Įkraunama...
Įkraunama...

Kai labai knieti suduot

O kodėl tu taip tvirtai įsitikinus, kad mušiu po 3-5 metų? negali taip teigti, nes nežinai, kaip bus. Nežinai, koks bus mano vaikas. Aš nemąstau taip, kad va, dabar mano vaikas geras (nors nėra ji ideali, jei norėčiau, tikrai rasčiau už ką prilupt), o jeigu bus negeras, tai jau lupsiu ir teisinsiuos, kad nėra kitos išeities, kad noriu užaugint padorų vaiką... Nereikia žiūrėt tik per savo prizmę ir maut visų ant vieno kurpaliaus mirksiukas.gif Nematau nieko blogo žinojime, kaip noriu ir kaip nenoriu auklėt savo vaiką. Beje, dėl dvimečių mušimo, tai jeigu gerai skaitėt šitą temą, tikrai rasit tokių, kurios nesibodi užploti ir dvimetinukui, ir metinukui. Ir jos turi už ką! Jos neturi kitos išeities, jos nori užaugint padorų vaiką... wink.gif O jūs apie tai negalit nė pagalvot g.gif Kaip manot, kodėl jos trinkteli savo 1-2 metų amžiaus vaikams?
Atsakyti
QUOTE(Fruzina @ 2008 09 30, 12:33)
O jei tavo vaikas kandžiotusi tai atsiverst reikia internete, pagal nuorodą ir rasi parašyta viską trumpai drūtai kodėl jis kandžiojasi, ir kaip nustebsi, kad šitą ir pati žinojai širdies kamputyje.
Nebuvo viskas gerai sovietmečiu, bet nėra ir dabar gerai pagal užsienį. Dvasios neliko visiškai, kad ir kaip stengiuosi įskiepyti tą vaikams, vis išeina į viešumą o  ten jos nėra. Kiekvienas už save, kiekvienas tik sau, kiekvienas baisi asmenybė. Man tokie tušti žmonės siaubą kelia, o kiek jų daug aplinkui, ypač jaunimo. Pavyzdžiui mums į kraują buvo įaugę, niekas ten labai papildomai pasisodinę nemokino, kad nelysk suaugusiam į akis, elkis gražiai viešose vietose, užleisk atsisėst vyresnį, gerbk suaugusį, man sakykim būtų buvusi baisi gėda negražiai su mama kalbėti, kažkaip mama buvo MAMA ir tuo viskas pasakyta.

Aš irgi manau, kad svarbiausia tėvų užduotis yra įskiepyti vaikams vertybes, kad užaugęs žmogus turėtų tvirtą vertybinį pamatą gyvenimui. Šiais, visuotinio akropolizavimosi laikais, tai nėra lengva. Mandagumas turi būti būtinai - juk tai kaip mokykloje abėcėlė ar daugybos lentelė, be šių - nė kriukt.

Tai va apie ką ir kalbu: galima straipsnį paskaityti (tik jau ne forumo patarimus doh.gif ) ar gyvai su psichologu pasitarti, gal ir paaiškėtų, kad tai jau žinojau, bet juk taip kaupi patirtį.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 09 30, 14:36)
O kodėl tu taip tvirtai įsitikinus, kad mušiu po 3-5 metų? negali taip teigti, nes nežinai, kaip bus. Nežinai, koks bus mano vaikas. Aš nemąstau taip, kad va, dabar mano vaikas geras (nors nėra ji ideali, jei norėčiau, tikrai rasčiau už ką prilupt), o jeigu bus negeras, tai jau lupsiu ir teisinsiuos, kad nėra kitos išeities, kad noriu užaugint padorų vaiką... Nereikia žiūrėt tik per savo prizmę ir maut visų ant vieno kurpaliaus  mirksiukas.gif  Nematau nieko blogo žinojime, kaip noriu ir kaip nenoriu auklėt savo vaiką. Beje, dėl dvimečių mušimo, tai jeigu gerai skaitėt šitą temą, tikrai rasit tokių, kurios nesibodi užploti ir dvimetinukui, ir metinukui. Ir jos turi už ką! Jos neturi kitos išeities, jos nori užaugint padorų vaiką... wink.gif O jūs apie tai negalit nė pagalvot  g.gif  Kaip manot, kodėl jos trinkteli savo 1-2 metų amžiaus vaikams?

