Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

QUOTE(Perrin @ 2011 03 04, 01:14)
Atsiduodu nedraugavus  blush2.gif
Nebutu taip velu, tikrai eiciau gaminti  rolleyes.gif


O gal padraugaujam...ką lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Reikia patarimo. Galvoju savo gimtadieniui, i darba, padaryti Tuno torta
http://www.supermama...;#entry35980105
Gal kuri darete, zinote kaip jis g.gif Labai padetumete apsispresti unsure.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 03 04, 10:12)
Sveikos. Reikia patarimo. Galvoju savo gimtadieniui, i darba, padaryti Tuno torta 

Gal kuri darete, zinote kaip jis  g.gif  Labai padetumete apsispresti  unsure.gif Aciu  4u.gif



Aš darau panašiai...man labai labai skanu 4u.gif Tikrai rekomenduoju...ir stalą labai puošia smile.gif

receptas

Papildyta:
Dėl torto dar....svarbu labai gražiai papuošti...va radau pvz...gal kas nors patiks 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 03 04, 11:12)
Sveikos. Reikia patarimo. Galvoju savo gimtadieniui, i darba, padaryti Tuno torta 
http://www.supermama...;#entry35980105
Gal kuri darete, zinote kaip jis  g.gif  Labai padetumete apsispresti  unsure.gif Aciu  4u.gif

Labai liuks, laiko neuzima, o rezultatas geras thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū yahoo.gif padejote labai sokiai.gif
Čia Jums oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 03 04, 10:12)
Sveikos. Reikia patarimo. Galvoju savo gimtadieniui, i darba, padaryti Tuno torta

as irgi rekomenduoju, darau ji beveik kiekvienam pasisedejimui su draugais, dingsta nuo stalo pirmas thumbup.gif tik as darau ne su napoleono lakstais, o su arabiska duona (parduodama prie lavasu maximoje).
Atsakyti
Merginos, o gal tada galite pasakyti kas siame "torte" ypatingai tinka (pvz. svoguno laiskai, riebesne žuvis ar kt. ) ir ko vengti ( pvz. česnako ar kt. ) Nu zinote, buna, kad be kazko labai skanu o kazkas labai sugadina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 03 04, 12:34)
Merginos, o gal tada galite pasakyti kas siame "torte" ypatingai tinka (pvz. svoguno laiskai, riebesne žuvis ar kt. ) ir ko vengti ( pvz. česnako ar kt. ) Nu zinote, buna, kad be kazko labai skanu o kazkas labai sugadina  rolleyes.gif

darau pagal jūsų rastą recepta viską taip pat, rezultatas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 03 04, 11:34)
Merginos, o gal tada galite pasakyti kas siame "torte" ypatingai tinka (pvz. svoguno laiskai, riebesne žuvis ar kt. ) ir ko vengti ( pvz. česnako ar kt. ) Nu zinote, buna, kad be kazko labai skanu o kazkas labai sugadina  rolleyes.gif



Sakau savo nuomonę: man buvo per švelnaus skonio...norėjosi daugiau sūrumo ,aštrumo...pvz sluoksnis tarkuotų raugintų agurkų blush2.gif Bet čia tik man gal taip mirksiukas.gif
Dar patarimas naudokite gerą majonezą...pvz Helmans...nei majonezas tikrai gali sugadinti viską doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2011 03 04, 13:57)
Sakau savo nuomonę: man buvo per švelnaus skonio...norėjosi daugiau sūrumo ,aštrumo...pvz sluoksnis tarkuotų raugintų agurkų  blush2.gif Bet čia tik man gal taip  mirksiukas.gif
Dar patarimas naudokite gerą majonezą...pvz Helmans...nei majonezas tikrai gali sugadinti viską  doh.gif




Visiskai pritariu del majonezo drinks_cheers.gif ir del aitrumo irgi, todel as dariau su marinuotais agurkeliais (tarkavau) ir i abu sluoksnius tuno ir agurkeliu biski svoguniuku idejau thumbup.gif
Atsakyti
Morkų salotos su dž. slyvom.

user posted image

100 gr. dž. slyvų
100 gr. kepintų lukštentų saulėgrąžų
5 vidutinio dydžio morkos
4 skiltelės česnako
majonezo
druskos
pipirų

Slyvas užpilti karštu vandeniu ir leisti joms pabrinkti. Sutarkuoti morkas, suberti kepintas saulėgrąžas, pjaustytas nusunktas slyvas, spaustą česnaką, pagardinti druska ir pipirais ir sumaišyti su majonezu.
Leisti pastovėti bent pusvalandį prieš valgymą.
Skanaus!

user posted image
Atsakyti
ziurejau, skaitinejau kol apetitas sukilo lotuliukas.gif bet kaip cia daba nakti i saldytuva lyst rolleyes.gif labai patiko Sveikuoliu salotos atrodo labai skaniai, lengvai padaromos, darysiu mb gimtadieniui paivairinti stala

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif didelis aciu kuri ikele ta receptuka mirksiukas.gif
Atsakyti