Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

QUOTE(memelietė @ 2011 02 13, 12:10)
Danija



Grožių prikėlėte wub.gif
Graži temutė prijaučiančiųjų šiems stiliams gausis smile.gif Įdomu bus pamatyti kai kuri kursis tokį interjerą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 02 13, 16:38)
Grožių prikėlėte  wub.gif 
Graži temutė prijaučiančiųjų šiems stiliams gausis smile.gif Įdomu bus pamatyti kai kuri kursis tokį interjerą wub.gif


na mes su MB tikrai stengsimės kažką panašaus pasidaryti. deja iki tol dar reikia daug ką kapitaliai remontuoti. laukiu nesulaukiu, kol iki interjero prieisime wub.gif
Atsakyti
dar keletas paveiksliukų. čia iš straipsnio nebuvo aišku kur tiksliai yra ax.gif bet turbūt nesunku bus atspėti mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo memelietė: 13 vasario 2011 - 17:59
QUOTE(Tendre @ 2011 02 12, 18:56)
Memeliete, nesupykite, bet faktiškai puse Tavo nuotraukų yra pro šoną... Privėlėte ir klasikos ir provanso ir netgi vieną foto mačiau šiltųjų kraštų interjerų margų (nežinau kaip tiksliai jį įvardinti). Jei baltos sienos nuotraukoje toli gražu nereiškia, kad tai iškart ir skandinaviškas stilius.
drinks_cheers.gif
Tikslaus apibrėžimo žinoma nėra, bet stilius turi savų bruožų.
Tai elegantiškumas, bet minimalistinis. Mažiau lygu daugiau, todėl baldai ir aksesuarai visi asketiški, paliekama tik tai, kas reikalinga. Taigi, jokių užraitytų sudėtingų banguotų "prikleckintų" formų baltų, aiškios tiesios/švelniai nužulnios linijos, yra dekoratyvinių elementų, žinoma, bet tuntų pagalvėlių ir visokių kitokių priraitytų statulėlių čia nesutiksite. Dekoratyviniai elementai ypač būdingi ant sienų. Vaizdas kuo natūraliau, paparasčiau- tuo geriau. Aišku, vyrauja balta, švelnūs natūralūs tonai. Na ir visa kita. Dar kartą peržvelkite savo foto..  4u.gif

Niekas cie nieko neprivele ir viskas gerai su Memelietes foto. Gal tiesiog kuriant tema reikejo patikslinti ar apie Scandinavian Country ar apie Scandinavian Modern
sioje temoje norima kalbeti. Nes pagal Memelietes ikeltas foto supratau, kad tema i skandinaviska country krypsta, todel labai apsidziaugiau, nes mano namai i si stiliu orientuoti.
Zodziu, cia temos pavadinima tikslinti reikia, o ne nuotraukas kaltinti smile.gif

QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 02 12, 20:31)
va grynai pas juos namuopse taip(cia jau tikrai ne modernu)ir butent tokius vaizdus as maciau ten budama
user posted image
http://s3prod.wehear...jpg?12 87162006

user posted image

Va tokius vaizdus ir toliau noreciau sioje temoje matyti thumbup.gif Jei tema i moderna nukryps - tai man nera cia ka veikti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 02 14, 00:59)
Niekas cie nieko neprivele ir viskas gerai su Memelietes foto. Gal tiesiog kuriant tema reikejo patikslinti ar apie Scandinavian Country ar apie Scandinavian Modern
sioje temoje norima kalbeti. Nes pagal Memelietes ikeltas foto supratau, kad tema i skandinaviska country krypsta, todel labai apsidziaugiau, nes mano namai i si stiliu orientuoti.
Zodziu, cia temos pavadinima tikslinti reikia, o ne nuotraukas kaltinti  smile.gif
Va tokius vaizdus ir toliau noreciau sioje temoje matyti thumbup.gif Jei tema i moderna nukryps - tai man nera cia ka veikti  verysad.gif


na dabar jau temos pavadinimo turbūt neišeis pakeisti g.gif bet sekantį kartą tikrai reikės kitaip pavadinti kad nekiltų neaiškumų.... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo memelietė: 14 vasario 2011 - 09:03
QUOTE(memelietė @ 2011 02 14, 10:03)
na dabar jau temos pavadinimo turbūt neišeis  pakeisti  g.gif bet sekantį kartą tikrai reikės kitaip pavadinti kad nekiltų neaiškumų....  smile.gif



Tai nekeiskit to pavadinimo. Tegul būna bendra tema skandinaviško stiliaus, kuriame draugiškai gali sutarti tiek kantri, tiek moderno stiliaus gerbėjos.