Aš neesu įsitikusi, aš sakiau, ,,gal,,
Yra posakis ,,Niekda nesakyk niekada,,


Nežinau kodėl trinkteli 1-2 metų vaiksm, norėčiau tikėti, kad toks ten jau ir trinktelėjimas, yra sakoma ,,motinos ranka lengva,,.

Turiu pažystamą, sūnus jau 18 metis, nu ir nemuštas, augo ai taip kaip čia pasakius, visko buvo, 18 m. toks na veltėdis, neįmanoma susikalbėt, asmenybė gi jis ant motinos sprando, nesigilinsiu, bet trūko motinos kantrybė, pilnametį prilupo pirmą kartą , per sprandą, sėdėjo nuleidęs galvą, o ji sako, netikėjau, kad sėdės ir tylės, galvojau, dar atgal gausiu, o jis ir sako, tik dabar kantrybė trūko mama, 18 m. kantri buvai, anksčiau reikėjo duot, ir daug kartų. Dabar jau vėlu. Per vėlu. Kitaip jau nebus.
Atsakyti
QUOTE(Fruzina @ 2008 09 30, 14:09)
Turiu pažystamą, sūnus jau 18 metis, nu ir nemuštas, augo ai taip  kaip čia pasakius, visko buvo, 18 m. toks na veltėdis, neįmanoma susikalbėt, asmenybė gi jis ant motinos sprando, nesigilinsiu, bet trūko motinos kantrybė, pilnametį prilupo pirmą kartą , per sprandą, sėdėjo nuleidęs galvą, o ji sako, netikėjau, kad sėdės ir tylės, galvojau, dar atgal gausiu, o jis ir sako, tik dabar kantrybė trūko mama, 18 m. kantri buvai, anksčiau reikėjo duot, ir daug kartų. Dabar jau vėlu.  Per vėlu. Kitaip jau nebus.

lotuliukas.gif Šitas pavyzdėlis, anaiptol nerealistiškas, turėtų, kaip supratau, įrodyti, kad už vieną muštą 10 nemuštų duoda, bet man jis neįrodo nieko.

Esu prieš kito žmogaus mušimą iš principo: ar jis jaunesnis, ar silpnesnis, ar kvailesnis doh.gif

Paskui ir mokykloj mušasi vaikai, kaži iš kur tą prakeiktą tradiciją atsineša, ar tik ne iš namų? Nenorėčiau, kad mano vaiką kas nors mokykloj kad ir nestipriai tarškentų. (Net jei būtų už ką blink.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nendrelė: 30 rugsėjo 2008 - 14:42
[quote=Fruzina,2008 09 30, 16:09]
Aš neesu įsitikusi, aš sakiau, ,,gal,,
Yra posakis ,,Niekda nesakyk niekada,,
Nežinau kodėl trinkteli 1-2 metų vaiksm, norėčiau tikėti, kad toks ten jau ir trinktelėjimas, yra sakoma ,,motinos ranka lengva,,.

na trinkteli ir dar kaip... nusisparde batukus, tai mama su batukais taip apdauze kojytes, kad vaikas net be garso reke, na tikrai ne lengva ranka, na bent ne visu...


mano teta turi sunu 17m. na gaudavo jis tikrai. na bet nieko nepakeite, jis toks atziaurus, neklauso,neina i mokykla, verkia ji dabar per ji. o jis tik ziopteli, tai ko nemusi dabar??? ka man dabar padarysi??? nieko... ir juokiasi tiesiai jai i akis, priesingai viska daro... tipo praejo tavo karaliavimas...
ji pati sakius kad gal blogai dare kad nesikreipe i psihologus kai buvo laikas, kol mazas, nes dabar jau niekur ji jo nenutems... ji tik laukia kol jis greiciau uzaugs...

Atsakyti
QUOTE(gambe @ 2008 09 30, 15:33)

na trinkteli ir dar kaip... nusisparde batukus, tai mama su batukais taip apdauze kojytes, kad vaikas net be garso reke, na tikrai ne lengva ranka, na bent ne visu...
mano teta turi sunu 17m. na gaudavo jis tikrai.

Na apie tai net nekalbu......

Tai gal teta per daug mušė, gi sakau, kad ne apie sistemingą, pastovų vaikų mušimą kalbu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Fruzina @ 2008 09 30, 16:50)
Na apie tai net nekalbu......

