Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(akvilyte @ 2011 02 08, 16:16)


lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
laba,
gal turit minciu kaip torta-kempiniuka padaryti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Florexile @ 2011 02 08, 16:37)
laba,
gal turit minciu kaip torta-kempiniuka padaryti?  blush2.gif

kas KONKREČIAI neaišku???
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2011 02 08, 17:14)
Merginos, gal kuri turit pastilazo receptuka, kad gautusi mazau mases? Man reikia nulipdyti kelias figureles, nesinori daryti is viso recepto. as suprantu, kad atitinamai visas dalis sumazinti, bet gal kuri jau turit paskaiciavus? biggrin.gif


taip, turime... Duotus produktus dalinkite iš keturių, bus ketvirtadalis masės. viskas
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2011 02 08, 14:40)
Kada darei? Kiek laiko jis jau pagamintas?

Cia blogai yra isminkyta. Per greitai sustingo zelatina, del to mase gavosi trupanti. Paimk gerai pasildyk iki koses, pamaisyk ir supilk ta kose ant pleveles ar i maisiuka, gerai suviniok i palik, kol sustings. Kai jau bus normalios konsistencijos mase, ne visai kieta, pabandyk isminkyti. Jeigu stipriai lips, tai dadek koki saukstuka pudros, nepersistengk i palik kokiom 3 val.


Vakar dariau tesla ir vakar lipdziau,eisiu padaryt kaip patarei. mirksiukas.gif Aciu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 02 08, 17:39)
taip, turime... Duotus produktus dalinkite iš keturių, bus ketvirtadalis masės. viskas


Man jos ir taip nedaug gaunasi... o ketvirtadalis tai cia mazas gumuliukas...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 02 08, 19:54)
Man jos ir taip nedaug gaunasi... o ketvirtadalis tai cia mazas gumuliukas...


na, čia labiau abstrakčiai patariau... bet šiaip iš ketvirtadalio normos tikrai du baibokus nusilipdys. pati beveik visad darausi pusę normos, kažką nusilipdau, tada aptingstu ir likutį pasidedu, bet man jis niekad neatsinaujina. susiminko, bet trupa, gėlytes sunku bedaryti...
Atsakyti
mano versija dėl pastilažo:

* ar želatiną pakaitinusi supylėt į visą pudros-krakmolo kiekį??? - jei taip, tai susitrupiniavo dėl to
** jei želatina spėjo atšalti, tai kaip ir minėjo Asseni, tada jos patarimo reikia klausyti 4u.gif
*** kokią želatiną naudojote??? Oetkerio ar geltoną???


Kempiniuką kepat stačiakampius, biskvitus, pertepat kremu, duodat sustingi, išlyginat sviestiniu kremu, pasigaminat masę, kuria dengsit ir apdengiat, personažui suteikiat veido bruožus pagal paveiksliuką ir viskas 4u.gif jei parašytumėt kas neaišku, būtų lengviau atsakyti į klausimą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 08 vasario 2011 - 19:16
QUOTE(Olesta @ 2011 02 08, 20:15)
Kempiniuką kepat stačiakampius, biskvitus, pertepat kremu, duodat sustingi, išlyginat sviestiniu kremu, pasigaminat masę, kuria dengsit ir apdengiat, personažui suteikiat veido bruožus pagal paveiksliuką ir viskas  4u.gif  jei parašytumėt kas neaišku, būtų lengviau atsakyti į klausimą  4u.gif

dar tas duobutes kempiniuke ispausti(kaip kazkas patare,su kocelo galu smile.gif )
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 02 08, 19:15)
mano versija dėl pastilažo:

* ar želatiną pakaitinusi supylėt į visą pudros-krakmolo kiekį??? - jei taip, tai susitrupiniavo dėl to
** jei želatina spėjo atšalti, tai kaip ir minėjo Asseni, tada jos patarimo reikia klausyti  4u.gif
*** kokią želatiną naudojote??? Oetkerio ar geltoną???
Kempiniuką kepat stačiakampius, biskvitus, pertepat kremu, duodat sustingi, išlyginat sviestiniu kremu, pasigaminat masę, kuria dengsit ir apdengiat, personažui suteikiat veido bruožus pagal paveiksliuką ir viskas  4u.gif  jei parašytumėt kas neaišku, būtų lengviau atsakyti į klausimą  4u.gif

aciukas, jau radau rusu forume nuo a iki z ax.gif reiks bandyt doh.gif
kempiniukas
tik gal dengti pastilazu, nes cia lyg kokoso drozlem barstyta, neiziuriu gerai unsure.gif o su tais konturais tai teks pavargti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2011 02 08, 16:48)
kas KONKREČIAI neaišku???

as tik norejau ideju, nes tas pirmam puslapy, tai per aukstas pilotazas man 4u.gif
Atsakyti
Na turbut butu jau laikas ikelti darbeli rolleyes.gif
juodas miškas su juoduju serbetu uogiene,( višniu neturėjau) ax.gif gietinėle, pastilažas, šokoladas

user posted image

medutis, grietinėle, pastilažas, plikyti lapeliai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Florexile @ 2011 02 08, 19:38)
aciukas, jau radau rusu forume nuo a iki z  ax.gif reiks bandyt  doh.gif
kempiniukas
tik gal dengti pastilazu, nes cia lyg kokoso drozlem barstyta, neiziuriu gerai  unsure.gif o su tais konturais tai teks pavargti  doh.gif
Papildyta:

as tik norejau ideju, nes tas pirmam puslapy, tai per aukstas pilotazas man  4u.gif


Na ten tai toks.... paprasciausiai kaip Olesta sake, labai lengvai padengiamas mase, o ir grietinele apdzibuot nesunku..
Atsakyti