandžio 2011 - 22:03
QUOTE(Patriccija @ 2011 04 29, 21:29)
.GABIJA., na tikrai, ka mums gali duoti PET? Kaip man, pavyzdziui, ka? Juk pati zinau is senesniu tyrimu, jog iskrypusiu lasteliu buvo rasta daug kur mano kune. Na, paaiskinkit kas nors?

Kaip tavo kraujukas ar atsistate? Tiesa, skaiciau, sauniai aprasei, kaip tavasis vyras margucius margino  biggrin.gif .


Gal padės anksčiau diagnozuoti? Bet čia dar problema , kad gydantis daktaras iš viso įtartų ir pasiųstų tikrintis.Rajonuose kiek įsivaizduoju gydo patys iki "galo", o gauti siuntimą gali per triukšmą.
Ypač nematomas kiaušidžių vėžys.Kartą mano vieną metastazę rado chirurgas , kuris mane jau 5-is kartus pjaustė ir mintinai žino kas kur buvo, užčiuopdamas, echoskopas nerodė.
Aš taip įsivazduočiau, jei daro operaciją , gal už keliu cm yra kita metastazė , bet mažytė užsislėpusi, tai ir ją pašalintų, jei PET ją parodytų.
Jei metastazės pabirę kaip žirniai joks chirurgas jų nerankios.
Mums pasitikrinimų niekada nebus per daug.Bent mane gelbsti tik tai , kad reikia tikrintis kas ketvirtį.
Apie kraują nieko nežinau.Temperatūra nekyla , tai gal jau pakilo virš pavojingo lygio. Gydytoja atostogauja.gal kitą savaitę grįš.Labai noriu markerį pasidaryti, gal dar nemokamai padarys.
.
Papildyta:
QUOTE(Valaura @ 2011 04 29, 23:02)
Balandžio vidury užgeso *Gabriella* ...  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Žinome , kad ji jau Danguje.Amžiną jai atilsį.
Ignakalnis parašė balandžio 17d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 30 balandžio 2011 - 08:47
user posted image
Visoms mamytėms ir močiutėms po žiedelį ir svekatos krepšelį, po vaikelio šypsenėlę ir džiaugsmingą valandėlę. wub.gif
O toms mamytėms, kurios yra Ten - šviesios atminties ir amžinos Palaimos.
... Ir Dieviška Meilė telanko visas ir visur
wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 01 gegužės 2011 - 14:42
VIsas Mamas sveikinu su gražiausia metų švente smile.gif

QUOTE(Patriccija @ 2011 04 28, 22:40)
EEiii, tai as istvermingesne  bigsmile.gif , penktadieni grizusi is ligonines visus 28 nutapsnojau nuo kokios 16val iki 21 val. Žinoma, kad pavargau labai, o rodos kas ten yra tik toks lengvas darbelis...

Tu viska papasakosi apie PET tyrima Kaune, busi pirmoji is musu isbandziusi. thumbup.gif
Papildyta:

Tiesa, graziai apie mamas parasyta, tu juk nukopijavai kazkur? Negi pati sukurei  biggrin.gif

Nu atrodo, kad būsiu pirmūne smile.gif ir labai tikiuosi, kad to tyrimo tasakymas bus toks, kokio tikiuosi. net neleidžiu sau galvot, kad liga grįžta.

Jo, apie mamas radau internete, tokie paprasti, bet tokie teisingi žodžiai smile.gif

QUOTE(pelkių Monas @ 2011 04 28, 23:05)
Greek, as ne verksne, bet ir gi praskydau, bet su sypsena veide. Grazus ir svarbiausia visiskai teisybe.


Nu taip, ir aš mažai verkiu, bet jau kas liečia mamas - aš pasiduodu.
Nors šiandien mamą pasveikinau be ašarų, turbūt pirmą kartą gyvenime nevrkiau, nes visada pasiruošiu gražiausius žodžius, bet nepajėgiu jų pasakyt, visada rašau atvirutėj ką noriu pasakyt.
Jaučiuosi apgavike, nesakiau mamai, dėl ko man daryt PET, kam jai gadint nuotaiką, tikiuosi gero atsakymo.

Gabija, nežinau dėl ko man skyrė PET. Jau rašiau, kad užčiuopiu kažką kitoj krūty, pasisakiau mane operavusiam chirurguj, nors echoskopuotoja sakė pasitikrinti po 2 mėnesių, jis nustebo, kam laukti du mėnesius, jei galima dabar pasižiūrėt ir užregistravo mane. Buvo planuota MRT krūtinės, bet jis nusprendė, kad naudingiau PET, negi ginčysiuos smile.gif Aš tik džiaugiuosi, pačiai bus ramiau.
Atsakyti
Švelnumas delno, likusio ant mano skruosto…
Sūrumas ašaros akių giliajam žydrume…
Tu ateini iš ilgesio platybių krašto,
apkloji liūdintį sušildančia skraiste;
Ir norisi, kad jie – nebylūs žodžiai,
tūnoję mano viduje, pasiektu pasaulyje
jautriausią širdį; Ir, kad išgirstum -MAMA,
aš myliu Tave.


