Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių kampelis

Siandien nuo MB gavau tokius tulpanus wub.gif

user posted image

QUOTE(kostasss_lt @ 2011 03 08, 22:06)
Leiskite pasveikinti Jus su grazia Jusu svente! Vyru demesio linkiu ir graziu, graziu geliu. Su kovo 8-aja. 4u.gif


Aciu 4u.gif
Atsakyti
As nors pavieluotai noriu pasveikinti visas su musu diena 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linele.m: 09 kovo 2011 - 00:45
Labas rytas 4u.gif

Pas mus siandien apsiniauke,salta tikiuosi snigt neprades doh.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
visas su praejusia kovo 8-aja!!!!!!
user posted image

pas mane viskas po senovei.....kazkokie nekalbadieniai doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Labas rytas. Visas su vakar diena 4u.gif
Tingiu rašyt, matyt pavasaris veikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2011 03 09, 13:35)
pas mane viskas po senovei.....kazkokie nekalbadieniai doh.gif  doh.gif  doh.gif

Laba diena
kad zinok ne tau vienai nekalbadieniai ax.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2011 03 09, 10:48)
Labas rytas  4u.gif

Pas mus siandien apsiniauke,salta tikiuosi snigt neprades  doh.gif

pas musu tai visai tokia gal ir nieko diena,saule svieciai,bet vejas toks brrrr saltokas ir gan nemazas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(linele.m @ 2011 03 09, 01:45)
As nors pavieluotai noriu pasveikinti visas su musu diena  4u.gif

niekad pervelai nebuna blush2.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2011 03 09, 00:09)
Siandien nuo MB gavau tokius tulpanus  wub.gif

a butent tokios spalvos ir gavai? g.gif as tai standartines raudonas smile.gif o valentino dienai geltonas tulpes,bet kokios jos ilgamazes,man virs dvieju savaiciu iszydejo,o gal is dideles meiles buvo g.gif ax.gif 4u.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(laindrusa @ 2011 03 08, 21:27)
mes irgi jau su ligom atsisveikinom  biggrin.gif  na o marija grizo pauzgaveniavus su pilna kupryne saldainiu,nu cigonele pasiautejo per kaima  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
as tai dziaugiuos kad tokia grazi tradycija yra...nu linksmas musu kaimas uzia visas.....

as vakar 4cigoneles mergickas irgi maciau issitepliojusias,su aukstakulniais,vienos su miniakais kitos su ilgais sijonais lotuliukas.gif ,prisiminiau kaip mes kaime irgi duodavomes,jega budavo thumbup.gif o as nieko neisileidau,nebespedavau prieiti,vaikai nubegdavo nuduru, bet siaip esu pasakius viskas nebedarysiu duru niekam,vyras jau pyksta,na nevisad atsidarynedavau,bet tikrai daznai,tai vyras dabar sako,va zino kad pas musu taskas yra kur pastove kanors duodu,tai ir eina,tarprasme vargsai,ar cigankos doh.gif o po apsilankimo cigankos iligonine ismovem,as tada jai norejau duris uzdaryt,o ji man kai pradejo kazka apie dieva,sveikatai,vaikus ir t.t kalbet,issigandau,tai daviau 1lt.sakau anebus da ka priburus ji man doh.gif ot ir atidaryk duris ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ernestytaaa @ 2011 03 08, 20:39)
Su mūsų diena visas.  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Tik pasilabinu ir čiuožiu prigult. Uj šiandien dienelė buvo.  karsta.gif  karsta.gif  karsta.gif  biggrin.gif

a vel dramistai isnervino? g.gif
Papildyta:
QUOTE(NikeZ @ 2011 03 08, 20:46)
MB vel isvaziuoja i Frankfurta vel 11 dienu  doh.gif velnias nieko nespeju ,net prie pc neturiu kada normaliai prisest  doh.gif tad nepykit jei neatsakau  unsure.gif

o kai vyras tavo isvazineja ar kasnors tau padeda su merginom?nu tarkim jei reikia kur nulekti kad pabutu kas?
Atsakyti
QUOTE(izabele111 @ 2011 03 09, 11:35)
pas mane viskas po senovei.....kazkokie nekalbadieniai


