Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

VISAS MIELAS MAMYTES SVEIKINU SU PRAEJUSIA MAMU SVENTE!!!!!!!!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kaip pasake mano vyresnele:"Aciu tau, mamyte, kad pasirinkai mane ir leidai man Tave pasirinkti kaip MAMA...." Apsizliumbiau...

Praejau eiline technine apziura. Rodos, viskas gerai pas mane. Dziaugiuosi. Tik grizo menesines bigsmile.gif Taip sakant, po 3 metu pertraukos grizo moteryste... Onkologas liepe stebeti save ir dazniau matytis su ginekologu smile.gif

Patriccija, man onkologas aiskino, kad tose vietose, kur randai arba buvo chirurgnis isikysimas, gali buti tokiu dalyku.
Nes pas mane rande po pazastimi irgi toks sukietejimas, bet jis apciuope ir pasake, kad nieko baisaus.
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 05 01, 21:30)
Sveikutes, taip, su mamytes diena visas... 4u.gif
.GABIJA., tai gal jis nera brangus markerio tyrimas. Bet aš tai net neprasau, kad ji man kas nors darytu, kai paskutini karta jis buvo 1080, daugiau nebenoriu zinoti apie markeri nieko...Kalu sau, kad jis man neinformatyvus.  biggrin.gif .GABIJA.,aha, bijau ir as dabar del saves, kaip tu sakai GREK, prisigalvoju.... Geguzes 9 d. suplanavusi i Vilniaus onkol.instituta del plautuku. Tikslaiu taip keistai, ten kur buvo sone isvesti zondai po operacijos, pries kelis menesius pastebejau lyg sukietejimus. Dabar prie vieno susiformavo ciut ne saujos dydzio kaulinis gumbas, o ir prie kito randelio darosi kaulinis, jauciu... Bijau kas cia man...Nezinau ar nuvykus sakyti, jog mts stubure...Kaip sakai, chirurgas nerankios mts, o jei galvos, kad tik su plauciais negerai, gal gydys mane, na, darys ka nors... va taip sia minute galvoju.

Su Motinos diena gavau is sunaus viena geltona roze. Jis ir sesems abiems nupirko po roze bei "Vorutos" vyno  drinks_cheers.gif  wub.gif


Labas
Brangioji nieko slėpimas neduos.Gal kaip tik galės parinkti tinkamesnį gydymą.Gal kombinuos spindulius ir chemo.O gal kaip Romantikė sako tai nekalti deriniai.
Markerio darymas kainuoja nuo 45-40 Lt.Po trečios chemo padarė nemokamai, o per konsultacijas mokėjau.Nesuprantu sistemos.

Papildyta:
QUOTE(romantikė @ 2011 05 02, 08:57)
VISAS MIELAS MAMYTES SVEIKINU SU PRAEJUSIA MAMU SVENTE!!!!!!!!!!!!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kaip pasake mano vyresnele:"Aciu tau, mamyte, kad pasirinkai mane ir leidai man Tave pasirinkti kaip MAMA...." Apsizliumbiau...

Praejau eiline technine apziura. Rodos, viskas gerai pas mane. Dziaugiuosi. Tik grizo menesines  bigsmile.gif Taip sakant, po 3 metu pertraukos grizo moteryste... Onkologas liepe stebeti save ir dazniau matytis su ginekologu  smile.gif




Sveikinu su pavykusia apžiūra.Daugiau tokių gerų žinių.
Džiaugiuosi, kad turi tokią gerą dukrą.Šaunuolės jūs abi.
Papildyta:
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 05 01, 21:50)
Sveikinu ir as Jus visas su Mamos diena. Linkiu aisku sveikatos biggrin.gif

Patriccija, sunkus klausimas, reikia pagalvot g.gif O man geguzes 9 paskutine 8 chemo, jeigu kraujas leis, o jis leis. Ar pas tave vel yra vandens pleuroje?