Tai gal teta per daug mušė, gi sakau, kad ne apie sistemingą, pastovų  vaikų mušimą kalbu. schmoll.gif


o tai kada suprast kada sistemingai, kada ne?? na gaudavo jis kai nusipelnydavo... ne pastoviai, bet gaudavo. jis vienintelis jos sunus. na mylejo ir myli ji ji. viska tik jam, del jo visa gyvenima dare. na bet va o toks uzaugo...

neturiu as savo patirties kaip auklet vaikus, bet aplinkiniu pavyzdziai ir nelabai koki.. nemusu as saviskes dar, nerekiu, pakolkas susitariam graziuoju... jei parduotuvej uzeina oziukas, tai iseinam i lauka i masina ir sedim kol praeis... na ir praeina, paskui viskas gerai, eina salia ir nieko neima.
Atsakyti
Gerai mamos, ką norit pasakyti, kad jei mušim vaikus, tai augs geri, jei nemušim, tai nevykėliais?

Kad taip būtų paprasta tongue.gif Juk čia žmonės ir kiekvienas toks skirtingas, kad vaje vaje. Aš tikiu, kad yra tokių žmonių, kurie gali drąsiai pasakyti, kad juos mušimas išauklėjo gerais žmonėmis. Ir gal net tai tiesa. Valio. Bet yra taip pat nemažai tokių, kurie iki dabar verkia, kas tyliai, kas garsiai, kad mušimas juos suluošino, iki dabar negali būti normaliais žmonėmis. Jei panagrinėti abu atvejus, tai spėju, kad tėvai tiek tuo, tiek tuo atveju nebuvo monstrais, buvo normalūs ir nepuolė mušti už viską ir už bet ką. Apie tokius variantus net nekalbam. Tačiau kiekvienas esam skirtingas ir skirtingai priimam net ik bausmes fizines, bet ir žodines.

Tikrai turėjau ir ko gero dar turėsiu visokių sunkumėlių ar išbandymų su vaikais. Juk jie tik auga. Tačiau iki dabar sugebėjom susitarti be diržų. Kad taip būtų, prmiausia reikia kantrybės, kantrybės ir dar kartą kantrybės. Tai mano pagrindinė malda. Dar reikia paieškoti įvairių susitarimo būdų, verčia pasukti savo galveles. Deja, net ir ne fizinės bausmės nieko gero neduoda. Jos tik užrakina vaikų širdeles vis labiau ir labiau ... nebent kažkam patogu turėti vaiką uždarą ir nelendantį į akis ...

Visada yra būdas pataisyti savo auklėjimo metodus. Kartais nelengva tai padaryti, bet yra visuomet tos galimybės. Tik reikia keistis, veikti, o ne teisintis, kad taip normalu. Bet vėl, leisiu sau priminti Kohlberg'ą, jei mes patys gyvenam baimėse, jei mus pačius galima suvaldyti tik jėga, tai sunku patikėti, kad kitaip auklėsim savo vaikus ...

Atsakyti
QUOTE(bonitaaa @ 2008 09 30, 10:36)
Nu jau tikrai, savo vaiko nuo mazens pas psichologu ne tampysiu. Manau, kad visi uzaugome be tu psichologu ir niekam ju ne prireike. Gavom i uzpakali vadinas buvo uz ka. Zinojom kad reikia klausyti tevu, todel kad reikia.

taip žinoma. geriau mušt, juk tas psichologas tai velnias. vaikas užaugęs pats eis, tik gal jau tiesiai pas psichiatrus.
kad tėvų klausyt reikia žinojom, bet papasakokit, kokie santykiai su jais dabar.

QUOTE(Fruzina @ 2008 09 30, 10:43)
O jei aš pasakysiu, kad visdelto, manau, kad tas pliaukštelėjimas (kad ir labai skaudant širdžiai) duoda rezultatą, ir jeigu aš manau, netgi esu įsitikinusi, kad mano du ar tris kartus gavęs  vaikas tikrai yra normalus, nereikia jam jokio psichologo,yra linksmas, išdykęs, judrus gerai besimokantis vaikas, tikrai užaugs normaliu žmogumi be jokių psichologinių sutrikimų, kai čia vis bandoma pripaišyti,kad tai būtinai turi būti , jei vaikas gauna per užpakalį. (tų psichozių pila pas nemuštus vaikus). Iš viso , kad padarė tyrimus, kuris vaikas užauga brandesniu žmogumi, kuris turi daugiau psichologinių problemų suaugęs,kuriam buvo užplota kada nors , o kuriam visai ne. Yra tirami tie kurie jau buvo mušami dažnai, augo nedarniose šeimose.