Nu ir pas mane siandien ***** kaip oras mane veikia doh.gif biggrin.gif saules ner ir norisi susisukt i kiauta ir kur nors ilyst doh.gif

QUOTE(vikma @ 2011 03 09, 14:03)
pas musu tai visai tokia gal ir nieko diena,saule svieciai,bet vejas toks brrrr saltokas ir gan nemazas

a butent tokios spalvos ir gavai?


Pas mus nulijo taip normaliai dabar saulute bando lyst wub.gif

Aha butent tokios wub.gif viena puokste MB,kita nuo brolio wub.gif
user posted image

Kepu kugeli su rukyta sonine essen.gif nuo kvapo jau net silpna kaip as jo noriu doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 09 kovo 2011 - 16:27
Ramunka labai gražios tulpes wub.gif
maniskis tai tris rozes parnese, nes vakare velai grizo, o parduotuves sake issluotos doh.gif
Atsakyti
Sveikos. Maniskis retai perka geles, dave pinigu sako pati nusipirk, o kaip as pati sau pirksiu geles, nuejau ir suknele nusipirkau bus kuom pavasari pasipuosti. Va mes is pediatro mazius jau serga pilnas karkalu, dickis irgi karkaliuoja zodziu antibiotikai pas mus., darzas nenusimato sia savaite, kad tik iki savaitgalio pasveiktu esam suplanave varyti i miska saslykus kepti.Oras ir pas mus saulute sviecia, bet vejas saltas. Laukiu nesulaukiu silumos.
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2011 03 09, 16:03)
o kai vyras tavo isvazineja ar kasnors tau padeda su merginom?nu tarkim jei reikia kur nulekti kad pabutu kas?

padeda tevai biski ,pabuna su mazajaa,o su dicke dazniau kur einam smile.gif o tai kur kolkas lekt kai salta biggrin.gif maxima i namus vaziuoja lotuliukas.gif na nebutu tevu netoliese biski sunkoka butu ,bet nieko nera neymanoma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audratum @ 2011 03 09, 20:08)
Sveikos. Maniskis retai perka geles, dave pinigu sako pati nusipirk, o kaip as pati sau pirksiu geles, nuejau ir suknele nusipirkau bus kuom pavasari pasipuosti. Va mes is pediatro mazius jau serga pilnas karkalu, dickis irgi karkaliuoja zodziu antibiotikai pas mus., darzas nenusimato sia savaite, kad tik iki savaitgalio pasveiktu esam suplanave varyti i miska saslykus kepti.Oras ir pas mus saulute sviecia, bet vejas saltas. Laukiu nesulaukiu silumos.

oi kaip negerai:( sveikit greiciau 4u.gif ka be antibiotiku vartojat?
Atsakyti
Audratum, sveikit greičiau 4u.gif

Man vyras irgi partempė tulpių ax.gif, ale skalbiankė užsirietė. Skambinau meistrui, be 200lt net į kalbas nesileidžia. Guoliai subyrėjo. MB su broliu visa savaitė patys ardo, visi galai užrudiję, teks mest lauk. O aš šiandien magnetinį dariausi. Daktarė sako, kad diskelio nereikia. O ten "tai nesvarbu imsit diskelį ar ne, vistiek 180lt". Vos nenugriuvau. Nu nusikenksminau finansiškai, bet atsakymas vėl toks, kad dar reikia daryt kompiuterinę tomografiją. Pas mane tarp 1 ir 2 slankstelio kažkoks neaiškus darinys. Ne išvarža, bet panašu į osteochondromą. O Grybo gatvėj tokio tyrimo nedaro. Vadinasi, bankrutuosiu, arba galus atiduosiu doh.gif
Atsakyti