Sveikinu su paskutine chemo.Jau liko tik truputi pakentėti.
O aš jau nuo praeitos savaitės vis pagalvoju, kad šį penktadienį nebeleis chemo. thumbup.gif Toks geras jausmas, tiesiog mėgaujuosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 02 gegužės 2011 - 08:09
Sveikos 4u.gif
šiandien mama pradėjo gerti Xelodą. Skaitinėju vis senas temas ir bandau atrasti, kuriai teko jį vartoti. Kaip supratau tai tas pats kas ir 5-Fu. Mamai nieko papildomai prie jo neskyrė. Keista, kad gydytoja kaip ir nebežinojo ką daryti su avastinu, lyg ir nebenorėjo jo lašinti g.gif bet sulašino ir dabar reikės jau tik kas 3, o ne 2 savaites kaip buvo iki šiol... Mama laiminga, kad nebereikės gulėti ligoninėje. Keista, nes komisija Xelodą skyrė ( mano supratimu) dėl šalutinių poveikių galūnėms. Vadinasi, jei jų nebūtų, tai būtų skyrę Folfiri, kuris pasak jų dar labiau neigiamai pasireikštų... Čia ta xeloda vos ne kaip poilsis skaitosi pagal juos... g.gif nelabai gal supratau ką jie turėjo omeny, juk xeloda irgi chemoterapinis vaistas, tik kiek silpnesnis...
Atsakyti
QUOTE(sume @ 2011 05 02, 14:00)
Sveikos 4u.gif 
šiandien mama pradėjo gerti Xelodą. Skaitinėju vis senas temas ir bandau atrasti, kuriai teko jį vartoti. Kaip supratau tai tas pats kas ir 5-Fu. Mamai nieko papildomai prie jo neskyrė. Keista, kad gydytoja kaip ir nebežinojo ką daryti su avastinu, lyg ir nebenorėjo jo lašinti g.gif bet sulašino ir dabar reikės jau tik kas 3, o ne 2 savaites kaip buvo iki šiol... Mama laiminga, kad nebereikės gulėti ligoninėje. Keista, nes komisija Xelodą skyrė ( mano supratimu) dėl šalutinių poveikių galūnėms. Vadinasi, jei jų nebūtų, tai būtų skyrę Folfiri, kuris pasak jų dar labiau neigiamai pasireikštų... Čia ta xeloda vos ne kaip poilsis skaitosi pagal juos... g.gif nelabai gal supratau ką jie turėjo omeny, juk xeloda irgi chemoterapinis vaistas, tik kiek silpnesnis...

Xeloda veiklioji medziaga - kapecitabinas (capecitabine). Xeloda anotacija lietuviskai. tai tikrai ne tas pats, kaip 5-FU.

FOLFIRI - labai panasi schema kaip ir FOLFOX, tik vietoje platinos junginio (oxaliplatinos), vartojamas kito sunkiojo metalo - iridzio - junginys (irinotekanas).

Nemanau, kad pagrindine pasirinkimo priezastis - poveikis galunems. Tiesiog,
FOLFIRI tikrai labiau toksiska chemoterapija, negu Xeloda. FOLFIRI anotacija angliskai. be to, Xeloda - geriamos tabletes, reiskia nereikia vaziuoti i ligonine, nereikia badyti venu ir tt.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2011 05 02, 14:28)
Xeloda veiklioji medziaga - kapecitabinas (capecitabine). Xeloda anotacija lietuviskai. tai tikrai ne tas pats, kaip 5-FU.

FOLFIRI - labai panasi schema kaip ir FOLFOX, tik vietoje platinos junginio (oxaliplatinos), vartojamas kito sunkiojo metalo - iridzio - junginys (irinotekanas).

Nemanau, kad pagrindine pasirinkimo priezastis - poveikis galunems. Tiesiog,
FOLFIRI tikrai labiau toksiska chemoterapija, negu Xeloda. FOLFIRI anotacija angliskai. be to, Xeloda - geriamos tabletes, reiskia nereikia vaziuoti i ligonine, nereikia badyti venu ir tt.