Fruzina, o kas gali pasakyt, kur riba tarp "mušti nedaug" ir "mušti per daug"? ir kas gali pasakyt, koks žmogus užaugęs yra padorus, o koks "baisi asmenybė"? (tų kur kalėjime sėdi ar prie lariokų pamėlynavę stovi neminėkim)

QUOTE
Manau, kad normaliai tėvus pradedam gerbti tik suaugę, dažnai jau patys turėdami vaikų, o visiems kitiems ypač 3-10 m. vaikams ta pagarba dar tokia neatrasta planeta. šiuo laikotarpiu vaikas tiesiog myli savo tėvus. Ir arba manipuliuoja jais, jei jie leidžiasi,  arba ne.

suaugus vaikams ir pasimato, kiek tėvai tos pagarbos iš vaikų užsitarnavo. tik jau būna per vėlu ką nors keisti.

QUOTE(Fruzina @ 2008 09 30, 11:04)
Mane tai juokina, kai jei tik vaikas užsiožiavo, visi iš visų pusių -vesk pas psichologą, aš tai sakau, kai žmogus neturi patarimų, patirties, ar neturi ko pasakyti, tai sako -vesk pas psichologą.nu ką jis jau taip daug išsprendė, nejuokinkit, tipo nusivesi trimetį,paauglį  ir viskas  pasikeis.

aišku juokinga. žmonės visažiniai niekina psichologus, bet kai namie padėtis tampa nevaldoma, tada jau stveriasi kaip už šiaudo, bet reikalauja, kad vaiką pagydytų iš karto. o psichologas pasiūlo ilgai ir sistemingai dirbti su savimi. tokiems savim pasitikientiems tėvams tai smūgis žemiau juostos, rezultato jokio, tada belieka pypaut, kas psichologai tai šūdas

Pati su sūnum pas psichologą einu profilaktiškai -- taip kaip pas kitus sveikatos. prežiūros praktikus. ne dėl to, kad turim problemų,o kad kiek įmanoma, joms užbėgt už akių
Atsakyti
QUOTE(nendrelė @ 2008 09 30, 11:14)
Kažkodėl jūs čia už tų psichologų užsikabinot. Toks jausmas, kad niekada patys pas psichologą nebuvot ir dėl to jų bijot. Man teko būti konsultacijos ir aš jų nebijau. Jei manyčiau, kad turiu problemų su vaiku, jau geriau eičiau nei su dirželiu pasišvaistyčiau ar kaimynės patarimo klausti, man kažkodėl atrodo, kad ką į vaiką įdėsi, tą jau sunku bus išimti, dėl to nesinori ten krauti bet ko. Bet aš tikiu, kad jūs pvz turit ne vieną vaiką, tai aš tikiu, kad patirties jum užtenka ir jūs savimi labiau pasitikit vaikų auklėjime.

Pavyzdžiui maniškė tikrai nėra tobulas vaikas, aš gal irgi norėčiau, kad ji būtų judrus linksmas ir pan vaikas. O ji dažnai skundžiasi, kad neturi ką veikti, charakteris jos ne dovanėlė, labai užsispyrusi, ją perkalbėti yra ką veikti. Bet aš netikiu, kad jei ji gautų diržo, pasidarytų svajonių vaikas. Netikiu. Aš nesakau, kad vaikai neturi žinot pareigų ar neturėt ribų, manau to reikia siekti, bet kalba eina apie priemones, manau mušimas prasta priemonė.


Nu dar to betruko, vaika musti uz tai kas jis neturi ka veikti... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(nendrelė @ 2008 09 30, 13:00)
Nežinau, ar padėtų. Bet jei mano vaikas kandžiotųsi pvz ir aš nežinočiau ką daryt, tai kodėl gi nepasikonsultavus, juk tas kandžiojimasis reikštų, kad aš auklėdama padariau klaidų, tai manyčiau, kad mane reikia ant kelio užvesti. Bet šiaip jau tikiuosi, kad taip niekada nebus ir psichologų nereikės, aš tiesiog nespjaunu į juos ir jų nebijau.
O dėl to, kad meilė vaikams jau pati savaime daug ką palengvina, tai taip, nors aišku visi myli savo vaikus. Tik jau niekada nesutiksiu, kad sovietmečiu auklėjimas buvo liuksiškas ir nieko nereikia keisti  schmoll.gif
Ta prasme, kad psichologų nebuvo, ir dabar nereikia, gaudavom, vadinasi buvo už ką ir pan (na, čia labiau bonitaaaa'i).