Man prie širdies ir tas, ir tas...
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2011 02 14, 13:45)
Tai nekeiskit to pavadinimo. Tegul būna bendra tema skandinaviško stiliaus, kuriame draugiškai gali sutarti tiek kantri, tiek moderno stiliaus gerbėjos.

Man prie širdies ir tas, ir tas...


na žiūrėsim kaip čia bus. dar toli iki temos pabaigos, o į pabaigą ir susitarsim kaip sekančią pavadinti mirksiukas.gif

tikrai būtų gerai, kad patinkančius interjerus keltų ir moderno mėgėjos, nes aš kadangi labiau žiūriu vintage ir country tai ir nekeliu kitokių. ax.gif

o ypač faina būtų jeigu supermamos, kurios jau pasidarė ką nors panašaus savo namuose pasidalintų savo vaizdeliais ax.gif

4u.gif
Atsakyti
skandinavian country in england

thumbup.gif

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Scandinavian Country Style Interior Design


user posted image

straipsnis angliškai


'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Scandinavian Country

user posted image

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Scandinavian Country Decorating

straipsnis angliškai


''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Minimalist Scandinavian Shelves and Cabinets System That Attracts Attention for 60 Years


skandinavų minimalizmas

4u.gif moderno gerbėjoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo memelietė: 14 vasario 2011 - 16:17
labai faina psl uzradau smile.gif
http://norskeinterio...er-soverom.html
net 175 blog'ai thumbup.gif yra i ka seile pavarvinti smile.gif

o cia ne vien miegamieji hmmm wub.gif

nuorodos neikeliau doh.gif

va
http://norskeinterio...r.blogspot.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre.v: 14 vasario 2011 - 16:38
Stokholme

user posted image

Daugiau...
Papildyta:
nebuvo parašyta kur

user posted image

Papildyta:
Stokholme

user posted image

daugiau nuotraukų čia
Atsakyti
Sveikos, ir aš norėčiau prisidėti prie mėgstančių šį stilių. Kai pas mus tiek mažai šviesos, tai pažūrėjus į tokius interjerus atrodo ir saulės daugiau matosi biggrin.gif Gal kuri turite interjerų, kurių sienos rastinės? Įdomu būtų pasižvalgyti po tokius skandinaviškus namus. Nes man asmeniškai lietuviški rastiniai interjerai nelabai patinka, norisi daugiau lengvumo ir tos baltos spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2011 02 14, 17:49)
Sveikos, ir aš norėčiau prisidėti prie mėgstančių šį stilių. Kai pas mus tiek mažai šviesos, tai pažūrėjus į tokius interjerus atrodo ir saulės daugiau matosi  biggrin.gif  Gal kuri turite interjerų, kurių sienos rastinės? Įdomu būtų pasižvalgyti po tokius skandinaviškus namus. Nes man asmeniškai lietuviški rastiniai interjerai nelabai patinka, norisi daugiau lengvumo ir tos baltos spalvos  wub.gif


aš turiu gražių norvegiškų ir austriškų rąstinių namų interjerų. gali parašyt man į AŽ savo el.paštą ir aš tau persiųsiu mirksiukas.gif
MB dirba su rąstiniais namais užtai nemažai pavyzdžių turiu, tik čia gal jau nebe į temą bus. nebent naują temą atidaryti biggrin.gif

čia keli kurie gal labai nesipjaus su tema:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

4u.gif

šiolaikiškas rąstinio namo interjeras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo memelietė: 14 vasario 2011 - 17:20