Ačiū ačiū heart.gif Apie xelodą jau skaičiau. O vieną veną jau mama atgavo thumbup.gif pačią pirmąją, kuri buvo sunykusi smile.gif tik va dabar neramina mintys, kad geriau būtų iškart skyrę FOLFIRI, kaip kad ligitos123 tetai... gal būtų padėję, o dabar kaip ir per sunku jai būtų atlaikyti iškart antrą kursą jau būtent folfiri...
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2011 05 02, 08:57)
Kaip pasake mano vyresnele:"Aciu tau, mamyte, kad pasirinkai mane ir leidai man Tave pasirinkti kaip MAMA...." Apsizliumbiau...

Praejau eiline technine apziura. Rodos, viskas gerai pas mane. Dziaugiuosi. Tik grizo menesines  bigsmile.gif Taip sakant, po 3 metu pertraukos grizo moteryste... Onkologas liepe stebeti save ir dazniau matytis su ginekologu  smile.gif


wub.gif kaip gražu, verkčiau ir aš, išgirdus tokius žodžius.

thumbup.gif sveikinu, šaunu, kad TA rezultatai džiuginantys, taip ir toliau laikykis smile.gif

O mano vaikai vakar mane prajuokino. Pribudau, girdžiu dičkė rengiasi, lekia parduotuvėn kvietkų. Guliu kantriai, noriu į tūliką, bet galvoju, sugadinsiu staigmeną, jei atsikelsiu. Išeidama prigrąsina Roką, kad tas tyliai sėdėtų ir neprikeltų manęs. Sesė tik uždarė duris, dar net užrakint nespėjo, o mazgis su trenksmais įlėkė į miegamąjį pas mus ir sako: "Labas mama, šiandien žinok mamų diena, tai sesė išėjo tau gėlių pirkt, o aš tai piešiu" ir duris, trinkt, uždarė kaip niekur nieko. Pagulėjau, kol grįžo dukra su gėlėm, Rokas užsakęs buvo baltą rožę, kaip visada, o Greta tris raudonas. wub.gif

Patricija, gal ten tikrai tik skysčiai, mano nuo drenų irgi yra guziukai, bet chirurgas sako, kad ten randeliai. Manau, reiktų gydytojams pasakyti tikrą padėtį, gal negerai, jei nuslėpsit, gi ne sloga sergam.

Pelkių mone, valio, paskutinė chemo netrukus, ir taip jau prailginta programa buvo. Galėsi atsipūsti nors kažkiek nuo blogos savijautos.

Gabija, įsivaizduoju, kaip gera, kai žinai, kad jau paskutinė chemo praėjo ir dabar ramuma smile.gif O rododendrai, mačiau ne pas vieną, tikrai puikiausiai auga mūsų sąlygomis, žydi gražiai labai, tokios prabangios išvaizdos krūmai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sume @ 2011 05 02, 14:38)
  tik va dabar neramina mintys, kad geriau būtų iškart skyrę FOLFIRI, kaip kad ligitos123 tetai... gal būtų padėję, o dabar kaip ir per sunku jai būtų atlaikyti iškart antrą kursą jau būtent folfiri...

Sume, labai lengva įsitraukti į "jeigu" žaidimą, bet tai labai tiesus kelias į neviltį... Jeigu būtų buvę taip, jeigu anaip,... nebesvarstykite, nebesižvalgykite atgal, verčiau žiūrėkite į šią dieną, ką galima padaryti. Aš esu gavusi Xelodą, na man nieko labai baisaus nebuvo, aš gavau xelodą su taxoteru, dar plius dexametazonas, tai nežinau nuo katro, matyt nuo dexametazono, nemiegodavau. Miego labai norėjau, o užmiegu, pvz. 12 nakties, ir 12.45 pabundu. ir viskas iki ryto. taip kokias 3-4 naktis, o po to jau nežmoniškai miegu. Kojos kažkiek buvo švininės , bet viskas pakenčiama.