Tik nesikandziokit, o tai reiks pas psichologa vesti....
Papildyta:
QUOTE(Fruzina @ 2008 09 30, 14:26)
Mylimuke, turi dar net dvejų metų neturinčią dukrą, o jau reiškiesi čia visur , kad taip viską žinai ir išmanai, kaip pulką dorų užauginus. Nėra taip lengva.
Niekur nesakau, kad būtina mušti, daužyti diržu, tik pasisakau, kad išskirtiniais atvejais dar nei vienam nepakenkė, neišauga tie vaikai nei psichiniai kokie, nei traumuoti. Turi dar vieną ir tą mažą, kai turėsi daugiau, kai sakykim dėl vieno tavo vaiko poelgio, kils grėsmė kitam tavo vaikui, tai žinosi , kad aiškint valandą čia ne išeitis, kai iškils tokių situacijų, kai tavo žodžiai bus vaikui dzin, dabar net pasakyt negaliu visų situacijų, norėsi, kad tas tavo vaikas ir bijotų tavęs, ir visi tavo dabar išsakyti žodžiai ,teorijos bus nieko vertos. Mastymas pasikeis akimirksniu. Galiu lygiavertiškai diskutuoti su tais kurie jau turi paauglius,ir niekada nenaudojo diržo, o vaikai užaugo šaunūs, o tavo pasakymai, nieko verti esamu momentu,(kadangi  neisivaizduoju , kad būtų galima net galvot apie dvimetės mušimą  schmoll.gif ),  nes gal po trijų -penkių metų lupsi savo dukrą išsijuosus, tik mes nežinosit to, o atrodys taip įtikinamai kalbėjai, kad mušt nereikia.


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2008 09 30, 14:36)
O kodėl tu taip tvirtai įsitikinus, kad mušiu po 3-5 metų? negali taip teigti, nes nežinai, kaip bus. Nežinai, koks bus mano vaikas. Aš nemąstau taip, kad va, dabar mano vaikas geras (nors nėra ji ideali, jei norėčiau, tikrai rasčiau už ką prilupt), o jeigu bus negeras, tai jau lupsiu ir teisinsiuos, kad nėra kitos išeities, kad noriu užaugint padorų vaiką... Nereikia žiūrėt tik per savo prizmę ir maut visų ant vieno kurpaliaus  mirksiukas.gif  Nematau nieko blogo žinojime, kaip noriu ir kaip nenoriu auklėt savo vaiką. Beje, dėl dvimečių mušimo, tai jeigu gerai skaitėt šitą temą, tikrai rasit tokių, kurios nesibodi užploti ir dvimetinukui, ir metinukui. Ir jos turi už ką! Jos neturi kitos išeities, jos nori užaugint padorų vaiką... wink.gif O jūs apie tai negalit nė pagalvot  g.gif  Kaip manot, kodėl jos trinkteli savo 1-2 metų amžiaus vaikams?



As zinau tokiu ir kurios muse jau keliu menesiu... doh.gif
Ir tikrai nezinau uz ka... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(nendrelė @ 2008 09 30, 15:24)
lotuliukas.gif Šitas pavyzdėlis, anaiptol nerealistiškas, turėtų, kaip supratau, įrodyti, kad už vieną muštą 10 nemuštų duoda, bet man jis neįrodo nieko.

Esu prieš kito žmogaus mušimą iš principo: ar jis jaunesnis, ar silpnesnis, ar kvailesnis  doh.gif

Paskui ir mokykloj mušasi vaikai, kaži iš kur tą prakeiktą tradiciją atsineša, ar tik ne iš namų? Nenorėčiau, kad mano vaiką kas nors mokykloj kad ir nestipriai tarškentų. (Net jei būtų už ką  blink.gif )


Aisku! Geriau tegu ji musa ir zemina! g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonitaaa @ 2008 09 30, 20:33)
Nu dar to betruko, vaika musti uz tai kas jis neturi ka veikti... doh.gif
Papildyta:
Tik nesikandziokit, o tai reiks pas psichologa vesti....
Papildyta:
Sutinku!!!!!!!!!
Papildyta:
As zinau tokiu ir kurios muse jau keliu menesiu... doh.gif
Ir tikrai nezinau uz ka... schmoll.gif
Papildyta:
Aisku! Geriau tegu ji musa ir zemina! g.gif

Atsakyti
QUOTE(Fruzina @ 2008 09 30, 15:09)
Aš neesu įsitikusi, aš sakiau, ,,gal,, 
Yra posakis ,,Niekda nesakyk niekada,,
Nežinau kodėl trinkteli 1-2 metų vaiksm, norėčiau tikėti, kad toks ten jau ir trinktelėjimas, yra sakoma ,,motinos ranka lengva,,.


O taip, visų mamų rankos labai lengvos lotuliukas.gif Tik jau nereikia teisintis lengvomis rankomis ar nenorėjimu tikėti. Vat kuo nenorit, tuo ir netikit, apsimetat, kad to nėra, labai patogu, ane? bigsmile.gif

QUOTE(gambe @ 2008 09 30, 15:33)
na trinkteli ir dar kaip... nusisparde batukus, tai mama su batukais taip apdauze kojytes, kad vaikas net be garso reke, na tikrai ne lengva ranka, na bent ne visu...

Siaubas verysad.gif

QUOTE(Fruzina @ 2008 09 30, 15:50)
Na apie tai net nekalbu......
Tai gal teta per daug mušė, gi sakau, kad ne apie sistemingą, pastovų  vaikų mušimą kalbu. schmoll.gif


Pagal ką nustatinėjat, ar per daug primušė, ar per mažai? Kada reikia mušti, o kada nereikia? g.gif

QUOTE(sena niekšė @ 2008 09 30, 16:20)
suaugus vaikams ir pasimato, kiek tėvai tos pagarbos iš vaikų užsitarnavo. tik jau būna per vėlu ką nors keisti.
aišku juokinga. žmonės visažiniai niekina psichologus, bet kai namie padėtis tampa nevaldoma, tada jau stveriasi kaip už šiaudo, bet reikalauja, kad vaiką pagydytų iš karto. o psichologas pasiūlo ilgai ir sistemingai dirbti su savimi. tokiems savim pasitikientiems tėvams tai smūgis žemiau juostos, rezultato jokio, tada belieka pypaut, kas psichologai tai šūdas

Pati su sūnum pas psichologą einu profilaktiškai -- taip kaip pas kitus sveikatos. prežiūros praktikus. ne dėl to, kad turim problemų,o kad kiek įmanoma, joms užbėgt už akių

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
O jūs šaunuoliai 4u.gif Bet, matyt, Lietuvoj iki to dar negreit prieisim su tokiu požiūriu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(RamuneM @ 2008 09 30, 16:11)
... nebent kažkam patogu turėti vaiką uždarą ir nelendantį į akis ...

Jo jo, kažkuri čia rašė, kad vaikas turi nelįsti į akis suaugusiems g.gif
Papildyta:
QUOTE(Fruzina @ 2008 09 30, 15:09)
Turiu pažystamą, sūnus jau 18 metis, nu ir nemuštas, augo ai taip  kaip čia pasakius, visko buvo, 18 m. toks na veltėdis, neįmanoma susikalbėt, asmenybė gi jis ant motinos sprando, nesigilinsiu, bet trūko motinos kantrybė, pilnametį prilupo pirmą kartą , per sprandą, sėdėjo nuleidęs galvą, o ji sako, netikėjau, kad sėdės ir tylės, galvojau, dar atgal gausiu, o jis ir sako, tik dabar kantrybė trūko mama, 18 m. kantri buvai, anksčiau reikėjo duot, ir daug kartų. Dabar jau vėlu.  Per vėlu. Kitaip jau nebus.

Esu gavus ir ne kartą, įvairiam amžiuj. Bet tai manęs turbūt neužaugino padoriu ir geru žmogum g.gif Esu pasiuntus mamą šikti, kai buvom stipriai susipykę. Čia tikriausiai ji mano tokią pagarbą jai įskiepijo? O gal per mažai lupti gavau, kaip manai? Aišku, nesakau, kad labai gražiai pasielgiau, bet tikriausiai buvo įmanoma išsireikalauti iš savo vaikų tokios pagarbos, kad taip nebūčiau sakius net baisiausiai pykdama.
Atsakyti