Visoms mamytems heart.gif
Atsakyti
[quote=GREK,2011 05 01, 17:39]
VIsas Mamas sveikinu su gražiausia metų švente smile.gif
Nu atrodo, kad būsiu pirmūne smile.gif ir labai tikiuosi, kad to tyrimo tasakymas bus toks, kokio tikiuosi. net neleidžiu sau galvot, kad liga grįžta.

Jo, apie mamas radau internete, tokie paprasti, bet tokie teisingi žodžiai smile.gif
Nu taip, ir aš mažai verkiu, bet jau kas liečia mamas - aš pasiduodu.
Nors šiandien mamą pasveikinau be ašarų, turbūt pirmą kartą gyvenime nevrkiau, nes visada pasiruošiu gražiausius žodžius, bet nepajėgiu jų pasakyt, visada rašau atvirutėj ką noriu pasakyt.
Jaučiuosi apgavike, nesakiau mamai, dėl ko man daryt PET, kam jai gadint nuotaiką, tikiuosi gero atsakymo.

Gabija, nežinau dėl ko man skyrė PET. Jau rašiau, kad užčiuopiu kažką kitoj krūty, pasisakiau mane operavusiam chirurguj, nors echoskopuotoja sakė pasitikrinti po 2 mėnesių, jis nustebo, kam laukti du mėnesius, jei galima dabar pasižiūrėt ir užregistravo mane. Buvo planuota MRT krūtinės, bet jis nusprendė, kad naudingiau PET, negi ginčysiuos smile.gif Aš tik džiaugiuosi, pačiai bus ramiau.


Džiaukis , kad paskyrė tokį tyrimą.Tikrai, kada žinai savo padėtį, neprisigalvoji papildomai diagnozių ,kurių nėra.Šaunuolis tas chirurgas, kad taip rūpinasi.Laikysim kumštukus.

Motinos dienai iš abiejų vaikų gavau baltas gėles.Dukra padovanojo baltą, pilnaviduriais žiedais rodedondrą vazone.Aplamai jis turi augti lauke, net bijau ar toks užsienietis mūsišką žiemą išgyvens.Galvoju gal vazone dideliame pasodinti ir žiemą laikyti rūsyje.

Atsakyti
Sveikutes, taip, su mamytes diena visas... 4u.gif
.GABIJA., tai gal jis nera brangus markerio tyrimas. Bet aš tai net neprasau, kad ji man kas nors darytu, kai paskutini karta jis buvo 1080, daugiau nebenoriu zinoti apie markeri nieko...Kalu sau, kad jis man neinformatyvus. biggrin.gif .GABIJA.,aha, bijau ir as dabar del saves, kaip tu sakai GREK, prisigalvoju.... Geguzes 9 d. suplanavusi i Vilniaus onkol.instituta del plautuku. Tikslaiu taip keistai, ten kur buvo sone isvesti zondai po operacijos, pries kelis menesius pastebejau lyg sukietejimus. Dabar prie vieno susiformavo ciut ne saujos dydzio kaulinis gumbas, o ir prie kito randelio darosi kaulinis, jauciu... Bijau kas cia man...Nezinau ar nuvykus sakyti, jog mts stubure...Kaip sakai, chirurgas nerankios mts, o jei galvos, kad tik su plauciais negerai, gal gydys mane, na, darys ka nors... va taip sia minute galvoju.

Su Motinos diena gavau is sunaus viena geltona roze. Jis ir sesems abiems nupirko po roze bei "Vorutos" vyno drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 01 gegužės 2011 - 20:31
Sveikinu ir as Jus visas su Mamos diena. Linkiu aisku sveikatos biggrin.gif

Patriccija, sunkus klausimas, reikia pagalvot g.gif O man geguzes 9 paskutine 8 chemo, jeigu kraujas leis, o jis leis. Ar pas tave vel yra vandens pleuroje?
Atsakyti
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 05 01, 22:50)
Sveikinu ir as Jus visas su Mamos diena. Linkiu aisku sveikatos biggrin.gif

Patriccija, sunkus klausimas, reikia pagalvot g.gif O man geguzes 9 paskutine 8 chemo, jeigu kraujas leis, o jis leis. Ar pas tave vel yra vandens pleuroje?

pelkių Mone, gerai, kad paskutine chemo tau thumbup.gif ...nezinau, kas ten man, kai skystis buvo pleuroje nieko isoreje nesijaute, o dusdavau uzlipus i antra auksta. Dabar kai niekur neinu is namu nesuprantu ar dustu ar ne. Tik rodos, kad nedustu taip, kaip sausio men.pradzioje, tada juk punktavo is randu 950ml skyscio.
Atsakyti
Ir as sveikinu mamytes heart.gif

Patriccija unsure.gif kaip idomiai ,ir tokie dideli tie surandejimai,net neisivaizduoju,kaip atrodo,manau cia tikrai ne tas apie ka galvoji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2011 05 01, 23:49)
Ir as sveikinu mamytes heart.gif

Patriccija  unsure.gif kaip idomiai ,ir tokie dideli tie surandejimai,net neisivaizduoju,kaip atrodo,manau cia tikrai ne tas apie ka galvoji 4u.gif

SVETA K., na, tikiuos, kad ne kokie augliai, galvoju, kad skystis susikaupes rande.
Atsakyti