Papildyta:
QUOTE(romantikė @ 2011 05 02, 08:57)
Praejau eiline technine apziura. Rodos, viskas gerai pas mane. Dziaugiuosi.

Ir mes džiaugiamės, Romantike smile.gif Būk laiminga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arune: 02 gegužės 2011 - 15:18
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 05 02, 08:07)
O aš jau nuo praeitos savaitės vis pagalvoju, kad šį penktadienį nebeleis chemo. thumbup.gif Toks geras jausmas, tiesiog mėgaujuosi.


as atsimenu biggrin.gif ir truputi pavydziu taip siltai ir sviesiai smile.gif

arune, aprasiai kas vyksta pas mane, bet as negaunu Xelodo.Dar rasiau nuo deksametazono raudonuoja veidas, labai norisi valgyt, tinsta kojos, auga svoris, pila prakaitas, musa karstis. Bet viskas isgyvenama, tik reikia nusiteikt 4u.gif

Nu ir as pasigirsiu smile.gif Nuejau pas gine pasitart del kontacepcijos. Tyrimai - blogi. Itarimas -g. kaklelio vezys, 0 stadija. Tyrimai, tyrimai, tyrimai.Vyras nervuojas, as deruosi su daktare, nes 2 Viskas gerai, tik chroniskas uzdegimas. Tikrintis dazniau. Itaria, kad gali buti nuo chemo, ir as taip manau, nes gi po gimdymo nieko nieko nebuvo, o praejo 9 men. Va. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 05 02, 16:54)

Nu ir as pasigirsiu smile.gif Nuejau pas gine pasitart del kontacepcijos. Tyrimai - blogi. Itarimas -g. kaklelio vezys, 0 stadija. Tyrimai, tyrimai, tyrimai.Vyras nervuojas, as deruosi su daktare, nes 2  Viskas gerai, tik chroniskas uzdegimas. Tikrintis dazniau. Itaria, kad gali buti nuo chemo, ir as taip manau, nes gi po gimdymo nieko nieko nebuvo, o praejo 9 men. Va. smile.gif


Negerai, kad negerai, bet gerai, kad labai anksti bus atrasta , jei iš tikro kažkas vyksta.Gal įtarimai ir liks įtarimais.Tik kainuos daug nervų.


Štai mano gražuolis.
user posted image
Atsakyti
Labukas, Mergaitės 4u.gif

pelkių Monike 4u.gif Na, tikrai ,manykim, kad tai tik įtarimai ir viskas bus tik gerai...To tau linkiu iš visos širdies. Nuo to karščio gal yra žolelių kokių - juk mergaitės vartodavo - tai viena , tai kita. Tavo didžiausias variklis yra tavo optimizmas - o jis kaip žinia gali ir gydyti... Ar buvai išvažiavus pas uošvius - lyg tai sakei, kad važiuosit? wub.gif

Gabija 4u.gif -Sveikinu baigus chemiją. Nuostabi tavo gėlelė - vien žiedai... bigsmile.gif
Ir dar - nuostabioji draugužėle - gavau tavo siuntinuką. Tūkstantį kartų bučiuoju ir be galo džiaugiuosi.. oro_buckis.gif Ir už fraktalą su paslėptu mano vardu... mirksiukas.gif

Dabar pasigirsiu visoms blush2.gif - Gabija man padovanojo nuostabią savo rankų darbo sagę. Pasipuošiu ir visada prisiminsiu ... Jetau, jetau - kiek daug džiaugsmingų akimirkų patyriau pastaruoju metu... Jūsų dėka, Mergaitės... wub.gif

