Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Noiraite , malonu , kad jungiesi , ir dar su tokiais puikiais tortais , pirmas be galo švelnus wub.gif dvelkiantis vasara , ir kiti skoningi , be apkrovimų , puiku . thumbup.gif

Na merginos atsikėlėt , padarom mankšta user posted image..... išgeriam kavos user posted image , ir prie darbų user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 19, 11:36)
Šokoladinis tortas , ir saldainiukai .

user posted image


bigsmile.gif super idėja. tik klausimas, o kur saldainiukus perkat? aš mačius juos tik maišeliuose, bet sakau gal sveriamų yra g.gif
Atsakyti
Labas rytas visom, peržiūrėjau tortukus ,labai gražūs wub.gif labai sunki savaitė buvo blink.gif , as pabaigai tėmelės tortuką įkelsiu, čia greitukas, ryte reikia,po pietų- prašau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2011 02 21, 08:58)
bigsmile.gif  super idėja. tik klausimas, o kur saldainiukus perkat? aš mačius juos tik maišeliuose, bet sakau gal sveriamų yra g.gif



Aš pirkau Urmo bazėje , 1 kg. kaina 13 litų ( maišelyje supakuota ) , sunaudojau 20 cm. formai puse maišelio .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 21, 10:36)
Aš pirkau Urmo bazėje , 1 kg. kaina 13 litų ( maišelyje supakuota ) , sunaudojau 20 cm. formai puse maišelio  .

o juos klijavot prie sviestinio kremo? gerai lipo?nebuvo baisu,kad stipriau pajudinus, nukris? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 02 21, 09:40)
o juos klijavot prie sviestinio kremo? gerai lipo?nebuvo baisu,kad stipriau pajudinus, nukris?  smile.gif


Čia šokoladinis tortas , kremas - plakta grietinėlė su šokoladine kakava , lipo puikiai , niekas nekrito , netirpo .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 21, 10:36)
Aš pirkau Urmo bazėje , 1 kg. kaina 13 litų ( maišelyje supakuota ) , sunaudojau 20 cm. formai puse maišelio  .

bigsmile.gif kokiam sandėlyje? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Buvusiam SANITEKSE , daba kitaip vadinasi .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 20, 10:24)
Morenginis tortas , pastilažas , mod. masytė , žaislinės fėjos iš Disnėjaus rinkinio ....ir tortas , ir dovana viename .

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif
aš jūsų gerbėja wub.gif (dar viena jau dingo kažkur g.gif )
jau būčiau sakius,tik nesakykit,kad ir fėjos valgomos wub.gif žinau,kad mokat viską,bet jau būtų per daug biggrin.gif

paskutinę žinutę padarykit su nuoroda į naują temą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MoNaMi*: 21 vasario 2011 - 11:54
QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 21, 12:46)
Buvusiam SANITEKSE , daba kitaip vadinasi .

aišku, labai ačiū už info 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti