Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(daluze77 @ 2011 02 20, 14:20)
mergaites,man labai reikia Jusu pagalbos reikia torto 30vyrui.bet tas tortas turi buti 3ir 0 formos .gal kuri daret ar gal kur matet kaip tai turetu atrodyti?is anksto labai aciu



Į temą " SOS gal turite minčių ..." 4u.gif
Atsakyti
aciu cipciukeli
Atsakyti
tortai grazus visu 4u.gif 4u.gif 4u.gif o tas sukvezimis tai visai as be zado,koks svoris bigsmile.gif ...
kad netusciai,tai atnesu ir as viena...zuvyciu megejui smile.gif
Mascarpones tortas,saldainiu mase mirksiukas.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Solen: 20 vasario 2011 - 15:31
Solen, labai grazus tortas, dvelkia pavasariu ir siluma 4u.gif O man niekaip nesiseka susidraugauti su saldainiu mase - kur ja bekociociau (kad ir ant sviestinio popieriaus), visur prilimpa... verysad.gif verysad.gif verysad.gif Gal pavirsiu, ant kurio ji kociojama, reikia kuo patept?
Atsakyti
QUOTE(Aleisaba @ 2011 02 20, 15:57)
Solen, labai grazus tortas, dvelkia pavasariu ir siluma  4u.gif O man niekaip nesiseka susidraugauti su saldainiu mase - kur ja bekociociau (kad ir ant sviestinio popieriaus), visur prilimpa...  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Gal pavirsiu, ant kurio ji kociojama, reikia kuo patept?

Sveikutė 4u.gif
Aš tortus dengiu,tik saldainių mase ir stalą visada ištepu aliejumi,tikrai nelimpa ir pati masė pasidaro daugiau elastingesnė 4u.gif
Atsakyti
as ir dengiu tik saldainiu mase tortus, o stala pasibarstau krakmolu ir nieks man nelimpa smile.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Sveikos kepejeles,po ilgos pertraukos parodysiu viena torciuka savo kriksto sunui,gal ir ne viskas tobula,bet kai pamatai keturmecio akis,tai pagalvoji,kad butent to ir tikejausi

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EDCKA: 20 vasario 2011 - 17:02
QUOTE(EDCKA @ 2011 02 20, 16:58)
Sveikos kepejeles,po ilgos pertraukos parodysiu viena torciuka savo kriksto sunui,gal ir ne viskas tobula,bet kai pamatai keturmecio akis,tai pagalvoji,kad butent to ir tikejausi
[IMG]http://i88.photob
[IMG]http://i88.photob



lens.gif lens.gif ...nematau ...nuorodų galūnių nėra .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 02 20, 19:00)
lens.gif  lens.gif ...nematau ...nuorodų galūnių nėra .


Jau sutvarkiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EDCKA @ 2011 02 20, 17:02)
Jau sutvarkiau smile.gif


Matau .... gražus mašiniukas thumbup.gif .

Solen, akvariumiukas puikus thumbup.gif .
Atsakyti
Sveiki.Gal galit kas imesti nuoroda kaip daromos sokoladines tvoreles,neabejoju,kad buvo apie jas rasoma,bet nerandu,o vienoje vietoje radau,bet man tos nuorodos neatidaro unsure.gif Is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(selinga @ 2011 02 20, 16:49)
Sveiki.Gal galit kas imesti nuoroda kaip daromos sokoladines tvoreles,neabejoju,kad buvo apie jas rasoma,bet nerandu,o vienoje vietoje radau,bet man tos nuorodos neatidaro unsure.gif Is anksto dekoju smile.gif


Zinute 68

http://www.supermama...?...78104&st=60
Atsakyti