O , Patricija 4u.gif -tau tikrai nieko bloga ten šonelyje nebus - tai bus kažkas dėl randelių - viskas pataisoma. Kai man operavo papuką, po kelių savaičių atsirado labai didelis sukietėjimas toj vietoj, kur buvo guzas. Net maniau, kad man nieko neišoperavo. Tai skambinausi savo chirurgui, jis apžiūrėjo ir sakė, kad ne visiems, bet taip kartais būna ir turėtų per kelis mėnesius išnykti. Viskas susitvarkė. Ir tau viskas gal bus sutvarkoma.
Atsakyti
Sveikutes, skaitau viska nuo ryto ir seku ka kuri galvojate.
romantikei gerai, pelkiu Monui nelabai,GREK irgi laukime, vienu zodziu, kiekviena gyvenam ir laikas nuo laiko tai turime patirti, oi, bet ka rasau....GABIJAI. faina, kad nebus chemo. Rasu lankele, bet man juk neskaudedavo to sono gulint ant jo, dabar skaudu...ai, kaip nors sulauksiu gegužės 9 dieneles. Nugara irgi labiau eme skaudeti, tik kitoje vietoje, zemiau juosmens, taip ta kryzkauli. Pasilenkti negaliu, lovoj verstis turiu letai ir atsargiai...
Papildyta:
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 05 02, 18:04)
Negerai, kad negerai, bet gerai, kad labai anksti bus atrasta , jei iš tikro kažkas vyksta.Gal įtarimai ir liks įtarimais.Tik kainuos daug nervų.
Štai mano gražuolis.
user posted image

Ooo, tikrai grazuoliukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 02 gegužės 2011 - 16:58
QUOTE(Patriccija @ 2011 05 02, 18:58)
Sveikutes, skaitau viska nuo ryto ir seku ka kuri galvojate.
romantikei gerai, pelkiu Monui nelabai,GREK irgi laukime, vienu zodziu, kiekviena gyvenam ir laikas nuo laiko tai turime patirti, oi, bet ka rasau....GABIJAI. faina, kad nebus chemo. Rasu lankele, bet man juk neskaudedavo to sono gulint ant jo, dabar skaudu...ai, kaip nors sulauksiu gegužės 9 dieneles. Nugara irgi labiau eme skaudeti, tik kitoje vietoje, zemiau juosmens, taip ta kryzkauli. Pasilenkti negaliu, lovoj verstis turiu letai ir atsargiai...

O tu Pamidronatą dar lašiniesi - kiek jau yra tau sulašinta ? Blogai, kad reikia laukti iki tos 9-os dienos. Gal nuo skausmo kokių stipresnių vaistukų gali išgerti. console.gif
Papildyta:
QUOTE(GREK @ 2011 05 01, 18:39)
Nu atrodo, kad būsiu pirmūne smile.gif ir labai tikiuosi, kad to tyrimo tasakymas bus toks, kokio tikiuosi. net neleidžiu sau galvot, kad liga grįžta.

Linkiu, kad tavo tyrimai būtų tik geri - laikysiu kumštelius. Bet kaip tyliai pastatė tą aparatą - kažkaip praleidau tikriausiai pro ausis... g.gif Ir negi Lietuvoje jie du tokie bus??? g.gif g.gif

***

Na, truputi ir aš pasibėdavosiu blush2.gif Retkarčiais mane neramina tetukas - tiksliau jo atmintis - primena nelabai kokias ligeles, o turint omeny kad jo tetukas- mano bočelis - staiga prarado atmintį (tiesiog pavalgė pietus ir sako savo žmonai, mano babytei - ačiū šeimininke už valgį, dabar jau kilsiu namo...Ir viskas - nieko nebepažino nuo tos akimirkos)... rolleyes.gif Gal ir per didelėm akim žiūriu...

O šiaip viskas gerai - katinukas per Velykas į lauką pradėjo eiti, bet kelinta diena kažko bijo ir nebeina - gal kas pagąsdino? Iš baltų letenėlių neliko nieko - prausiam jas su miauksmais , nes jis pas mus lovinis katinas...
Kaži, kaip Gabijos Kitė - ar eina į lauką kasdien?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 02 gegužės 2011 - 17:37